Novak Djokovic a Rafael Nadal nevyhrají v roce 2021 více než 1 Slam dohromady: konzultant a kouč Mats Merkel

Rafael Nadal a Novak Djokovič

Rafael Nadal a Novak Djokovič

Očekává se, že Novak Djokovič a Rafael Nadal, dva nejlepší hráči světa, budou i nadále dominovat mužské hře v roce 2021.

vysvětlit systém bodování tenisu

Sedmnáctinásobný major šampion Novak Djokovič je favoritem, který příští měsíc získá rekordní devátý titul na Australian Open, zatímco Rafael Nadal by měl v červnu získat 14. titul Roland Garros. A očekává se, že tito dva budou nejlepšími uchazeči i na dalších dvou Slamech.

Rafael Nadal s trofejí French Open 2020, kterou vyhrál porážkou Novaka Djokoviče ve finále

Rafael Nadal s trofejí French Open 2020, kterou vyhrál porážkou Novaka Djokoviče ve finále

Mezi těmi, kdo věří, že Novak Djokovic a Rafael Nadal neovládnou Majors 2021, je ale i uznávaný konzultant a bývalý kouč Mats Merkel.

Merkelová pracuje pro Adidas Sports Marketing a je spojována s několika významnými hráči v minulosti - včetně Dominic Thiem, Andy Murray, Ana Ivanovic a Caroline Wozniacki. V nedávném rozhovoru Merkelová se domnívala, že v roce 2021 uvidíme na Slamech rozmanitější pole vítězů.

'Bude to velmi zajímavý rok,' řekla Merkelová. „Pokud lze pravidelně hrát všechny čtyři grandslamy, vykloním se z okna a řeknu, že tři ze čtyř nevyhrají Novak Djokovič nebo Rafael Nadal.

Dominic Thiem je absolutním předváděcím modelem: Mats Merkel

Dominic Thiem vítězí na US Open 2020

Dominic Thiem vítězí na US Open 2020

jak se dívat na ufc 244

Mats Merkel očekává, že hráči mimo Big 3 budou v roce 2021 nadále postupovat vpřed v čele se světovou jedničkou Dominikem Thiemem.

Rakušan prorazil a přihlásil se na svůj první grandslam na US Open loni v září. Porazil také Novaka Djokoviče a Rafaela Nadala ve finále ATP končícího sezonu, než ve finále sestoupil k Rusku Daniilu Medveděvovi.

Dominic Thiem je v současné době považován za největšího vyzyvatele Novaka Djokoviče a Rafaela Nadala a Merkelová si myslí to samé.

dokumentární film wendy williams sledovat online
'Dominic Thiem je absolutním předváděcím modelem, protože se neustále vyvíjí,' řekla Merkelová. 'Jsem ohromen tím, jak se dostal z éry Corony a vyhrál US Open.' Je škoda, že neskončil rok vítězstvím ve finále ATP. '

Merkelová, která pochází z Německa, také vidí velký potenciál v krajanovi Alexandru Zverevovi. Merkelová se však domnívá, že Zverev potřebuje opravit zlomy ve svém podání, aby udělal další krok vpřed.

'Alexander Zverev má mnoho oblastí pro zlepšení, ale velký potenciál,' řekla Merkelová. 'Začíná to jeho podáním.' Pokud to dokáže dostat pod kontrolu a zlepšit to, bude se moci postavit úplně jinak, pokud jde o strukturování bodů. '

Merkelová dále prohlásila, že i když od World No. 6 Stefanos Tsitsipas očekával v roce 2020 více, zůstává optimistický ohledně rozmanitých talentů v mužské hře.

'Stefanos Tsitsipas hrál v roce 2020 na své standardy spíše průměr,' řekl Němec. 'Ale stejně jsem ze všech kluků nadšený.' Pro mě jsou tu také Felix Auger-Aliassime, Grigor Dimitrov a Denis Shapovalov. Dominic Thiem má také rezervy, jak se může zlepšit. On to také ví. A jsem ohromen tím, jak kluci stále sedí a přemýšlejí o tom, jak se mohou zlepšit. '

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat nový vánoční film s Lea Michele, Same Time Next Christmas, online.

Casper Ruud zaznamenal 13. vítězství v řadě za sebou tím, že ve čtvrtek porazil Dušana Lajoviče ve třetím kole Národní banky 2021 Open.

Jak vypadat skvěle v úzkých džínách. Skinny džíny se poprvé dostaly na výsluní v padesátých letech minulého století a od té doby se stále vyvíjejí. Zatímco skinny džíny mohou jednoho dne vyjít z módy, právě teď jsou pro většinu žen volbou denimu ...

Memphis Express a Birmingham Iron pokračují v neděli ve hře AAF 1. týdne. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Zlepšování vašich schopností, abyste se stali lepším softballovým hráčem, vyžaduje trénink, soustředění a další učení. Je to také o zachování dobrého přístupu ke svému trenérovi, týmu a ztrátám. Zjistěte, o čem hra je.

„Průmysl“, nová show na HBO, má premiéru v pondělí večer. Zde je návod, jak sledovat streamování pořadu online zdarma.