Přímý přenos radnice Ocasio-Cortez MSNBC: Jak sledovat zelenou akci New Deal online

AOC

Getty

Alexandria Ocasio-Cortez bude dnes večer odpovídat na otázky na speciální radnici MSNBC zaměřené na Zelený nový úděl. Akce začne ve 20 hodin. Eastern (19:00 centrálního) dnes v noci, 29. března 2019. Událost se ve skutečnosti nahrává brzy a poté bude dnes večer vysílána na MSNBC.

Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos MSNBC na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

MSNBC je jedním z více než 85 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos MSNBC na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat pořad až tři dny po něm vysílá, i když to nezaznamenáte.

PlayStation Vue

jít na tenis

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři obsahují MSNBC.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos MSNBC na vašem počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nabízí Hulu nyní také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně MSNBC.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos MSNBC na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV také přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a schopnost rychle vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled

Rep. Ocasio-Cortez se připojí @chrislhayes projednat Zelený nový úděl během speciální radniční akce v Bronxu v pátek ve 20 hodin. ET. pic.twitter.com/rxQwNgWFyR

- MSNBC (@MSNBC) 28. března 2019

Pokud se chcete zúčastnit osobně, bude se akce konat v Robbins Auditorium Albert Einstein College of Medicine na Sackett Avenue 1825 v Bronxu v New Yorku. Dveře se otevřou ve 12 hodin Východní a zavřít ve 13:30 Sezení probíhá na principu „kdo dřív přijde, ten dřív mele“ a bude nastaven jako živá televizní produkce, takže se věci mohou na poslední chvíli změnit. Další podrobnosti o osobní účasti naleznete na webovém odkazu tady .

Připravujeme se na tento týden #GreenNewDeal Radnice v Bronxu @chrislhayes + @MSNBC !

Jaká témata + otázky byste si přáli projednat v pátek? Dej nám vědět! ??? & zwj; ♂️♻️

Připoj se k nám: https://t.co/rbE2zj19A9 pic.twitter.com/0E9koqasrN

- Alexandria Ocasio-Cortez (@AOC) 26. března 2019

Akci bude moderovat Chris Hayes a nese název All in America: The Green New Deal. Popisuje se to takto: Jedna z nejdynamičtějších osobností dnešní politiky má jeden z nejkontroverznějších politických návrhů k vyřešení nejdůležitějšího problému naší doby.

Na radnici bude také Heather McGhee z NBC.

Jsem tak nadšený, že se k tomu přidám #GreenNewDeal zítra radnice, žij @AOC v 8 EST zapnuto @MSNBC . https://t.co/rYdbejatKE

- Heather C. McGhee (@hmcghee) 28. března 2019

nejlepší tenisová raketa pro středoškoláka

Populární Problémy

Chcete streamovat Fantasii právě teď? Zde je návod, jak to sledovat online právě teď.

Okamžik, který byl zachycen na videu, ukazuje, jak silné je mezi nimi pouto.

Třetí nasazená a dvojnásobná šampionka Naomi Osaka se v úvodním kole US Open 2021 utká s Češkou Marií Bouzkovou. Osaka letos už Grand Slam vyhrála, ale v poslední době bojuje o formu.

Jak prát oděv pouze pro suché čištění. Výrobci označují své oděvy pokyny pro praní a sušení, jsou navrženy tak, aby zboží vydrželo co nejdéle. Pokud však máte skříň plnou oblečení označeného jako „suché čištění ...

Zverev i Thiem jsou mimo finále ATP, ale ne dříve, než udělají silný dojem.

Jak nastavit konkrétní zemi v prohlížeči Tor. Tento wikiHow vás naučí, jak přidat vlastní vstupní zemi a výstupní zemi pro desktopový prohlížeč Tor. Pokud tak učiníte, Tor vyzve k použití konkrétních serverů v jiných zemích, což vám umožní ...