Serena se zotavuje z pomalého startu do postupu v Paříži

serenawilliams - Oříznuto

Serena Williamsová v akci na Roland Garros

Serena Williamsová se vzpamatovala z drtivého začátku, aby v prvním kole French Open porazila nepřesvědčenou Vitalii Diatchenko 2-6 6-1 6-0.

Trojnásobná šampionka Williamsová se snažila najít svůj rytmus a rozsah v neobvykle chudém prvním setu na Court Philippe-Chatrier, protože světová jednička 83 Diatchenko hrozila v Paříži rozrušením mamuta.

Ale Diatchenko-který loni vyřadil Marii Šarapovovou z Wimbledonu-měl jen malou odpověď, když Williamsova bezkonkurenční síla začala přistávat a 23násobný grandslamový šampion nakonec dorazil k 800. výhře v hlavním tahu.

Sedmatřicetiletý hráč, jehož jediné další setkání s Diatchenkem bylo na US Open v roce 2015, se nyní ve druhém kole utká s Kurumi Nara nebo Dalilou Jakupovic.

zábalový loket zánětu šlach

Williamsová, jejíž poslední triumf na Roland Garros byl v roce 2015, si už v době, kdy upustila podání lásce ve škrábavé pětce, už ušetřila pár brejkových bodů.

Načasování amerického velikána bylo v pořádku a ona rozhořčeně zvedla ruce, když divoká střela nad hlavou trvala dlouho.

Diatchenko byl ale také v inspirované formě a pár skvěle načasovaných vítězů double-backhendu vytvořilo další šanci na brejkbol, která byla proměněna, když Williams šel dlouho od základní čáry.

Ruska potřebovala tři, aby si zaslouženě zapečetila první set, ale brzy se ocitla pod pokličkou ve druhém po dvojitých chybách zády k sobě ve hře dva.

Williams udělal přestávku úderným forhendem a možná motivován hněvem tak nešikovného předvádění prvního setu, rychle začal diktovat rally s naprostou lehkostí.

Diatchenko se snažila znovu získat standard, který si stanovila na začátku zápasu, a brzy byl dvojitým zlomem, ze kterého se už nevzpamatovalo.

kde se mohu dívat na svatého mauda?

Diatchenko se stal bojem do kopce, když byla znovu zlomená v první hře rozhodujícího po dlouhém forhendu, a když sklouzla dlouhým bekhendem, aby darovala další přestávku Williamsovi, psaní bylo na zdi.

Dvojchyba udělila třetí přestávku Williamsovi, který snadno podal bagel a zápas.

STATISTICKÉ ROZDĚLENÍ

Serena Williams [10] bt Vitalia Diatchenko 2-6 6-1 6-0

VÍTĚZI/NEVYVOLANÉ CHYBY

Williams - 25/24
Diatchenko - 26. 11.

badmintonový smeč

ACES/DVOJNÁSOBKY

Williams - 9/3
Diatchenko - 0/6

ZLOMENÉ BODY VYHRÁLY

Williams - 5/11
Diatchenko - 2/5

páskový pásek tendinitidy

PRVNÍ PROCES PRVNÍ SLUŽBY

Williams - 60
Diatchenko - 60

PERCENTA BODŮ VYHRAJE NA PRVNÍ/DRUHÉ SLUŽBĚ

Williams - 75/45
Diatchenko - 61/34

CELKEM BODŮ

Williams - 75
Diatchenko - 59

Populární Problémy

5 nejnervóznějších tenistů a jejich nejzlobenější momenty na hřišti.

Naomi Osaka si užila průlom roku 2018 po boku trenéra Saschy Bajina, ale oba se rozešli.

Chcete dnes vidět tu nejpodivnější věc na internetu? Už nehledejte!

Pro lidi ve škole, v práci nebo při provádění „domácích úkolů“ pomocí počítače na denní/hodinové bázi tato wikiHow vysvětluje, jak můžete vypadat produktivně, aniž byste ve skutečnosti něco dělali nebo jen otáleli, aniž byste o tom někoho informovali. Li...

Cardinals hostí tým Washington Football v neděli ve hře 2. týdne. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Jak se připravit na výlet na divoké vodě. Výlety na raftech jsou nabízeny v destinacích po celém světě a mohou trvat několik hodin nebo celý týden. Ať už jedete po peřejích na řece Colorado v Grand Canyonu, Zambezi ...