Ohio State vs UNC Live Stream: Jak se dívat online bez kabeluGetty

Basketbalové mužstvo č. 7 North Carolina Tar Heels bude ve středu hostovat ve středisku Dean E. Smith Center č. 6 Ohio State Buckeyes ve hře Big Ten/ACC Challenge.Začátek hry je naplánován na 21:30. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:pažní ortéza tendonitidy
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů, ale všechny obsahují ESPN.

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verziJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Ohio State vs UNC na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

ESPN je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.Získejte Hulu s živou televizíJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete na svém počítači sledovat živý přenos Ohio State vs UNC prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s více než 25 živými televizními kanály, včetně ESPN.

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete na svém počítači sledovat živý přenos Ohio State vs UNC prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

inzerovat tenis

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Ohio State vs UNC Preview

Buckeyes v pátek doma vypálili Morgan State Bears 90-57, aby se v sezóně zlepšili na 7: 0. Do poločasu, kdy měl Ohio State výhodu 45-18, byl náklon téměř u konce.

Víme, že jsme snížili standard, zvláště defenzivně ve druhém poločase, řekl útočník státu Ohio Andre Wesson podle Lucerna . Lépe stříleli míč a dávali góly. Musíme se jen připoutat a myslím si, že na tom musíme v příštích několika dnech tréninku i nadále pracovat a věnovat celých 40 minut úsilí, protože to v další hře rozhodně budeme potřebovat.

tenisky ve fialovém lesku

Wesson šel na cestě 4 ze 4-všichni z 3-bodového dosahu-a 7 ze 7 z čáry volného hodu na cestě k 19 bodům, které byly nejvyšší ve hře. Jeho bratr Kaleb Wesson vedl Buckeyes s 8 doskoky, přidal 13 bodů a pár asistencí.

Potřeboval jsem pár výstřelů, zejména proto, že v poslední době nebyly, řekl Andre Wesson, podle The Lantern. Mít takovou hru bylo zvláštní a jen to, že pro mě byli moji spoluhráči šťastní a bojovali se mnou, také hodně znamenalo.

André Wesson v této sezóně střílel 42,1% z 3bodového dosahu. Je jedním z pěti Buckeyes, kteří zasáhli alespoň 40% z hloubky při více než 2,5 pokusech na hru.

Je opravdu důležité, abychom získali konzistentní střelbu na místě křídla, tříbodovou střelbu, řekl hlavní trenér Ohio State Chris Holtmann podle The Lantern. [Sophomore guard Duane Washington] podle čísel v praxi je pravděpodobně náš nejpřesnější střelec, ale Andre nebyl pozadu.

Tar Heels se v pátek zlepšily na 6: 1 a překonaly nyní ne. 13 Oregon Ducks 78-74 ve hře Battle 4 Atlantis o třetí místo na Bahamách.

První muž v Severní Karolíně Armando Bacot vytvořil nová kariérní maxima s 23 body a 6 bloky. Z pole vystřelil 7 z 9 a stáhl 12 doskoků.

Vždy jsem si myslel, že Armando má šanci být skvělým hráčem, řekl hlavní trenér UNC Roy Williams The Daily Tar Heel . Byla to zdaleka jeho nejlepší hra roku. Zbytek z nich nebyl ani ve stejné stratosféře jako dnes.

O den dříve bojoval Bacot proti nyní ne. 4 Michigan Wolverines, střelba 3 z 10 z pole za 6 bodů a 6 doskoků při ztrátě semifinále.

Včera jsem měl pocit, jako by se mi zadek zadrhával, řekl Bacot, podle The Daily Tar Heel. Cítím se jako hlavní důvod, proč, protože jsem opravdu neposlouchal, co mi Coach říkal. Dnes, když jsem vstoupil do hry, jsem věděl, že musím všechno jednoduše zjednodušit.


Populární Problémy

Jak proměnit tenisové kurty na modro ve Wii Sports. Tento článek vám ukáže, jak ve Wii Sports proměnit tenisové kurty na modrou. Kurty v tréninkovém režimu jsou modré, ale takto je můžete v normálním režimu hry zbarvit do modra. Vložte Wii ...

Siloví a kondiční trenéři procvičují těla svých sportovců pomocí vysoce stresových cvičení. Pokud chcete být efektivním trenérem síly a kondice, je vaší povinností porozumět potenciálu a limitům těla. Je to také...

Zde je návod, jak sledovat nedělní hru Ravens vs Washington online, pokud nemáte kabel.

Skvělý pár sametových bot má potenciál skutečně oživit outfit. Samet však může být obtížné čistit a starat se o něj. Naštěstí pomocí správných nástrojů a metod můžete z bot vyčistit špínu a skvrny a zabránit novým ...

Roti je kulatý, plochý, nekvašený indický chléb. Zatímco většina indických restaurací podává naan (kynutý flatbread vyrobený z kvasnicového předkrmu a bílé mouky, který se obvykle vaří v tandoorové troubě http://www.foodterms.com/encyclopedia/naa ...