Olympijské hry 2021: Jessica Pegula vs Belinda Bencic náhled, souboj a předpověď

Jessica Pegula

Jessica PegulaPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (9) Belinda Bencic [SUI] vs Jessica Pegula [USA]Datum: 24. července 2021Turnaj : Olympijské hry 2021

Kolo : První kolo (kolo 64)raketbal bez rakety

Místo : Ariake Tennis Park, Tokio, JaponskoKategorie : Olympijské hry

sodově bílé tenisky na platformě

Povrch : Venkovní tvrdéNačasování zápasu : Cca. 15:00 místního času, 6:00 GMT, 2:00 ET, 11:30 ISTŽivé televizní vysílání : USA - NBC & Peacock TV | Velká Británie - televize BBC | Indie - Sony Sports Network/ SonyLiv

Náhled Jessica Pegula vs Belinda Bencic

Devátá nasazená Belinda Bencicová se v sobotu utká s Jessicou Pegulou v prvním kole olympijských her v Tokiu. Obě ženy tento týden v japonské metropoli debutují na olympiádě.

Pegula si užívá nejlepší sezónu své kariéry. Američan se poprvé dostal do první třicítky na začátku letošního roku a dosáhl čísla 25.

V roce 2021 si dosud zajistila šest vítězství v top 10, přičemž pět z nich přišlo proti bývalým světovým hráčkám č. 1, Karolině Plíškové a Naomi Osace. Pegula také své první grandslamové čtvrtfinále na Australian Open 2021.

Sedmadvacetiletá Američanka nikdy předtím svou zemi v mezinárodní soutěži nezastupovala, a tak se v Tokiu pokusí předvést to nejlepší.

Belinda Bencic

Belinda Bencic

Belinda Bencic letos mezitím foukala horká a studená. Kromě běhu do finále v Adelaide a Berlíně bojovala s velkým dopadem.

tenisový míček na svalové uzly

Na rozdíl od Peguly to nebude poprvé, kdy Bencic bude reprezentovat svou zemi. Byla součástí švýcarského týmu Billie Jean King Cup v roce 2012 ve věku 14 let a od té doby vystupovala ve třech dalších edicích. Dvakrát také vyhrála dnes již zastaralý Hopman Cup, v partnerství se švýcarským maestrem Rogerem Federerem.

Jessica Pegula vs Belinda Bencic hlava-nehlava

Jediné setkání dua se uskutečnilo v Rosmalenu v roce 2015, kdy Belinda Bencic zajistila vítězství ve dvou setech nad Jessicou Pegulou. Jejich vzájemný souboj je tedy 1: 0 ve prospěch Švýcarů.

Předpověď Jessica Pegula vs. Belinda Bencic

Jessica Pegula i Belinda Bencic rády hrají od základní čáry agresivní tenis. Zatímco Bencic trefuje těžší míč, Pegula je mnohem důslednější a nepropouští příliš mnoho chyb.

Jessica Pegula

Jessica Pegula

Druhé podání Peguly je však dost nejisté a to je oblast, kterou se budou Švýcaři snažit využít.

sledujte světový juniorský hokej online zdarma

Co ale Pegule chybí při podání, to víc než vynahradí při návratu. Dostává spoustu výnosů zpět do hry a je efektivní na body zlomu. Její letošní rekord 4: 0 proti jedné z největších serverů ženského turné Karolině Plíškové v letošním roce svědčí o jejích vracejících se schopnostech.

Bencic a Pegula ušli od svého posledního setkání před šesti lety dlouhou cestu, a to bude pro oba nová výzva. Tento zápas mohl jít až na drát, přičemž Pegula se vynořil s těsnou výhrou.

Předpověď : Jessica Pegula vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Recyklace neprospívá jen životnímu prostředí - může vám prospět také tím, že vám poskytne nějaké peníze navíc. Ve státech a zemích s „účty za láhve“ můžete vklady na lahvích a plechovkách uplatnit jejich přenesením do recyklačních center. Začít od ...

Video: Dvanáctiletý Rafael Nadal hraje tenis

Jak ukrást dívku jejímu příteli. Není neobvyklé potkat úžasnou dívku a pak se dozvědět, že už má vztah s někým jiným. I když to pro vás znamená nevýhodu, nemusí to nutně znamenat konec hry. Jestli ty...

Po jejím náhlém odchodu do důchodu šest týdnů po vítězství ve Wimbledonu v roce 2013 se Marion Bartoli vrátí k profesionálnímu tenisu.

Jak vyvolat změnu v Softball Fast Pitch. Změna (pomalejší hřiště hozené mezi rychlejšími, aby udrželo těsta na špičkách) je jedním z nejúčinnějších hřišť v softbalu. Mnoho nadhazovačů se chce soustředit na svůj fastball, ale ...