Slavnostní zahájení olympiády v přímém přenosu 2021: Jak se dívat online

Rainbow Bridge stojí v dálce za městským sportovním parkem Ariake v Tokiu v Japonsku.

Getty Rainbow Bridge stojí v dálce za městským sportovním parkem Ariake v Tokiu v Japonsku.Po ročním zpoždění se olympijské hry v Tokiu v roce 2020 konečně rozběhnou v pátek, kdy se na zahajovacím ceremoniálu koná téměř prázdný olympijský stadion v Tokiu.badmintonové tipy pro nezadané

V USA bude úvodní ceremoniál (místní čas zahájení: pátek 23. července v 6:55 ET ET) vysílán živě na NBC. Můžete jej také (a většinu ostatních olympijských akcí) sledovat živě nebo na vyžádání přes NBCOlympics.com nebo aplikaci NBC Sports, ale budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, abyste to mohli sledovat.Pokud nemáte kabelové připojení nebo nemáte kabelové přihlášení, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos USA vs Nový Zéland online:

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) s předplatným FuboTV, které je dodáváno se sedmidenní zkušební verzí zdarma:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete zahajovací ceremoniál sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .Chcete-li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.
Sling TV

Živý přenos NBC a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV, Tato možnost neobsahuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější dlouhodobé streamování služby s těmito kanály, a můžete získat svůj první měsíc (který pokryje celé olympijské hry) za pouhých 10 $:

nejlepší tenisové rakety do 100

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete zahajovací ceremoniál sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Prostřednictvím kterékoli z nich můžete sledovat živý přenos NBC a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) a pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat libovolný balíček a libovolný doplněk. .

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

kolik je profesionálních tenistů

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžete zahajovací ceremoniál sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů AT&T TV.


Hulu s živou televizí

Živý přenos NBC a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

jak vybrat správnou tenisovou raketu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete zahajovací ceremoniál sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek olympijských her NBC .

Chcete-li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.


Náhled na slavnostní zahájení olympijských her v Tokiu 2020Hrát si

Dech beroucí okamžiky zahajovacího ceremoniálu! Užijte si toto ohlédnutí za TOP ceremoniály letních her: 10. Sakai Yoshinori / Tokio 1964 9. Muhammad Ali / Atlanta 1996 8. James Bond and The Queen / London 2012 7. Cathy Freeman / Sydney 2000 6. Prohlášení o míru / Londýn 1948 5. Od mytologických počátků po současnost / Athény 2004… 2021-07-22T13: 00: 07Z

Jako obvykle jsou specifika zahajovacího ceremoniálu držena pod pokličkou, protože hostitelská země chce diváky překvapit tím, co se chystá.

Existuje však několik tradic, o kterých víme, že se konají, jako je Přehlídka národů vedená původní zemí olympijských her Řeckem, poté následují ostatní země v japonském abecedním pořadí, přičemž hostitelská země Japonsko vstupuje na olympijský stadion jako poslední.

Kvůli globální pandemii letos nebudou žádní diváci, ale proběhne složení olympijské přísahy reprezentativními sportovci, trenéry a funkcionáři a také zapálení olympijského kotle. Tématem zahajovacího ceremoniálu je United by Emotion, které je podloženo myšlenkou, že hry mohou přinést lidem po celém světě novou naději a povzbuzení - jak podle aktivního vzhledu sportovců, tak díky síle sportu, uvádí olympijský tisk. uvolnění.

Na NBC budou Savannah Guthrie a Mike Tirico sloužit jako hostitelé zahajovacího ceremoniálu, na scéně budou také atletický reportér Lewis Johnson a plavecký reportér Michele Tafoya. Je to vůbec poprvé, kdy NBC vysílala slavnostní zahájení ráno v přímém přenosu. Ve skutečnosti NBC naplánovala nebývalé celodenní pokrytí zahajovacího ceremoniálu olympijských her v Tokiu.

trénink tenisového podání

Harmonogram vysílání NBC je následující:

6:55 - 11:00: Pokrytí živého zahajovacího ceremoniálu
11:00 - 13:00: Speciální vydání dneška
13:00. - 16:00 hod .: Denní olympiáda v Tokiu
7:30 hod. - Půlnoc: Slavnostní zahájení
12:35 - 1:38 hod .: Speciální edice dnešní show s Jimmym Fallonem
1:38 hod. - 5:00 hod .: Encore zahajovacího ceremoniálu

V hlavním vysílacím čase se představí Dwayne The Rock Johnson, Leslie Odom Jr. a Uma Thurman, kteří přidají hvězdnou sílu speciálním funkcím o týmu USA.

Letní olympijské hry v Tokiu v roce 2021 se konají od pátku 23. července do závěrečného ceremoniálu v neděli 8. srpna. Slavnostní zahájení se koná v pátek 23. července od 7:00 východního/4:00 tichomořského času do 11:00 východního/8:00 tichomořského vysílání naživo na NBC.


Populární Problémy

Nová minisérie CNN „Filmy“ debutuje v neděli. Zde je návod, jak sledovat epizody online bez kabelu.

Kei Nishikori a Miomir Kecmanovic se v úterý setkají v prvním kole Generali Open v Kitzbühelu. Zápas bude prvním setkáním obou hráčů na turné.

Brooklyn Nets se v pátek utkají s brazilským klubem Francou v přípravné exhibiční hře. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Jak zhubnout v posilovně. Pokud se snažíte zhubnout, je cvičení v posilovně jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout. Pokud však nejste úplně „krysí tělocvična“, možná nevíte, kde začít! Nakonec budete muset ...

Novak Djokovič se po zranění krku dostal do třetího kola Western & Southern Open.

Někdy v roce 2018 koupil Roger Federer pozemek o rozloze 16 000 metrů čtverečních na břehu Curychského jezera.