Nová reklama Rolex s Rogerem Federerem přitahuje kritiku fanoušků na Twitteru

Roger FedererSpolečnost Rolex, jedna z největších světových značek luxusních hodinek, nedávno zveřejnila novou reklamu na Rogera Federera. Federer byl představen ve videomontáži na propagaci hodinek „Rolex Explorer II“, ale koncept a tón reklamy se u některých fanoušků na sociálních médiích příliš nesnížil.

Roger Federer je ambasadorem značky pro Rolex od roku 2006 a za ta léta hrál v několika reklamách této společnosti. Ten nejnovější začíná klipy mladého Federera, který pitvá své protivníky svým známým stylem bez námahy.sledujte rick and morty season 4 epizodu 2 online

Vypravěč se potom diváka zeptá: „Jak přesně měříme velikost? Podle počtu titulů? Kolik grandslamů? '

Celou reklamu si můžete prohlédnout ve videu níže:

Fanoušci a učenci toho často argumentovali názvy by neměly být jediným faktorem při určování velikosti hráč. A tento argument byl posílen skutečností, že tři KOZÍ kandidáti - Roger Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovic - hráli ve stejné éře a nasbírali několik unikátních rekordů.Rolex zopakoval stejný cit v jejich reklamě, s vypravěčem hromadí výmluvnou chválu na Federera. Na videu je Švýcar označován za nejuctívanějšího sportovce všech dob díky své „milosti a eleganci na hřišti i mimo něj“.

'Jsou určité věci, které čísla nemohou sdělit,' říká vypravěč. 'Čísla neukáží, že tento muž hraje tenis krásněji než kdokoli jiný.' Neukážou, že tento muž je pro svoji milost a eleganci na hřišti i mimo něj vůbec nejuctívanějším sportovcem na světě. '

Reklama obsahuje několik estetických sad, včetně záběru na ciferník nových hodinek Rolex, stejně jako vypravěč hovoří o místě Rogera Federera v historii. Monolog končí návrhem, že Federerův odkaz nebude ovlivněn pouhými čísly.

'Pravdou je, že od této chvíle, bez ohledu na výsledkovou tabulku, jeho legenda může jen růst,' říká vypravěč. 'Protože časem se Federerův odkaz stal trvalejším než jakékoli jiné číslo.'

Ale video se setkalo s nepřátelstvím velké části fanoušků na Twitteru, z nichž mnozí jsou fanoušky Novaka Djokoviče a Rafaela Nadala. Jeden z nich dokonce zavolal Rolexovi, aby přijal mentalitu fanoušků a pokusil se zvětšit velikost Rogera Federera, přestože se jeho rekordy chystají zatemnit.Zde je pohled na některé tweety:

Reagují fanoušci na novou reklamu Rogera Federera příliš?

Novak Djokovic (L), Rafael Nadal a Roger Federer (R)

Někteří čelí kritice fanoušků poukazem na to, že reklama se obvykle snaží představit ambasadora značky v nejlepším možném světle. Rolexův film se navíc zdrží toho, aby Rogera Federera označoval za největšího tenistu všech dob, místo toho používal nálepku „nejuctívanější sportovec všech dob“ - což možná není úplně mimo.

Během posledních dvou desetiletí se Federer etabloval jako jedna z největších světových sportovních ikon vůbec. Díky 20 titulům Major, elegantnímu stylu hry a pískavému čistému obrazu mimo hřiště je švýcarský maestro uznáván fanoušky i soupeři.

V tomto smyslu odkaz Rogera Federera přesahuje pouhá čísla. I když by ho brzy mohl ve většině relevantních rekordů předběhnout Novak Djokovic, švýcarský odkaz bez námahy při střelbě a tenisu potěšujícím dav mohl obstát ve zkoušce časem.

Djokovič v očích většiny pravděpodobně skončí jako KOZA. Jak ale ukazuje reklama Rolexu, je nepravděpodobné, že by to ovlivnilo Federerovo místo v historii.

Populární Problémy

No. 1 Iowa se v pátek večer utká s Minnesotou v zápase 15 nejlepších zápasů. Pokud nemáte síť Big Ten Network, můžete zápas sledovat online naživo.

Chcete streamovat Avalon High? Připravili jsme pro vás průvodce prohlížením rodiny, který obsahuje informace o streamování filmu, jeho obsazení a dalších.

Nick Kyrgios má šanci čelit 28dennímu zákazu činnosti, pokud do února uloží další pokuty.

Jak se zotavit z úrazu nohy. Odborníci se shodují na tom, že zraněnou nohu musíte opřít, aby se uzdravila, zvláště pokud je oteklá. Https://medlineplus.gov/ency/patientinstructions/000652.htm Bohužel je opravdu snadné zranit vaše ...