Palermo Open 2020: Camila Giorgi vs Rebecca Peterson, náhled a předpověď zápasu

Camila Giorgi je temný kůň v dolní polovině losování

Camila Giorgi je temný kůň v dolní polovině losování

Bývalá top 30 hvězda Camila Giorgi bude v čele domácího kontingentu na Palermo Ladies Open 2020. Jako nejvýše zařazená Italka při losování se Giorgi bude snažit před domácími fanoušky zapůsobit na prvním profesionálním tenisovém turnaji od března.Její soupeřkou v prvním kole je švédská jednička Rebecca Petersonová, které se v roce 2020 podařilo dosáhnout skvělých výsledků. Nejen, že se Peterson loni dostal do nejlepšího umístění v kariéře, ale také získala svůj první pár titulů WTA.červené flitrové tenisky

Švédka bude dychtivě pokračovat tam, kde skončila, když se v úterý vrátí na kurt. Bude to těžký boj proti Giorgi, která ve své době může být jednoduše nehratelná.

Rebecca Peterson má silnou základní hru

Rebecca Peterson má silnou základní hruRebecca Petersonová pravidelně hraje na turné už nějakou dobu, ale ve druhé polovině minulé sezóny si opravdu přišla na své. Její titul běží v Jiangxi a Tianjin viděl její rekordní vítězství nad oblíbenými soupeři včetně Venus Williamsové, Eliny Rybakiny a Ons Jabeura.Tento nárůst v pozdní sezóně by jí zvýšil sebevědomí, když zamířila na neprobádané území první padesátky. Skutečným testem Petersona však bude držet se tohoto žebříčku a důsledně si počínat proti nejlepším jménům.

Rozhodně na to má. I když nepatří mezi nejvýbušnější hráče, Peterson má stále solidní základní hru. Zejména spoléhá na svůj forhend, aby zasáhla velké vítěze, ale je velmi konzistentní na obou křídlech.Camila Giorgi vs Rebecca Peterson proti sobě

Camila Giorgi je známá svou syrovou silou a agresivním přístupem.

Camila Giorgi je známá svou syrovou silou a agresivním přístupem.Zatímco hra Rebeccy Peterson se jí v poslední době dobře osvědčila, bude muset najít způsob, jak zneškodnit surovou sílu Camily Giorgi.

vyberte si tenisovou raketu

Italka je známá svým agresivním přístupem bez zábran. Od podání až po údery země se ráda volně houpá a její rychlost střely může být pro mnohé příliš velká.

Rebecca Peterson prohrála s tímto přístupem v těsném souboji na tři sety, kdy tito dva hráli naposledy plný zápas. To bylo loni ve Washingtonu, a přestože poté hráli ještě jednou - ve Wuhanu - Giorgi musel po ztrátě prvního setu odejít se zraněním.

To znamená, že proti sobě stojí 1-1. Peterson má slušné zkušenosti s manipulací se surovou energií, protože od té doby čelila postavám jako Serena Williamsová, ale bude zajímavé sledovat, jak se postaví k zápasu proti Giorgi.

sledujte online hru kovbojů online zdarma

Predikce Camila Giorgi vs Rebecca Peterson

Camila Giorgi se rozhodně bude snažit diktovat podmínky v soutěžích po většinu zápasu a opravdu se bude odvíjet od toho, jak dobře Rebecca Petersonová na tento druh hry reaguje. Je povinna získat lichý volný bod od Giorgiho - který často pobíhá svými výstřely, ale bude to vyžadovat od Švédska energický výkon, aby se to skutečně změnilo.

Předpověď : Camila Giorgi vyhrát ve třech setech

Populární Problémy

Abyste zabránili šíření nemocí přenášených klíšťaty, měli byste zabít všechny, které uvidíte správným způsobem, aby je bylo možné identifikovat a neriskovali jste, že z nich něco chytíte. Je to velmi důležité pro klíšťata, která na sobě najdete nebo ...

Podle zprávy Blicku Novak Djokovič zmešká vydání Madrid Masters v roce 2021.

Jak předat cenu. Rozdat ocenění je obrovská čest, takže pravděpodobně budete chtít odvést skvělou práci. Při předávání ocenění je důležité soustředit se spíše na vítěze než na sebe. Začněte svůj projev ocenění ...

Pokud nemáte síť Pac-12, zde je několik různých způsobů, jak můžete dnes sledovat živý přenos fotbalu Oregon vs Fresno State.

„This Is Us“ je konečně zpět a 5. sezóna bude mít premiéru v úterý večer. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat online streamování nových epizod.

Navarro získala zpět hodnocení WTA Top 10, ale na Madrid Open ji porazila nejlepší nasazená Serena Williamsová.