Paris Masters 2020: Andrey Rublev vs Radu Albot náhled, head-to-head & prediction

Andrey Rublev na tenisovém turnaji Erste Bank Open ve Vídni

Andrey Rublev na tenisovém turnaji Erste Bank Open ve Vídni

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (5) Andrey Rublev vs Radu Albot

Datum: 4. listopadu 2020

Turnaj : Rolex Paris Masters 2020

27 tenisová raketa

Kolo : Druhé kolo (kolo 32)

Místo : Paříž, Francie

Kategorie : ATP Masters 1000

Povrch : Indoor hardcourt

Odměna : 3 901 015 EUR

Načasování zápasu: Cca. 19:00 místního času, 23,3 IST

přímý přenos tance s hvězdami online zdarma

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Indie - Sony Six / Sony Liv


Andrey Rublev vs. Radu Albot náhled

Andrey Rublev s trofejí poté, co vyhrál Erste Bank Open

Andrey Rublev s trofejí poté, co vyhrál Erste Bank Open

Andrey Rublev je bezpochyby nejžhavějším hráčem turné ATP právě teď. Rus vyhrál v neděli Erste Bank Open a získal svůj pátý titul v tomto ročníku. Kromě toho je také svázán se světovou jedničkou Novakem Djokovičem o největší počet letošních vítězství na turné ATP - oba dosud zaznamenali 39 vítězství.

Rublev vyhrál 19 z posledních 20 zápasů (a posledních 15 zápasů na úrovni ATP 500) a poprvé v kariéře se kvalifikoval na finále ATP v Londýně. Rusovi fanoušci by doufali, že je schopen udržet své energetické hladiny v Paříži tento týden a poté v Londýně.

Třicetiletý Radu Albot je mezitím na světovém žebříčku číslo 90, ale v srpnu loňského roku byl až na 39. místě.

Moldavan má za sebou historii prvenství, pokud jde o tenis ve své zemi - je prvním hráčem svého národa, který se probojoval do první stovky na světě, získal titul ATP ve dvouhře i ve čtyřhře ATP. Je také držitelem moldavského daviscupového rekordu za většinu výher ve dvouhře (28) a celkových výher (41).

Albot má 5-9 rekordů od obnovení turné v srpnu po ukončení tenisu, což bylo zdůrazněno čtvrtfinálovým vystoupením na akci Bett1Hulks Indoors v Kolíně nad Rýnem.


Andrey Rublev vs. Radu Albot tváří v tvář

Radu Albot na French Open 2020 na Roland Garros v září

Radu Albot na French Open 2020 na Roland Garros v září

Toto bude první setkání mezi Andrey Rublevem a Radu Albotem na turné ATP, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí 0-0. Dvakrát se však setkali na kvalifikačních úrovních ATP a Challenger, přičemž Albot vyhrál oba tyto zápasy.

jak čistíte tenisky?

Andrey Rublev vs. Predikce Radu Albota

Na papíře je Andrey Rublev v tomto zápase drtivým favoritem.

Rus hraje nejlepší tenis svého života a je uprostřed vážné fialové náplasti. Rublev může zasáhnout silou a přesností z obou boků a jeho podání se za poslední sezónu výrazně zlepšilo.

Radu Albot nemá stejnou sílu, jakou má přinejmenším Rublev. Moldovan je spíše protiútok, ale velmi dobře kryje hřiště a pokusí se zapojit Rubleva do dlouhých základních výměn.

Šťastný poražený si tento týden připsal již dvě vítězství - jedno v kvalifikaci a druhé nad 33. umístěným Hubertem Hurkaczem v prvním kole hlavního losování v pondělí. V tomto ohledu bude mít na své straně značnou dynamiku.

Ale pokud není Rublev unavený poté, co od obnovení turné hrál téměř nepřetržitě, měl by být schopen projít tímto zápasem poměrně pohodlně.

Předpověď: Andrey Rublev vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Jak zacházet se stísněným svalem. Svalové křeče jsou náhlé, nedobrovolné stažení jednoho nebo více svalů. Rychlá kontrakce je svalový křeč; křeč nastává, pokud se sval nadále smršťuje. Svalové křeče způsobují ztuhnutí svalu ...

Toto vítězství je prvním britským daviscupovým vítězstvím od roku 1936, kdy Fred Perry zvedl pro svou zemi Davisův pohár.

49ers a Seahawks se setkávají s NFC West na trati v neděli večer. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Chargers a Broncos se střetnou v nedělním zápase AFC West v 8. týdnu. Nemáte kabel? Zde je návod, jak můžete sledovat bezplatný přímý přenos online.

Váš průvodce streamováním Flubbera online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Karanténní speciál „Penn & Teller: Try This at Home“ vysílá v pondělí večer na CW. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak jej sledovat online zdarma.