Patriots vs Titans: Náhled, poznámky a jak se dívat na předsezónní týden 2

Tom Brady Harold Landry

Getty Tom Brady a Patriots padli v minulé sezóně v Tennessee 34: 10.

Poprvé od roku 2007 se New England Patriots a Tennessee Titans setkají v přípravné hře. Ale tenhle už má drama za sebou, než se vůbec hrál.Oba týmy se zapojily do společných praktik, které zahrnovaly několik potyček a rvaček. Oba týmy doufají, že budou v této sezóně uchazeči v silném AFC.Toto předsezónní setkání v roce 2007 bylo poslední ztrátou Nové Anglie až do její neslavné porážky Super Bowl s New York Giants. Titáni vyhráli ve Foxborough, 27-24, přesně 12 let do dne jejich dalšího předsezónního setkání.

eric andre sezóna 5, kde se dívat

Následuj Facebooková stránka Heavy on Patriots pro nejnovější zprávy, zvěsti a obsah!V minulé sezóně byli Patrioti vyřízeni v Nashvillu-34-10 nadávkování Titány. Po čtvrtině bylo 17-10, než se přestupek rozpadl. Tom Brady skončil jen 21 ze 41 s 254 yardy ve vzduchu a 284 yardy pro hru.Derrick Henry přispěchal s několika skóre, zatímco Marcus Mariota hodil další dvě přistání. Dva brankové góly Ryana Succopa uzavřely skóre.

Společné praktiky znovu rozpoutaly divokost mezi dvěma nepřáteli AFC a viděli, že v této sezóně se objevil Tom Brady. Brady šel 18 za 28 na jeho poslední den společných praktik, které zahrnovaly také několik hlubokých dokončení.
O POSLEDNÍM TÝDNU

Patriots zahájili preseason na vysoké notě vítězstvím 31-3 v Detroitu. Obrana Nové Anglie nasbírala devět pytlů a držela Lvy na méně než 100 yardech celkového útoku na hru.nakládaný tenis

V ofenzivě byl quarterback Brian Hoyer téměř dokonalý, když dokončil 12 ze svých 14 přihrávek a hodil dvě přistání. Novácký přijímač Jakobi Meyers se ve vítězství přetočil do dvojice přistání.

Titánům otevřeli předsezónu výhrou 27: 10 nad Philadelphií Eagles. Záložní rozehrávači Ryan Tannehill a Logan Woodside každý vyhráli pár přihrávkových doteků.

Jeden z těchto bodovaných hodů byl bývalý Patriot Cody Hollister, který v noci chytil čtyři přihrávky na 58 yardů.


POZNÁMKY

  • Titáni mají spoustu bývalých vlastenců, včetně Malcolma Butlera, Logana Ryana, Diona Lewise, Codyho Hollistera, Franka Herrona a hlavního trenéra Mikea Vrabela.
  • Nová Anglie poslala N’Keal Harryho domů, protože přijímač nováčka řeší „vícenásobné zranění“ a přidává se k rostoucímu seznamu přijímačů zraněných vlastenců: Cameron Meredith, Demaryius Thomas, Julian Edelman, Maurice Harris a Phillip Dorsett.
  • Titans DL Jurrell Casey byl tento týden přidán na aktivní soupisku poté, co zahájil výcvikový tábor seznamu PUP poté, co se zotavil ze zranění MCL.
  • Tennessee také podepsal čtyři další, včetně bývalého AAF standout běží zpět Akeem Hunt spolu s DE Eric Cotton, WR DeAngelo Yancey a LB Ukeme Eligwe.
  • Patriots také tento týden provedli několik rozpisů, rozešli se s QB Dannym Etlingem a získali TE Erica Sauberta od Falcons.PROSTUDOVAT!

Jamie Collins přidává do obrany Patriots dynamickou dimenzi

Proč je Isaiah Wynn již nejcennějším ofenzivním pochůzkářem vlastenců

espn tenis live stream zdarma

Čím byl Mike Vrabel výjimečný v Nové Anglii

Jak Eric Saubert zapadne do těsného obrazu Patriots

Jak by mohl vypadat sekundár vlastenců, 1. týden


JAK SLEDOVAT

Když : Sobota 17. srpna 2019, 19 hodin

Kde : Nissan Stadium, Nashville, Tn.

TV / Rádio : NE-WBZ-TV (kanál 4), WBZ-FM (98,5); TEN-WKRN-TV (kanál 2), WGFX-FM (104,5); Dálkový - Patriots.com a aplikace Patriots

podpůrný pás nadloktí

Historie seriálu : Patriots jsou 19-12 proti Titanům po celou dobu, včetně 2-1 v playoffs. Výhra Tennessee v minulé sezóně znamenala pro New Anglii sérii sedmi zápasů a patnáct let vítězství. Všechna tři posezónní setkání se uskutečnila ve Foxborough - divizní kolo AFC 1978, 2003 a 2017.


Populární Problémy

Luke Garza a č. 5 Iowa zahájili ve středu sezónu proti NC Central. Je to na síti Big Ten Network, ale tady je návod, jak můžete sledovat, pokud nemáte kabel.

Zde je návod, jak sledovat každý fotbalový zápas v Tennessee online bez kabelu v roce 2019.

Zjistit, kdo jste a jaké je vaše místo ve světě, je celoživotní úkol. Ale nemusí to být děsivé ani zastrašující. Jakmile si uvědomíte, že nalezení sebe sama je pokračující proces, ne nějaký cíl, kterého musíte dosáhnout, uvědomíte si ...

Gonzaga a Iowa se setkají v sobotu na potenciálním náhledu na národní mistrovství v Sioux Falls. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.

Jak můžete sledovat vánoční speciál „Born This Way“ online? Podrobnosti o živém přenosu najdete zde.

Novak Djokovič nedávno zvážil obvinění z domácího zneužívání vznesená proti Alexandru Zverevovi jeho bývalou přítelkyní Olgou Sharypovou. Djokovič také obhajoval, aby ATP do svých zákonů začlenila politiku domácího zneužívání.