Patriots vs Titans: Náhled, poznámky a jak se dívat na předsezónní týden 2

Tom Brady Harold Landry

Getty Tom Brady a Patriots padli v minulé sezóně v Tennessee 34: 10.

Poprvé od roku 2007 se New England Patriots a Tennessee Titans setkají v přípravné hře. Ale tenhle už má drama za sebou, než se vůbec hrál.

Oba týmy se zapojily do společných praktik, které zahrnovaly několik potyček a rvaček. Oba týmy doufají, že budou v této sezóně uchazeči v silném AFC.

Toto předsezónní setkání v roce 2007 bylo poslední ztrátou Nové Anglie až do její neslavné porážky Super Bowl s New York Giants. Titáni vyhráli ve Foxborough, 27-24, přesně 12 let do dne jejich dalšího předsezónního setkání.

eric andre sezóna 5, kde se dívat

Následuj Facebooková stránka Heavy on Patriots pro nejnovější zprávy, zvěsti a obsah!

V minulé sezóně byli Patrioti vyřízeni v Nashvillu-34-10 nadávkování Titány. Po čtvrtině bylo 17-10, než se přestupek rozpadl. Tom Brady skončil jen 21 ze 41 s 254 yardy ve vzduchu a 284 yardy pro hru.

Derrick Henry přispěchal s několika skóre, zatímco Marcus Mariota hodil další dvě přistání. Dva brankové góly Ryana Succopa uzavřely skóre.

Společné praktiky znovu rozpoutaly divokost mezi dvěma nepřáteli AFC a viděli, že v této sezóně se objevil Tom Brady. Brady šel 18 za 28 na jeho poslední den společných praktik, které zahrnovaly také několik hlubokých dokončení.


O POSLEDNÍM TÝDNU

Patriots zahájili preseason na vysoké notě vítězstvím 31-3 v Detroitu. Obrana Nové Anglie nasbírala devět pytlů a držela Lvy na méně než 100 yardech celkového útoku na hru.

nakládaný tenis

V ofenzivě byl quarterback Brian Hoyer téměř dokonalý, když dokončil 12 ze svých 14 přihrávek a hodil dvě přistání. Novácký přijímač Jakobi Meyers se ve vítězství přetočil do dvojice přistání.

Titánům otevřeli předsezónu výhrou 27: 10 nad Philadelphií Eagles. Záložní rozehrávači Ryan Tannehill a Logan Woodside každý vyhráli pár přihrávkových doteků.

Jeden z těchto bodovaných hodů byl bývalý Patriot Cody Hollister, který v noci chytil čtyři přihrávky na 58 yardů.


POZNÁMKY

  • Titáni mají spoustu bývalých vlastenců, včetně Malcolma Butlera, Logana Ryana, Diona Lewise, Codyho Hollistera, Franka Herrona a hlavního trenéra Mikea Vrabela.
  • Nová Anglie poslala N’Keal Harryho domů, protože přijímač nováčka řeší „vícenásobné zranění“ a přidává se k rostoucímu seznamu přijímačů zraněných vlastenců: Cameron Meredith, Demaryius Thomas, Julian Edelman, Maurice Harris a Phillip Dorsett.
  • Titans DL Jurrell Casey byl tento týden přidán na aktivní soupisku poté, co zahájil výcvikový tábor seznamu PUP poté, co se zotavil ze zranění MCL.
  • Tennessee také podepsal čtyři další, včetně bývalého AAF standout běží zpět Akeem Hunt spolu s DE Eric Cotton, WR DeAngelo Yancey a LB Ukeme Eligwe.
  • Patriots také tento týden provedli několik rozpisů, rozešli se s QB Dannym Etlingem a získali TE Erica Sauberta od Falcons.PROSTUDOVAT!

Jamie Collins přidává do obrany Patriots dynamickou dimenzi

Proč je Isaiah Wynn již nejcennějším ofenzivním pochůzkářem vlastenců

espn tenis live stream zdarma

Čím byl Mike Vrabel výjimečný v Nové Anglii

Jak Eric Saubert zapadne do těsného obrazu Patriots

Jak by mohl vypadat sekundár vlastenců, 1. týden


JAK SLEDOVAT

Když : Sobota 17. srpna 2019, 19 hodin

Kde : Nissan Stadium, Nashville, Tn.

TV / Rádio : NE-WBZ-TV (kanál 4), WBZ-FM (98,5); TEN-WKRN-TV (kanál 2), WGFX-FM (104,5); Dálkový - Patriots.com a aplikace Patriots

podpůrný pás nadloktí

Historie seriálu : Patriots jsou 19-12 proti Titanům po celou dobu, včetně 2-1 v playoffs. Výhra Tennessee v minulé sezóně znamenala pro New Anglii sérii sedmi zápasů a patnáct let vítězství. Všechna tři posezónní setkání se uskutečnila ve Foxborough - divizní kolo AFC 1978, 2003 a 2017.


Populární Problémy

Jak sledovat hry NFL online. Pokud váš oblíbený tým hraje tento týden a vy nemáte přístup ke hře v televizi, můžete mít pocit, že máte smůlu. Naštěstí vám internet stojí za zády. Podle této příručky můžete streamovat jakoukoli hru NFL ...

Kromě Venus a Sereny Williamsové existuje několik dalších sourozenců, kteří také skvěle předvedli tenis.

Kachní prsa jsou snadné a chutné jídlo! Příprava prsou trvá asi 10 minut a vaření 15 minut. Jezte prsa samotná jako chutnou svačinku nebo je podávejte s ovocnou omáčkou a vaší oblíbenou zeleninou. Tato metoda je ...

Arizona a Oregon se setkají ve střetu dvou nejvýše postavených týmů Pac-12. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak identifikovat tesařské mravence. Carpenter mravenci hrají klíčovou roli v ekosystému, zejména tím, že pomáhají při rozkladu rozpadajících se stromů. Mohou také infiltrovat domy a jiné budovy, hnízdit ve vlhkém, hnijícím dřevě a způsobit ...

Když se cítíte na dně, může být opravdu těžké mít pocit, že se věci někdy zlepší - ale povede se. Každý někdy dostane blues, takže nebuďte na sebe příliš tvrdí, abyste se cítili smutní, naštvaní, osamělí nebo v depresi. Zda...