Připraveni? Talíř! Alex de Minaur a Mate Pavic mluví o středomořských příchutích

Od lahodných těstovin po tortillu de patata, chuť domova Alex de Minaur a Mate Pavic má trochu středomořské chuti.nejlepší páska na tenisový loket
FLASHBACK: Alex de Minaur porazil Andyho Murrayho v prvním kole Monte Carlo 2023

Vzhledem k tomu, že Mutua Madrid Open zahajuje své dvoutýdenní působení ve středu, hráči jako Alex de Minaur a Mate Pavic se těší na ochutnávku vynikajících španělských jídel.

Pro světového hráče č. 20 De Minaura, australského hráče se španělským původem, je návrat v zemi také šancí ochutnat domov. Tento 24letý hráč miluje dobrou španělskou omeletu a bude mít spoustu příležitostí, jak si pochutnat, když bude bojovat ve dvouhře jako nasazená šestnáctka a ve čtyřhře s Grigorem Dimitrovem. A co se týče světové čtyřhry č. 7 Pavic? Jen hledá balkánská jídla, která by ho poháněla k jeho 34. titulu v kariéře v Madridu s Nikolou Mektičem.Setkali jsme se s De Minaurem a Pavicem na Citi Taste of Tennis v Miami, abychom se podělili o příběhy o jídle, vzpomínky z dětství a další:

Od lahodných těstovin po tortillu de patata, chuť domova Mate Pavic (vlevo) a Alex de Minaur má středomořskou příchuť.Otázka: Řekněte mi o jídle, které chutná jako z vašeho dětství?

pravidla raketbalu podřezávají hrdlo

DE MINAUR: Něco z mého dětství? Oh, to musí být boloňské špagety. To bylo moje oblíbené vyrůstání a vždycky jsem ho dostal před velkým dnem zápasu... vyrobili ho máma a táta, oba měli skvělé boloňské špagety.

PAVIC: Nejsem si jistý, ale musí to být nějaký druh těstovin. Tam, odkud pocházím z chorvatského pobřeží, máme hodně středomořského jídla a hodně ovlivňuje Itálie. Takže jsme vyrostli na nějakých dobrých těstovinách.Otázka: Jaké jídlo vám nyní chutná jako doma?

smeč v badmintonu

DE MINAUR: Víš co? půjdu s Omeleta (španělská omeleta). Ten je z mé španělské strany a moje rodina je nyní ve Španělsku. To je jídlo, které mě vždy přivede domů.

PAVIC: Upřímně? To by byl druh masa, který vždy rádi jíme, říká se tomu cevap (grilované klobásy). Jedná se o tradiční balkánské jídlo, trochu těžší věci.

Je to něco, co se vždy snažíme najít na každém místě, kam jdeme po celém světě. Je tu spousta restaurací, které jsou chorvatské, srbské, bosenské, cokoli, takže se vždy snažíme nějaké najít a sníst. cevap když cestujeme.

trénování badmintonu
Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Alexem De Minaurem 🇦🇺 (@alexdeminaur)

Otázka: Co takhle jídlo, které chutná jako vítězství?

DE MINAUR: Pizza! Vždy pizza pro výhru.

PAVIC: Nějaký druh čokolády! (smějící se)

Zapište si do kalendářů a ukliďte si talíře: Citi Taste of Tennis se vrátí během Citi Open ve Washingtonu D.C. 30. července a v New Yorku před US Open 24. srpna.

Populární Problémy

„Descendants: The Royal Wedding“, animovaný speciál založený na populární franšíze, se koná v pátek večer. Zde je návod, jak jej můžete sledovat v přímém přenosu online.

James Blake: Definovaná velikost; personifikovaná velikost

Směnky 5-2 se v sobotu utkají s Patrioty v zápase AFC East. Zde je návod, jak sledovat bezplatný přímý přenos hry bez kabelu.

Turnaj mistryň WTA Garanti Koza zde vyhrála Andrea Petkovic z Německa poté, co porazila Flavii Pennettovou z Itálie 1: 6, 6: 4, 6: 3.

Hledáte skvělý fotbalový film, který byste mohli sledovat? Zde je návod, jak streamovat Disney Invincible, stejně jako všechny informace, které byste kdy mohli chtít o filmu.