Živý stream Prograis vs Relikh: Jak se dívat online

Živý stream Prograis vs Relikh

Getty Kiryl Relikh bude obhajovat svůj titul proti Regis Prograis.Kiryl Relikh uvede svůj titul mistra světa v lehké váze WBA proti Regis Prograis v semifinále World Boxing Super Series v Cajun Dome v Lafayette v Louisianě v sobotu večer.Karta začíná ve 20 hodin. ET. Ve Spojených státech se nebude vysílat běžným kabelem, ale můžete sledovat přímý přenos obou semifinálových bojů na DAZN .DAZN, který má také výhradní vysílací práva v USA na boje Canelo Alvarez (příští boj: příští víkend, 4. května vs Daniel Jacobs), Anthony Joshua (další boj: 1. června vs TBD) a Gennady Golovkin (další boj: červen 8 vs Steve Rolls), náklady také 19,99 $ za měsíc nebo 99,99 $ za rok, což vychází na něco málo přes 8 $ za měsíc.

nejlepší tenisové sukně

Takže v podstatě můžete Prograis vs Relikh, dnešní Bellator 220 , Caneloův další boj a několik dalších nadcházejících událostí za mnohem levnější než normální PPV.Přímo zde můžete zahájit měsíční nebo roční předplatné DAZN , a poté můžete sledovat živý přenos Prograis vs Relikh na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.Náhled Prograis vs Relikh

Prograis, šampión superlehkých diamantů WBC, neporazil 23 zápasů, ale toto je jeho první střela na skutečný pás mistrovství světa.

Tento pás WBA je oficiální, žádný vymyšlený nebo žádný prozatímní, takže tam můžu jít a vrátit se ke svému starému já, řekl třicetiletý rodák z New Orleans podle Yahoo Sports . Uvidíme. Vím, že mám možnosti. Měl bych mít výhodu síly a rychlosti a výhodu v atletických schopnostech. Část mě říká: „Proč tyto výhody nevyužít a usnadnit si to?“ Mohu být velmi mazaný, ale moje pověst je založena na síle úderů a KO.jake and the neverland pirates streaming

S jistotou to nebudu vědět, dokud tam nebudu. Vím jen, že ať se vydám jakoukoli cestou, bude to způsob, jakým potřebuji vyhrát tento boj a získat mi opasek.Devatenáct vítězství Prograis bylo vyřazeno.

Přišel jsem, abych lidi vyřadil, ale teď vím, že nemusím být zasažen nebo se mě to vůbec musí dotýkat, řekl Prograis, podle Yahoo Sports. Když jsem bojoval s (Juan Jose) Velascem (v červenci 2018), narazil jsem na (mistra světa ve welterové váze Terence) Crawforda a on řekl: „Člověče, proč jsi nechal toho frajera, aby tě udeřil?“ Řekl jsem mu, že rád chodím a Rád rachotím a rád bojuji s lidmi. A on řekl: „Ne, člověče. Nedovol mu, aby tě praštil. ‘Ten chlap, který z něj pochází, je podle mého názoru nejlepším chlápkem na libru na světě, měl velkou váhu.

Je to člověk v budoucnosti, se kterým mohu bojovat a bylo by to pro mě obrovské. Začal jsem přemýšlet o tom, co mi řekl: „Tady je nejlepší chlap na světě a nechce dostat ránu.“ Říkal jsem si, možná budu muset přestat být zasažen a začít se více spoléhat na své boxerské IQ a svou rychlost. .

Relikh (23-2) z Běloruska vyhrál svých prvních 21 profesionálních soubojů, než se jednomyslným rozhodnutím v RBA Burns v říjnu 2016 shodl na Rickyho Burnse. O 17 měsíců později si nárokoval uvolněný titul pomstou ztráty Rances Barthelemy.

[Prograis] není snadné a já nejsem snadný, takže si myslím, že to bude zajímavý boj, řekl 29letý hráč podle Boxerská scéna . Nechci prozrazovat příliš mnoho o svém plánu, jak ho porazit, ale uvidíte v sobotu.


Populární Problémy

5 nejstarších šampionů French Open Ladies Singles na French Open.

Oregon a UConn se v pondělí večer setkávají na masivním zápase mezi ženami v basketbalu Top-5. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

NASCAR míří v neděli do Charlotte na Coca-Cola 600. Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat závod naživo online.

Tenisová smíšená čtyřhra je tradičně pro Indii silnou událostí ve velkých mezinárodních soutěžích, jako jsou grandslamy a asijské hry.

Novak Djokovic se v pátečním semifinále Wimbledonu utká s Robertem Bautistou Agutem. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze zápasu ve Spojených státech.

Prezident ITF David Haggerty uvedl, že je životně důležité, aby profesionální tenis měl strukturu, která je „vhodná pro daný účel“.