Quimper Challenger 2021: Ernests Gulbis vs Federico Gaio náhled, souboj a předpověď

Ernests Gulbis na Australian Open 2020Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (5) Federico Gaio vs Ernests Gulbis

Turnaj : Otevřete Quimper Bretagne 2021Kolo : První kolo (kolo 32)

Místo : Quimper, Francie

Kategorie : ATP ChallengerPovrch: Vnitřní hardcourt

Prize Money : 88 250 EUR


Náhled Ernests Gulbis vs Federico Gaio

Ernests Gulbis, bývalý světový hráč číslo 10, je v současnosti na světě na 185. místě. Jediný lotyšský tenista, který kdy byl zařazen mezi 10 nejlepších na turnaji ATP Tour, získal Gulbis ve své kariéře šest titulů ATP.Nejlepší výkon 32letého hráče na turnaji Majors nastoupil na Roland Garros, kde si připsal rozrušenou výhru nad Rogerem Federerem, aby se dostal do semifinále v roce 2014. V roce 2008 se dostal také do čtvrtfinále Roland Garros a byl v posledních 16 na Wimbledonu a na US Open.

Ale za posledních pár let. bigbítový Gulbis bojoval s nekonzistentní formou. Ve skutečnosti spadl tak daleko, že nyní střídá hlavní turné ATP a turné ATP Challenger.

Soupeřem Gulbisa v prvním kole na turnaji Quimper Challenger bude Federico Gaio, který je pátým nasazeným v losování.

Gaio je na 13. místě na světě a je jen 12 míst pod svým nejlepším hodnocením č. 124 na světě, kterého dosáhl na začátku roku 2020. Ital má na kontě čtyři tituly ATP Challenger a také řada titulů ITF Futures. V loňském roce Gaio dosáhl svého prvního finále čtyřhry na úrovni ATP tour na Rio Open.


Ernests Gulbis vs Federico Gaio proti sobě

Ernests Gulbis a Federico Gaio se na turné ATP nikdy nepotkali, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí 0-0.


Predikce Ernests Gulbis vs Federico Gaio

Ernests Gulbis

Ernests Gulbis má v poslední době těžké najít svou nejlepší formu. Lotyš prohrál svůj úvodní zápas v posledních osmi akcích, včetně kvalifikace na Australian Open, a doufá, že tuto sérii ukončí tento týden.

Na druhou stranu Federico Gaio na konci minulé sezóny vykázal slušné výsledky. Dostal se do čtvrtfinále na turnajích Ortisei a Aix En Provence Challengers a také do semifinále na lisabonském Challengeru.

Po prvním kole v kvalifikaci na Australian Open se Gaio dostal do druhého kola na turnaji Challenger v Istanbulu z minulého týdne.

Vzhledem k tomu, že Gulbis má v současné době velmi nízké sebevědomí a vyhrává zápasy, měl by být Gaio považován za favorita postupu do druhého kola.

Předpověď: Federico Gaio vyhraje ve třech setech.

Populární Problémy

Okruh Indie po Jižní Africe 2019 začíná v neděli prvním T20. Zde je návod, jak sledovat zápas ve Spojených státech.

Semiš je druh kůže, která vyžaduje zvláštní péči. Neměli byste nosit semiš, když prší, nebo použít vodu k čištění většiny skvrn na semiši, protože voda může poškodit materiál boty. K čištění černých semišových bot použijte semišový kartáč, ...

Jak jíst kaktus opuncie. Kaktus opuncie je po tisíce let základem mexické a středoamerické stravy. V některých částech USA získává na popularitě jako exotický, gurmánský a zdravý doplněk ...

Jak vyrobit kuřecí guláš a rýži na Blízkém východě. Kuřecí guláš je jedním z nejjednodušších, nejjednodušších a nejchutnějších slaných receptů, které může každý udělat. V kombinaci s rýží, která je plná zdravých vitamínů a minerálů, je ...