Rafael Nadal se stává prvním hráčem, který se kvalifikuje do finále ATP 2018

Nad

Nadal se bude snažit vyhrát své první finále ATP Tour

Svět č. Aktuálně 1 v mužském tenisu Rafael Nadal se stává prvním hráčem, který se kvalifikuje na finále Nitto ATP 2018, které se bude konat od 11. listopadu 2018 v Londýně. Nadal se kvalifikoval na prestižní turnaj čtrnáctý rok v řadě vítězstvím ve čtvrtfinále nad světovou sedmičkou Marinem Cilicem v Rogersově poháru.

Pro mnohé může být překvapením, že světová jednička nedokázala vyhrát tento elitní turnaj ani jednou za celou svou kariéru, protože se dvakrát dostala do finále v letech 2010 a 2013. Nadal se také bude snažit skončit na konci roku svět č. 1 popáté v kariéře a poprvé v po sobě jdoucích letech, když skončil předchozí rok jako světová jednička. 1.

Díky tomu, že Nadal sdílel s Rogerem Federerem číslo 1 v celé sezóně 2018, má velkou šanci zvýšit náskok tím, že vyhraje svůj 4. Rogers Cup, kde si v neděli zahraje finále proti světovému šampionátu 27 Stefanos Tsitsipas. Od svého dubnového návratu po úrazu kyčle hrál Nadal velmi působivý tenis s působivým rekordem Win-Loss 38: 3 v roce 2018, přičemž každý rok vyhrál bezprecedentně jedenácté hry Monte Carlo Masters, Barcelona Open a French Open.

V průběhu roku 2018 Nadal také dokončil 900 vítězství v kariéře a stal se pouze pátým hráčem, který tak učinil za posledních 50 let. V Race to London je za Rafaelem Nadalem Němec Alexander Zverev, těsně za ním Roger Federer na č. 3.

Kevin Anderson, finalista Wimbledonu 2018, si také chce rezervovat své místo v prestižním turnaji poprvé a aktuálně je na 8. místě v tabulce, kde čelí silné konkurenci Johna Isnera.

Del Potro, Novak Djokovic, Dominic Thiem a Marin Cilic jsou také na cestě, aby se dostali do Londýna. ATP Tour Final slibuje, že to bude zajímavý turnaj s úžasnou skupinou hráčů, ale ostatní mají stále šanci kvalifikovat se na US Open, ale ještě posunout některé pozice nahoru a dolů, protože obhájce titulu Gregor Dimitrov se bude snažit udělat poslední krok k získání výstřel na obhajobu titulu.

Populární Problémy

Vyrovnávání se se školou a vším, co k ní patří, může být stresující. Může se stát, že se pokusíte vyvážit náročné úkoly, problémy s přáteli a spolužáky a další situace. Můžete se vypořádat se stresujícím ...

Jak lepit holenní dlahy. Holenní dlahy jsou běžným syndromem u lidí vystavených aktivitám s vysokým dopadem, včetně běžců, tanečníků a vojenského personálu. Http://www.mayoclinic.org/disease-conditions/shin-splints/basics/definition/co ...

Dnes večer je premiéra filmu American Idol v roce 2019. Podívejte se, jak sledovat 17 epizod seriálu online prostřednictvím živého přenosu.

Navzdory porážce dvou setů se Simonou Halepovou ve finále Wimbledonu bude Serena Williamsová na US Open, říká Tim Henman.

Zde je návod, jak můžete online streamovat soutěž Miss Universe 2019 online bez kabelu.

Wu-Tang Clan jsou ohniskem nové minisérie Hulu. Zjistěte, jak sledovat seriál online.