Pokora Rafaela Nadala spočívá v jeho schopnosti začít od nuly, nikoli v komentářích jeho tiskové konference: Gilles Simon

Rafael Nadal slaví po vítězství na French Open 2020

Rafael Nadal slaví po vítězství na French Open 2020

Gilles Simon má vůči Rafaelovi Nadalovi velký obdiv a respekt a podrobně to popsal ve své nejnovější knize s názvem „Sport, ze kterého se zblázníte“. V mnoha výňatcích z knihy, které byly zveřejněny, na Francouze je vidět, jak sprchuje bohatou chválu na 13násobného šampiona French Open.

způsoby, jak pomoci tenisovému loktu

Nyní vyšel najevo další výňatek, kde Simon chválí pokoru Mallorcan a zdůrazňuje konkrétní případy na soudě, kde byla tato kvalita obzvláště evidentní.

Rafael Nadal je uznáván jako jeden z nejpokornějších sportovců ve všech sportech, natož jen v tenise. Některé z jeho úspěchů na kurtu jsou ohromující, a přesto je Nadal nikdy nepoužil k tomu, aby se mohl chlubit hrdostí nebo nafouknout své ego.

Gilles Simon věří, že pokora Rafaela Nadala spočívá ve skutečnosti, že Španěl je schopen „začít od nuly“ na každém turnaji, i když jej v minulosti několikrát vyhrál.

To je jeho pokora, jeho schopnost vždy začínat od nuly, ne ve větách, které dělá před a po hrách, napsal Simon.

Rafael Nadal ukazuje na hřišti pokoru: Gilles Simon

Gilles Simon chválí Rafaela Nadala

Gilles Simon chválí pokoru Rafaela Nadala na hřišti

Rafael Nadal má často tendenci během tiskových konferencí podceňovat své šance a mnozí to používají jako důkaz své mimořádné skromnosti. Ale pro Gillese Simona jsou to pouhá slova a ne pravdivé označení ničeho.

streamování města na kopci
'Neříkej mi, že Rafael Nadal je pokorný, protože na tiskové konferenci řekl, že není oblíbený v prvním kole Roland Garros,' řekl Simon.
Rafael Nadal

Rafael Nadal

Místo toho Simon věří, že skutečnou pokoru Rafaela Nadala nejlépe dokazuje jeho hra a chování na hřišti. Francouz uvedl příklad Nadalova zápasu ve druhém kole na turnaji Indian Wells Masters 2016, kde hrál proti Alexandru Zverevovi.

Jeho pokora, to ukazuje i na kurtu, jako v tomto zápase proti Zverevovi (2016), dodal Simon. To je pokora: být v přítomnosti, navzdory všem jeho záznamům.

Zverev měl ve třetím setu mečbol, ale Rafael Nadal se odmítl vzdát a pokračoval v boji, jako by to pro něj byla otázka života a smrti. A to i přes fenomenální Nadalův rekord v Indian Wells (do té doby vyhrál třikrát titul), což vedlo Simona k přesvědčení, že Španěl je i po všech svých úspěších jako ‚dítě‘.

I když se mu to stalo 10krát ... no, bylo mu to jedno, napsal Francouz dále. Byl jako dítě.

Populární Problémy

Být dobrým hráčem neznamená jen dovednosti. Pokud chcete zlepšit svoji hru a hry svých spoluhráčů, můžete se naučit plnit roli, kterou po vás tým vyžaduje, jít příkladem a být tím nejlepším sportovcem, jakým můžete být. Týmy ...

Jak předcházet bolesti zápěstí během kliky. Poměrně častou stížností je bolest zápěstí při klicích. Pokud se s něčím setkáte, zkuste nejprve zkontrolovat svůj formulář, abyste se ujistili, že neděláte chybu, která by mohla být zbytečná ...

Zde je návod, jak sledovat Khabib vs Poirier a UFC 242 PPV na televizi, telefonu, Roku, Fire TV, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení.

Několik lidí chodí do světa, aby udělali něco, co by nikdo jiný nedokázal. V polovině 70. let byl Wimbledon svědkem jednoho z největších konkurentů v historii tohoto sportu. Mnozí ho považovali za první rockovou hvězdu profesionálního tenisu. Švéd Bjorn Borg hrál každý úžasný tenis.

Georgia State a Appalachian State se setkávají v klíčové bitvě o vedení Sun Belt East. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Juventus se ve středu utká s Interem Milán v zápase ICC. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste ve Spojených státech.