Jak se dívat na dokumentární film Woodyho Allena a Mie Farrowové online zdarma

Fotografie Allena-Farrowa z doku-série

HBO Fotografie Allena-Farrowa z doku-série

Nejnovější dokument od HBO je Allen V. Farrow , hloubkový pohled na skandál sexuálního zneužívání ve vztahu Woodyho Allena a Mie Farrowové. Premiéru má v neděli 21. února ve 21 hodin. ET/PT na HBO.

jak se dívat na ufc 242

Pokud nemáte HBO a využili jste bezplatnou zkušební verzi HBO Max, zde jsou další způsoby, jak je můžete sledovat Allen v. Porodit streamování online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. HBO je zahrnuto pouze v balíčku Premier, ale právě teď všechny balíčky Choice a up přicházejí s HBO Max a NBA League Pass bez dalších poplatků, což je nejlepší výhoda, kterou jakákoli streamovací služba právě nabízí. Navíc si můžete zdarma vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk s 14denní zkušební verzí zdarma.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale když se zaregistrujete a vyberete jakýkoli balíček a doplňky, které chcete, uvidíte, že - pokud jste nový zákazník - splatná částka dnes je 0 $. Nebude vám účtováno 14 dní a předplatné můžete kdykoli zrušit:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete k balíčku AT&T TV’s Choice nebo výše, můžeš se dívat Allen v. Porodit živě nebo na vyžádání v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

wii sportovní tenisové triky

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání na kanálu Prime HBO . Amazon Prime i HBO Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Sledujte HBO na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime HBO, můžeš se dívat Allen v. Porodit živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


Sledujte HBO na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu a doplňku HBO:

Bezplatná zkušební verze Hulu

typy tenisových gripů

Jakmile se zaregistrujete, můžeš se dívat Allen v. Porodit živě nebo na vyžádání v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Náhled „Allen v. Farrow“Hrát si

Allen v. Farrow: Official Trailer | HBO Hollywoodský skandál. Rodinná tragédie. #AllenVFarrow, čtyřdílný originální dokumentární seriál HBO od oceněných investigativních tvůrců Kirby Dick & Amy Ziering a Amy Herdy, má premiéru v neděli ve 21 hodin na HBO Max. #HBO #HBODocs Přihlaste se k odběru HBO na YouTube: goo.gl/wtFYd7 Streamujte na HBO Max: itsh.bo/hbo-max Získejte více HBO Oficiální stránky: itsh.bo/dotcom Twitter: twitter.com/HBODocs Instagram:… 2021-02-16T16: 01: 14Z

Od uznávaných filmařů Amy Ziering, Amy Herdy a Kirby Dick přichází čtyřdílné dokumenty Allen V. Farrow který překračuje desítky let senzačních titulků, aby odhalil soukromý příběh jednoho z nejznámějších a neveřejnějších skandálů Hollywoodu: obvinění ze sexuálního zneužívání Woodyho Allena zahrnující Dylana, jeho tehdy sedmiletou dceru s Miou Farrowovou; jejich následný soud o vazbě, odhalení Allenova vztahu s Farrowovou dcerou Soon-Yi; a kontroverzní následky v letech následujících, podle tiskové zprávy HBO.

Pokračuje:

Tato strhující série propojuje novou investigativní práci-pečlivě propojenou prostřednictvím intimních domácích filmových záběrů, soudních dokumentů, policejních důkazů, videokazety s odhalením a zvukových kazet, které nikdy předtím nikdo neslyšel-s exkluzivními hloubkovými rozhovory na toto téma s Miou Farrow, Dylanem Farrowem , Ronan Farrow, rodinná přítelkyně Carly Simon, státní zástupce Frank Maco, příbuzní, vyšetřovatelé, experti a další očití svědci z první ruky-mnozí z nich hovoří veřejně o událostech poprvé. Série také obsahuje prominentní kulturní hlasy zkoumající Allenovu tvorbu v širších souvislostech a přemýšlející o tom, jak mohou veřejná odhalení o osobním životě umělců vést k přehodnocení jejich práce.

Allen V. Farrow zahrnuje intimní pohled na kouzelné námluvy Farrowa a Allena a vystupování jako jeden z hollywoodských mocenských párů, což dohromady tvoří třináct vlivných filmů za deset let. Postupem času se Allen stal otcovskou postavou Farrowových dětí i jejich společných dětí. Přesto byly ve hře všechny jejich profesionální úspěchy a osobní úspěchy.

Allen V. Farrow zkoumá otřesné účinky traumatu na rodinu a je strašidelným zobrazením skepse a odporu, které mohou vyplývat z obvinění.

V rozhovoru s The Hollywood Reporter Ziering řekl, že dokumenty jsou zrcadlem celé naší společnosti ve způsobu, jakým zacházíme se sexuálním zneužíváním a napadením.

tenisky s očky

Způsob, jakým tyto zločiny zůstávají nepotrestány, a všechny jejich důvody, způsob, jakým jsme všichni do určité míry nevědomky a vědomě spoluviníky. Woodyho osobnost nás všechny odzbrojila. Máme tuto kulturu celebrit, a to jim dává tento štít beztrestnosti. Naplňujeme je určitou důvěrou a láskou a pak nemůžeme věřit ani slyšet kognitivní disonanci. Kryjeme jejich zločiny, řekl Ziering.

Dick dodal, že Allen se vždy líčil jako oběť, což je opět klasika. Lidé, kteří jsou obviněni ze sexuálního napadení, to je první krok, který udělají. Je to jako: „Jsem obětí, protože jsem byl falešně obviněn.“

Allen V. Farrow vysílá v neděli v 9 hodin ET/PT na HBO.


Populární Problémy

Pohled na 5 nejstarších mužských hráčů, kteří získali titul ve dvouhře na US Open. Seznam obsahuje dva aktivní hráče a jednoho, který zvedl titul v amatérské i otevřené éře.

Raonic porazil Gaela Monfilse v těžce vybojovaném čtyřsetovém zápase, který trval přes dvě hodiny.

Danny McBride se vrací do HBO s novou komedií „Spravedlivé drahokamy“. Zde je návod, jak sledovat streamování série online bez kabelu.

Zlatý olympijský medailista Alexander Zverev prozradil, že vynechá letošní finále Davisova poháru, které se bude konat od 25. listopadu do 5. prosince.

Boty jsou zábavné a samozřejmě praktické, ale obvykle zabírají spoustu místa ve skříni. Netrvá dlouho a dokonce i pár párů může začít zaplňovat váš šatník nebo domov. Se správným systémem organizace obuvi to může být hodně ...

Murray je vůbec první britskou světovou jedničkou na konci roku.