Recenze rakety: Wilson Ultra Pro v4

Nejnáročnější a nejnáročnější Ultra je určen pro náročné a zkušené hráče, kteří hledají spolehlivý rám s vynikající přesností a dotykem.Cena: 249 $ ( Nakupujte nyní na TennisShop.com )
Velikost hlavy: 97 čtverečních palců.
Délka: 27 palců
Hmotnost: 11,4 oz.
Bilance: 6 bodů. HL
Swingweight: 318
Hodnocení RA: 62
Šířka paprsku: 20,6 mm
Vzor provázku: 16x19

Co je nového

Kromě atraktivního nového schématu lakování s proměnlivou modrou/fialovou barvou je to pro Ultra Pro status quo. Má stejné přesné specifikace a technologii jako předchozí generace. Raketa přímo od Wilson Pro Labs se svým tenkým, konstantním paprskem a předvídatelnou odezvou s nižším výkonem není nic jako ostatní výkonnější a uživatelsky přívětivější členové rodiny Ultra. Díky přímému, přizpůsobitelnému designu a stabilnímu výkonu je Pro oblíbenou volbou mnoha profesionálů na turné.Co funguje

Když je uveden nový rám, dokonce i většina aktualizací, obvykle s ním přichází nejnovější technologie nebo inovace značky. Některé zvonky a píšťalky pro potenciální zvýšení výkonu, rotace nebo pocitu – nebo kombinace takových atributů – k přilákání potenciálních hráčů. Wilson Ultra Pro v4 nic takového netvrdí. Vylepšení, jako je ohýbání FortyFive nebo jakákoli nedávná vylepšení, která obývají ostatní modely výrobce, v rámu chybí. A i když se může zdát, že to není nic zvláštního, výkon rakety není v žádném případě obecný.

Ve srovnání s klasickou definicí rámů hráče je Ultra Pro spíše střižený, s nataženou hmotností jen severně od 11 uncí. Ve spojení s vyvážením head-light a swingweight pod 320 je raketa pozitivně nadýchaná skrz úderovou zónu. Generování skutečné rychlosti švihu je hračka, která pomáhá kompenzovat nedostatek vlastní síly rakety. Poškození může být způsobeno ze země, ale vyvolat tempo vyžaduje určité úsilí a know-how. Je to typ rámu, který odvozuje agresi z umístění střely stejně jako ze síly.

Wilson Ultra Pro v4Vzor výpletu 16x19 rámu poskytuje pěknou kombinaci rotace a přesnosti. I při velkých řezech se míč podřizuje a důsledně nachází své cíle. Tenký, flexibilní nosník nabízí pohodlný a spojený pocit při kontaktu s měkkou kapsou. Existuje model 18x20, který je ještě přesnější, ale není tak zdatný, pokud jde o rychlost a rotaci míče.

To znamená, že bez ohledu na model je rám spíše zrcadlem než zesilovačem. Vezměte si podání. Opět platí, že je snadné promíchat raketu přes kontakt, což má za následek pěkný pop při plochých podáních a skákání na kickery. Je to přesné, pravidelně se trefuje do výchozích bodů za výhodných podmínek. Jen neočekávejte extra mph za méně práce, jak můžete zjistit z robustnějších a pevnějších variant. Což je druh poctivého výsledku, který mnoho pokročilých hráčů hledá ze svých rámů. Heavy hitteři, kteří si poskytují své vlastní tempo a hledají raketu, která přesně udrží jejich velké švihy na kurtu, určitě ocení odměřenou povahu Pro.

Dalším aspektem, který uvítají, je výkon rámu na síti. Plyšový pocit, hladká manipulace a skvělý dotek umožňují volejbal s plným servisem; kolébejte míč, udeřte do něj hluboko, vykopejte poloviční salvu svršků bot, raketa to všechno zvládne. All-courters, síť rushers a deblové specialisté opravdu ocení jeho čistý výkon.Jedinou změnou na Ultra Pro je elegantní schéma barev s posunem barev.

Co potřebuje práci

Termín „platformová“ raketa se často připojuje k rámům, které jsou zralé pro přizpůsobení, a Ultra Pro může být dokonalým příkladem. Wilson ve skutečnosti záměrně udržuje statickou a švihovou váhu na nízké úrovni, aby umožnil jejich cestovatelům volnost vyladit specifikace podle jejich přesných preferencí. To je důvod, proč její receptura stále zůstává nezměněna – je to spíše shellová raketa, která není určena k použití ve skladové formě.

Raketa má slušnou stabilitu, která by mohla být dostatečná pro stabilní středně pokročilé hráče provozující mírné švihy a rychlosti míče. Pro hráče z pokročilejších kruhů, což je zamýšlené publikum, to ale hraje příliš lehce. Je tedy nutné přidat rám na váhu, aby se posílila jeho robustnost, aby bránila tempu a zvýšila se síla při odkládání. Je to potěšení pro kutila, ale není to nejlepší volba pro hráče, kteří dávají přednost hotovému produktu.

Přesto i silně přizpůsobená verze rakety zůstává výzvou. Díky malému sweet spotu a nízkému ohybu je kontakt mimo střed nemilosrdný. Hráči, kteří si zvykli na jakoukoli pomoc ze svých raket, toho pravděpodobně nebudou mít z této rakety dost.

Sečteno a podtrženo

Ultra Pro je rychlý, všestranný a přesný s velkým citem při kontaktu. Nejlépe se hodí pro talentované a náročné hráče, kteří považují příležitost doladit hratelnost rámu za součást jeho přitažlivosti.

Populární Problémy

Dnes večer jsou ceny American Music Awards 2019. Získejte přehled o tom, jak sledovat AMA online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

Jak vyrobit zvířecí buňku pro vědecký projekt. Buňky jsou jedním z důležitých stavebních kamenů živých organismů. Pokud se ve škole učíte biologii, může vás učitel požádat, abyste si vytvořili vlastní model zvířecí buňky, který vám pomůže ...

Instalace plynového potrubí pravděpodobně není úkolem, který byste měli provést jako svůj první projekt „udělej si sám“. Rizika, že uděláte chybu, převažují nad náklady profesionála. Zkušení kutilové však mohou nainstalovat plynovod stejně bezpečně jako ...

Chcete -li získat dobré známky, zůstaňte organizovaní tím, že si necháte plánovač se všemi svými úkoly a nadcházejícími testy. Vytvořte si studijní plán na každý týden, abyste přesně věděli, kolik byste měli pro své třídy studovat. Ujistěte se, že máte dobré ...