Jak randit s bohatým mužem

Nikdy předtím jste nechodili s bohatým mužem a jste nervózní, jak zapadnout do jeho životního stylu. Jak můžete mít smysluplný vztah, aniž byste se cítili nemístně, a nechat svého muže vidět, že ho milujete takového, jaký je, než byste mohli říci „foie gras“? Čtěte dále a zjistěte to!počet tenistů na světě

Kroky

 1. 1 Zamyslete se nad svými motivy. Zeptejte se sami sebe, jestli jste zamilovaní do muže, který je náhodou bohatý, nebo jestli chodíte jen s mužem protože je bohatý. Pokud vám diamantové náušnice, které vám dává, dávají větší smysl než jeho něžné polibky, pak je pravděpodobné, že jste ve vztahu ze špatných důvodů a nevydrží to. Zde je několik otázek, které byste si měli položit, abyste porozuměli svým skutečným záměrům:
  • Byl by stále skvělým úlovkem bez luxusního domu a jízdy? Pokud si nejste jisti, jestli byste stále milovali svůj současný zájem, pokud by žil ve studiovém bytě a řídil auto, které by bylo starší než vy, pak byste mohli být zamilovaní do toho, co vlastní, ne do toho, kým je.
  • Je vám dvacet, když se blíží důchodovému věku? Ačkoli věk může být jen číslo, „Sugar Daddy“ je víc než jen slovo.
  • Je „on bohatý“ první, co vás napadne, když se vás někdo zeptá, co na něm milujete? Pokud jste posedlí jeho bohatstvím, pak pravděpodobně nerespektujete jeho další dobré vlastnosti-nebo že neexistují.
  • Máte historii, že chodíte jen s bohatými muži? Pokud je to desátý boháč, se kterým jste chodili, pak by tato vlastnost mohla být to jediné, na čem vám záleží, a možná je načase se zamyslet nad tím, co ve vztahu skutečně hledáte.
 2. 2 Užívejte si jeho bohatství, ale opětujte, jak jen můžete. Jistě, šampaňské a ústřice jsou lahůdka, ale pokud o ně začnete každou noc žádat, aniž byste na oplátku něco nabízeli, váš muž může mít podezření, že se zamilujete do jeho bankovního účtu, nikoli do jeho inteligence nebo smyslu pro humor. Najděte rovnováhu mezi drahými aktivitami a těmi, které si může dovolit každý.
  • Jednou za čas kartu zvedněte. I když vám chybí finance, je důležité ukázat, že vám na tom záleží, i když je to jen zaplacením filmu poté, co zaplatí večeři, nebo vyzvednutím nápojů v baru. Můžete se také podívat na speciální nabídky v normálně drahých restauracích nebo se podívat, ve kterém místním baru se koná večer s živou hudbou zdarma, takže si stále můžete dopřát vynikající jídlo a zábavnou atmosféru.
  • Dopřejte mu levné jídlo. Můžete ho pozvat k sobě a uvařit si lahodné, ale levné jídlo u láhve vína za rozumnou cenu, nebo si připravit chutný piknik, který ukáže, že plánování dat věnujete čas a úsilí.
  • Pozvěte ho, aby se k vám přidal na nenákladnou aktivitu. Požádejte ho, aby dělal venkovní aktivity, jako jsou procházky, turistika nebo jen opalování na pláži. Pokud je příliš chladno na to, abyste strávili hodně času venku, pozvěte ho na prohlídku nového muzea nebo knihkupectví ve vašem okolí. To ukáže, že jeho přítomnost je důležitější než jeho dárky.
 3. 3 Nebuďte trapní ohledně jeho bohatství. Pokud je to správný chlap, nechtěl by opakovaně slyšet, jak se zmiňujete o tom, jak je bohatý nebo jak moc milujete randění s bohatým člověkem. Díky tomu může ztratit důvěru v sebe sama a ve váš vztah.
  • Když ho představíte svým novým přátelům, řekněte jim, aby byli diskrétní. Pokud jeden z nich řekne: „Ach, vy jste ten bohatý, o kterém jsem tolik slyšel“, může to znít, jako by to byla jediná vlastnost, kterou máte na mysli.
  • Pokud chce zaplatit za něco fantastického, nechť zaplatí. Pokud je odhodlaný vzít vás do opery nebo na fantastickou dovolenou, nechcete jeho laskavé gesto pokazit opakovaným opakováním: „To musí stát majlant ...“ To zničí romantickou náladu a zabrání vám užívat si jeho gesta.
 4. 4 Zkuste zapadnout do jeho životního stylu. I když nemusíte zrcadlit každý jeho krok, zvláště pokud nemáte finance, je příjemné mít společné zájmy a lépe porozumět světu, ze kterého pochází. A čím více máte společného, ​​tím větší je pravděpodobnost, že vaše láska poroste.
  • Podívejte se na část. Oblečte se, abyste zapůsobili co nejvíce, i když to znamená nákup slevového oblečení, které vás udělá Koukni se bohatý. Můžete snadno nahradit krychlové zirkony diamanty, koupit knock-off peněženky, které vypadají jako skutečná věc, nebo počkat, až se drahé oblečení dostane do superprodeje, než si vyberete perfektní položku. Můžete také hýřit příležitostně „skutečným“ efektním zbožím-záleží na kvalitě, nikoli na kvantitě, takže pokud vlastníte jen několik klíčových efektních položek, zbytek vašeho oblečení se rozpadne.
  • Naučte se „bohatým“ koníčkům. Vyzkoušejte si sporty, které se věnují bohatým, jako je jachting, pólo nebo tenis. Naučíte se nové dovednosti, získáte nové přátele a budete se při tom bavit!
 5. 5 Rozhovory o penězích; nauč se o tom mluvit. Pokud to se svým bohatým kouskem myslíte vážně, je pravděpodobné, že se setkáte s jeho rodinou a bohatými přáteli. Měli byste udělat dobrý dojem a ukázat, jak moc milujete svého nového krasavce-ne jeho novou jachtu.
  • Pokud jste nervózní ze setkání s jeho přáteli, můžete se při prvním setkání s nimi držet v úzkém kontaktu, abyste získali představu o jejich skupinové dynamice, a poté se vrhněte do přátelské konverzace, která ukazuje, že se jejich bohatství nezaleknete.
  • Pokud se s jeho rodinou potkáváte poprvé, snažte se nemluvit o jeho penězích ani o všech extravagantních věcech, které jste spolu dělali. Je pravděpodobné, že už dříve chodil se zlatokopem a jeho rodina už možná hledá náznaky, že vaše záměry nejsou čisté.
  • Buď sám sebou. I když budete muset svůj přístup nejprve upravit, nezapomeňte být vždy sami sebou. Pokud váš muž miluje skutečné vás, pak ho jeho přátelé a rodina určitě následují.
 6. 6 Ať už je bohatý nebo chudý, stále musíte dát všechno, aby váš vztah fungoval. Nakonec si pamatujte, že bohatí lidé se od nás ostatních tolik neliší-jen mají více peněz. Zacházejte s tímto vztahem jako s každým jiným.
  • Mít otevřenou a upřímnou komunikaci. Je důležité mu říct, co máte na srdci a jestli vám jeho bohatství způsobilo nepohodlí.
  • Řekněte mu každý den jednu novou věc, kterou na něm milujete. Tím zajistíte, že ví, že milujete to, co má v srdci, ne v peněžence.
  • Pokud milujete svůj vztah, necítíte se provinile kvůli tomu, že si užijete výhody randění s bohatým mužem. A pokud se nakonec vydáte na výlet do Benátek, tím lépe!
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Ten muž může být dobrý, ale peníze ho mohou časem zkazit.
 • Většina bohatých mužů je agresivních. Připravte se na to, pokud chcete randit s bohatým mužem.
 • Bohatí lidé mohou být velmi zaneprázdněni a často (ne vždy) se zavázali pracovat.
reklama

Populární Problémy

Gilles Simon vyšel na podporu Novaka Djokoviče v důsledku kontroverzí kolem Adria Tour. Simon vyzdvihl Djokovičovy příspěvky mimo hřiště a řekl, že byl nespravedlivě kritizován.

Nedávné komentáře Rafaela Nadala k emocionálním výbuchům Novaka Djokoviče na olympijských hrách v Tokiu vyvolaly v tenisové komunitě několik obočí.Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat 'CMT Giants: Charley Pride' online.

Jak vyrobit koule s pokladem. Koule pokladů jsou zábavným způsobem, jak zabalit party dárky a další drobné dárky. Příjemce dostane nejen malý dárek, ale také si užije zábavu při otevírání tohoto dárku neobvyklým způsobem. Zde jsou tři způsoby ...

Skvělý církevní oblek je takový, ve kterém se budete cítit pohodlně a také zapadne do standardů vaší církevní komunity. Některé církve se přiklánějí spíše k neformálnímu oblečení, zatímco jiné mají formálnější oblékání. Většina kostelů však ...Cesta národního tenisového šampiona Mahaka Jaina se sídlem v Indore je plná vzestupů a pádů.