Roddick na blond vlasech Rogera Federera: „Není důvod, proč by musel dělat něco tak hloupého“

Roger Federer (vlevo) a Andy Roddick spolu hráli 24krát na profesionálním okruhu

Roger Federer (vlevo) a Andy Roddick spolu hráli 24krát na profesionálním okruhu

pořadí tenisu

Andy Roddick vesele smetl blonďaté vlasy, které kdysi nosil mladý Roger Federer - možná jediná vada pro Švýcary v jinak bezchybné kariéře. Ve skutečném Roddickově stylu bývalá světová jednička hromadila urážku za urážkou na Federerově vzhledu a nazývala to „hloupým“ a „hloupým“.

Roddickův smysl pro humor byl vždy jednou z jeho největších vlastností. Bývalý šampion US Open je svými slovy důsledně tupý a nediplomatický a potěší fanoušky svými veselými vtipy o trollech, protivnících a dokonce i vlastních ztrátách.

Když tedy Roddicka požádali komentátoři Tennis Channel Brett Haber a Jimmy Arias, aby ohodnotili pět špatných účesů v mužském tenise od nejlepšího po nejhorší, všichni očekávali vzpouru smíchu. A přesně toho se jim dostalo.

Mezi účesy nechyběla parmice Andreho Agassiho, mop Andyho Murraye, Goran Ivaniševič Špičkový uzel, blond vlasy Rogera Federera a vlastní hroty Roddicka. Roddick při zavolání vzhledu Rogera Federera vůbec neváhal a řekl, že je to naprosto zbytečné.

proč je tenis bodován tak, jak je?
'Myslím, že to je pro Rogera špatný pohled,' řekl Roddick. „To nemusel dělat. Musel jsem udělat své. Myslel jsem, že v tu chvíli se moje odlepí. '

Blond dny Rogera Federera z 90. let

Federer chytil blonďatého brouka v jeho pozdním mladistvém věku, ke konci 90. let prošel peroxidem. Ve skutečnosti se muž sám v nedávném příspěvku na Instagramu pokoušel o jeho preferenci teenagerského účesu a řekl, že vždy jsou 'lepší dny dopředu'.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Připomínáme všem, že jsou před námi lepší dny #víkend #vibes #premirka #teen #wearingmyfirsttie

Příspěvek sdílený uživatelem Roger Federer (@rogerfederer) 17. dubna 2020 v 11:00 PDT

co můžete udělat pro tenisový loket?

Roddick ze své strany hodnotil Federerův styl jako nejhorší z pěti a dodal, že pro dvacetinásobného grandslamového šampiona bylo „hloupé“ vůbec pomyslet na něco takového vyzkoušet.

„Chci jít s Rogerem jako poslední. Neexistuje žádný důvod, proč by musel dělat něco tak hloupého pro své vlasy. '
Chyby mládí pro Rogera Federera

Chyby mládí pro Rogera Federera

Andy Murray, který nosil špinavý mop, když přicházel do řad, také dostal léčbu Roddicka. Haber a Arias se nemohli přestat smát 37letému veselému komentáři o Murrayovi, ale Skot byl nakonec omilostněn kvůli tomu, jak byl v té době mladý.

„Murray v té době své kariéry vypadá docela mladě. V tom okamžiku si pravděpodobně nemohl dovolit ostříhat ... Je to odpustitelné. “

Zatímco Roddick chválil vzhled wimbledonského šampiona Gorana Ivaniseviče a řekl, že Chorvat to zvládne dobře, Arias mu odporoval a zařadil Ivaniseviče jako nejhoršího ze šarže. Brilantní Roddick byl okamžitě připraven tomuto prohlášení čelit a obhájit svou volbu.

'Roger musel strávit hodně času, aby se podíval tak hloupě, a Goran mu prostě musel nasadit gumičku do hlavy,' řekl Roddick.

Roddick, který se zabýval problémy s plešatěním od dob hraní, také řekl, že by rád získal zpět svůj starý účes, bez ohledu na to, jak velkou kritiku přitahoval.

„Lidé si ze mě dělali legraci. Udělal bych hrozné, hrozné věci, abych se teď ohlédl, 'řekl o sobě Roddick.

Je to blondýnka Roger Federer vs blondýnka Dominic Thiem na Twitteru

Velmi blond Dominic Thiem v roce 2015

Velmi blond Dominic Thiem v roce 2015

Po vypovězení blondýny Rogera Federera Andy Roddickem požádal Tennis Channel své následovníky, aby si vybrali, kdo mezi Federerem a Dominicem Thiem bude mít blondýnku lepší. Druhá příčka Australian Open 2020 si v roce 2015 odbarvila vlasy na blond, což mnoho fanoušků nesouhlasilo.

na jakém kanálu je rozvod

Zatímco Rakušan vede 5: 2 v jejich vzájemném souboji na hřišti, bude zajímavé sledovat, kdo vyhraje tuto bitvu blondýnek na sociálních sítích!

Populární Problémy

Dědeček Novaka Djokoviče Zdenko Zagar vzpomínal na to, jak světová jednička vždy měla šance proti němu. Srbovi rodiče Dijana a Srdjan stále neúnavně pracovali a riskovali, aby mohli financovat tenisovou kariéru svého syna.

Pohled na 5 záznamů Martiny Navrátilové, které snad nikdy nebudou překonány :.

„South Park“ je ve středu zpět na 23. sezónu. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online bez kabelu.

Wawrinka bude hrát vítěze zápasu Djokovic-Murray, který má být dnes dokončen. Kvůli dešti bylo odloženo.

Rafael Nadal zaujal fanoušky po celém světě svými neuvěřitelnými raketovými schopnostmi, ale Španěl nedávno ukázal, že je schopen pobavit i s míčem u nohou.