Roger Federer omezen na 2hodinové tréninky na hřišti, zaměřuje se na comeback na Australian Open

Roger Federerjak vybrat velikost gripu pro tenis

Roger Federer si během delší pauzy od tenisu nadále hledá čas pro své sponzory. Federer nedávno navštívil sídlo kávových gigantů Jura, jak to pravidelně dělá od roku 2006.

Během návštěvy odpověděl legendární Švýcar na několik klíčových otázek týkajících se jeho kondice a obnovení tenisového tréninku.Roger Federer prozradil, že byl ještě daleko od toho, aby mohl plně obnovit tenisový trénink. Dodal však, že jeho plány na comeback na Australian Open 2021 jsou stále hodně na dobré cestě.

Při rozhovoru se Schweizer Illustrierte se Roger Federer také krátce dotkl své budoucnosti a svých plánů na dny po odchodu do důchodu.jsou běžecké boty vhodné na tenis

Jsem na dobré cestě, postupně se vracím: Roger Federer

Roger Federer

Poté, co Roger Federer utrpěl na začátku letošního roku zranění kolena, musel podstoupit dvě operace - z nichž jedna byla kvůli nezdaru v rehabilitaci. To ho drželo mimo hru na nejdelší dobu v kariéře, ale nyní se dvacetinásobný grandslamový šampion pomalu vrací zpět.

Roger Federer je však extrémně trpělivý, protože na sebe nechce vyvíjet žádný nepřiměřený tlak. Ujistil fanoušky, že jeho uzdravení je „na dobré cestě“ a že návrat na příští ročník Australian Open vypadá více než pravděpodobně - prohlášení, které zopakoval i jeho přítel a trenér Severin Luthi.Jsem na dobré cestě, postupně se vracím, ale nevyvíjejte na sebe žádný tlak a udělejte si čas, řekl Federer. Do turnaje zasáhnu, až budu stoprocentně fit. Aktuálně to vypadá, že se mohu v lednu vrátit na Australian Open.

Roger Federer také učinil mírně neuspokojivé odhalení, že stále nebyl schopen trénovat dlouhé hodiny na tenisových kurtech. Na straně zranění však byly pozitivní zprávy, protože Federer dal jasně najevo, že jeho koleno nebude vyžadovat žádné další postupy.

Ještě ne, víc než dvě hodiny s raketou v tuto chvíli nejsou možné, pokračoval Federer. Ale na své vytrvalosti a síle už nějakou dobu pracuji absolutně bezbolestně. Žádné další operace nebudou.

Roger Federer mluví o životě po tenisu

Roger Federer

Živý přenos nájezdníků vs titánů zdarma

Není pochyb o tom, že Roger Federer je blízko konce kariéry. Navzdory jeho velikosti a lásce ke sportu se zdá nepravděpodobné, že by Federerovo zkoušení tenisu pokračovalo déle než pár let.

Jako takový byl Roger Federer požádán o své plány, jakmile to nazval den. Devětatřicetiletý muž vysvětlil, že takové myšlenky mu v hlavě kolují už půl dekády. Švýcar řekl, že se po tenisu zaměří na další aspekty svého života, jako je „rodina, nadace a sponzoři“.

Přemýšlel jsem o těchto myšlenkách asi pět let, dodal Federer. Ale dokud mě to bude bavit a bude to správné pro nás všechny, budu pokračovat. Poté se budu věnovat své rodině, nadaci a sponzorům. Velmi mě zajímají podnikatelské nápady a podnikání. Rozhodně ale nechci teď všechno plánovat.

Populární Problémy

Jak pověsit medaile. Ať už jste je získali za úspěchy nebo za dokončení služby, medaile budou u vás doma znamenitou dekorací a mluvícími kousky. Pokud chcete své medaile vystavit na zdi, můžete zavěsit mnoha způsoby ...

Č. 2 Alabama hostí v sobotu Mike Leach a Mississippi State. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze hry bez kabelu.

Nejlepší nasazená Karolina Plíšková zabloudila ve svém prvním setu na US Open, ale ve druhém dominovala poté, co prošla kolísáním.

Jak na Ollie. Každý skateboardista vám řekne, že ollie je nejzákladnější skateboardový trik. Ve skutečnosti je to pravděpodobně první trik, který se na svém skateboardu naučíte. Jsou skvělé pro překonávání překážek, pohyb po ...

Odborníci se shodují, že zlomené paže vyžadují okamžité lékařské ošetření, protože správné ošetření pro vás bude záviset na místě a závažnosti přestávky. Pokud je vaše ruka zlomená, pravděpodobně si všimnete silné bolesti, otoku, modřin, ...