Živý přenos Chiefs vs Titans: Jak se dívat online bez kabelu

Patrick Mahomes Chiefs

Getty Images Kansas City Chiefs QB Patrick Mahomes

Očekává se, že šéfové Kansas City budou mít svého MVP Patricka Mahomese pod středem poté, co zmeškal čas se zraněním kolena, což je špatná zpráva pro tým Tennessee Titans, který bojuje o udržení svých nadějí v play off. Týmy se sejdou v neděli v LP Field.

Začátek hry je naplánován na 13:00. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílána na CBS . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Chiefs vs Titans na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:

Pokud je hra na vašem trhu: Kanál CBS Amazonu Prime

Chcete-li sledovat hry CBS s prodejem a nepotřebujete žádné další kanály, Kanál CBS společnosti Amazon Prime je skvělá volba.

Pokud již máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete na svém počítači sledovat živý přenos Chiefs vs Titans prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Pokud chcete sledovat co nejvíce NFL mimo tuto hru, CBS, Fox, NBC (všechny žijí na vybraných trzích, včetně Kansas City a Nashville) a NFL Network patří mezi Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , zatímco NFL RedZone je součástí doplňku Sports Plus.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Chiefs vs Titans na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

kolik bodů v badmintonu

Další možností sledování co nejvíce NFL je Hulu With Live TV s více než 60 živými televizními kanály, včetně CBS, Fox, NBC (všechny žijí na vybraných trzích, včetně Kansas City a Nashville) a ESPN.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Chiefs vs Titans na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud chcete jednoduše sledovat hry CBS na trhu. To je nakonec stejné jako u možnosti Amazonu, místo toho budete sledovat pouze digitální platformy CBS.

profesionální tenisté

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi CBS All-Access , a poté můžete sledovat živý přenos Chiefs vs Titans na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos hry Chiefs vs Titans a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled náčelníků vs Titánů

Poté, co v jeho nepřítomnosti prošli 1: 1, Chiefs v neděli přivítají zpět NFL MVP Patricka Mahomese. Mahomes vykloubil svůj pravý kolenní kloub 17. října při vítězství v Denveru.

Věděl jsem, že mám šanci, jakmile jsem mluvil se všemi těmi lékaři, a oni řekli, že dokud budu dobře fungovat a budu se dobře hýbat, že budu moci hrát tento týden, řekl v pátek Mahomes novinářům.

Hlavní trenér Andy Reid potvrdil, že Mahomes neskočil ze zbraně.

Pokud se tu něco nestane, bude to ten chlap, který hraje, řekl Reid o Mahomesovi. Můžete s ním jít jakýmkoli směrem. Uvidím po této praxi, ale právě teď to tak vypadá.

Mahomes vrhl na 2180 yardů s 15 přistáními a jedním odposlechem prostřednictvím šesti plusových her. Matt Moore to podržel Chiefs s Mahomesem mimo hru a veterán hrál obdivuhodně. Minulý týden Moore hodil 275 yardů a získal TD při výhře Chiefs 26-23 nad Minnesotou.

Hodně jsem se naučil, řekl Moore. Posun vpřed tedy znamená, že musím být vždy připraven jít a kdo ví, co přinese budoucnost. V této lize nikdy nevíš. Každý den se snažím být co nejlepší a to je vše.

Titáni se rozhodli jít s novou tváří na quarterbacka v Ryanu Tannehillovi a minulý měsíc se postavili bývalému výběru č. 2 Marcusu Mariotovi. Tennessee vyhrál dva v řadě po přesunu, než minulý týden spadl na Carolinu 30-20.

Titáni (4-5) jsou v současné době na dně AFC South, ale stále jsou v běhu, jen pár her zpět od vedoucích texaských divizí (6-3).

Všichni musíme mít pocit naléhavosti, říkali Titáni, běžící zpět Derrick Henry. Víme, proti čemu stojíme. Víme, co musíme udělat.

Henry je kus, který tým potřebuje, aby se rozjel, zvláště proti týmu Chiefs, který je na 29. místě v obraně běhu.

sledujte ocelářské patrioty online zdarma

Chceme ho přinést, nechat ho jít brzy, udat tón tím způsobem, a pak to zahrát, řekl Tannehill.

The Chiefs jsou 6bodovou silniční oblíbenou hrou.


Populární Problémy

Pohled na 5 nejstarších mužských hráčů, kteří získali titul ve dvouhře na US Open. Seznam obsahuje dva aktivní hráče a jednoho, který zvedl titul v amatérské i otevřené éře.

Jak rozštěpit zlomeninu humeru. Humerus je dlouhá kost v nadloktí, která spojuje váš ramenní kloub s loketním kloubem. K přerušení kosti pažní dochází na jednom ze tří obecných míst: blíže k ramennímu kloubu ...

Ve finále budou Bryan a Sock hrát vítěze zápasu mezi Herbertem/Mahutem a Farahem/Cabalem.

Finalista roku 2017 najde na konci světlo, aby vydělal třetí set bagel.

Jak vyrobit odpalovač granátů. Výroba jednoduchých odpalovacích zařízení z domácích materiálů je zábavná a levná. V závislosti na munici, kterou chcete střílet, můžete použít různé metody pro výrobu domácího odpalovacího zařízení pro předměty jako je voda ...

Raketa Wilson's Spin Effect: měnič her nové generace.