Roger Federer mluvil, jako by byl starým přítelem, který se skutečně zajímal o můj život, říká partner

Roger Federer

Roger FedererBěhem své dlouhé a slavné kariéry měl Roger Federer pravděpodobně stovky, ne -li tisíce partnerů, kteří bili. Když vezmeme v úvahu jeho rozvrh a extrémní úrovně přípravy, je pro dvacetinásobného grandslamového šampiona naprostá nutnost mít někoho, s kým by se dalo střílet.Federer si možná nepamatuje všechny své sparingpartnery, ale každý z nich si bude pravděpodobně vážit své zkušenosti s bít se švýcarskou legendou po celý svůj život. A jedním z nich je americko-indický tenista Sameer Kumar, který zasáhl Federera ne jednou nebo dvakrát, ale třikrát.Roger Federer je během tréninku obvykle uvolněná duše

Roger Federer je během tréninku obvykle uvolněná duše

Během kampaně v roce 2019 teenager z Indianapolis často narazil na Rogera Federera. A zůstaly mu skvělé vzpomínky, za které teď Federerovi poděkoval.Kumar napsal dlouhý dopis popisující jeho zkušenost s Rogerem Federerem a to, jak to mělo velký dopad na jeho život. Ten dopis adresoval samotnému Federerovi a poděkoval Švýcarům za to, že mu dali absolutní „emocionální horskou dráhu“.Sameer Kumar líčí své první setkání s Rogerem Federerem

Během loňského US Open už Sameer zasáhl s lidmi jako Belinda Bencic a Anastasia Pavlyuchenkova. Poté dostal zprávu, že se trefí do soupeře Rogera Federera - Novák Djokovic .Srb však relaci zrušil, protože se rozhodl místo toho zasáhnout Grigora Dimitrova. Ale Kumarův smutek byl krátkodobý, protože se brzy stal partnerem pro jeho idol - Rogera Federera.Novak Djokovič a Roger Federer

Novak Djokovič a Roger Federer

kde koupit tenisové oblečení

Švýcarský mistr měl neobvyklé zpoždění na své útočné zasedání, což Kumara zpočátku přimělo přemýšlet, zda ho nezrušil ještě jeden špičkový hráč. Nebylo tomu tak, protože Federer se nakonec obrátil na soud se svými trenéry a začal bít s Kumarem.

Rozdíl v kvalitě byl výrazný, protože Roger Federer se během relace cítil naprosto v klidu. Kumar v popisu Federerova tenisu bez námahy napsal:

Žádná rally opravdu netrvala déle než 10 ran - do té doby se Roger rozhodl trefit forhendového vítěze do rohu s takovou silou, že jsem sotva mohl reagovat, nebo lstivý drop shot s tolika backspiny, že by se odrazil na moji stranu pak se vrať přes síť.
Roger Federer je známý svým jednoduchým stylem hry

Roger Federer je známý svým jednoduchým stylem hry

Zatímco ten večer ten večer skončil, Kumarova asociace s jeho idolem ne. Roger Federer strávil ještě nějaký čas konverzací se Sameerem, než se vydal na zápas prvního kola.

Americko-indický rozhovor popsal následujícími slovy:

Zeptal se mě na moje vysokoškolské tenisové dny, protože znal mého trenéra z doby, kdy hrál pro tenis. Zeptal se mě na moji práci a na to, jak se mi líbí život v NYC. Byl jsem ohromen normálností rozhovoru, který jsem vedl s jedním z největších sportovců na světě, jako by to byl dávný přítel, který se skutečně zajímal o můj život.

Speciální trénink s Rogerem Federerem na jeho kurtu vyrobeném na míru

Roger Federer má pro svoji praxi vybudovaný speciální kurt

Roger Federer má pro svoji praxi vybudovaný speciální kurt

Není žádným překvapením, že hráč s kvalitou a zdroji Rogera Federera má hřiště na míru pro své přípravy na US Open. To je více soukromě než ty v místě Slam, a je postaven tak, aby odpovídal odrazu, zrnitosti a rychlosti hřiště na stadionu Arthura Ashe.

Kumar byl požádán, aby přišel a udeřil s Rogerem Federerem právě na tento dvůr, což z něj udělalo zážitek uchovávat si po celý život pro mladíka.

Samozřejmě jsem přijal a byl jsem nesmírně nadšený a šťastný, že si Roger myslel, že jsem dost hodný pro další kolo, napsal Kumar.

Kumar byl v této relaci svědkem mnohem bezstarostnější verze Rogera Federera, zatímco Švýcar šprýmoval a staral se o své děti během tréninku. To mladého nejen překvapilo, ale také se cítilo uvolněněji.

Roger Federer

Děti Rogera Federera

Kumar popsal zážitek slovy:

Udělal si čas na rozcvičku, smál se a žertoval, hrál si se svými dětmi a začal s fotbalovými a minitenisovými hrami proti svým trenérům a já. I když jsme se začali trefovat doopravdy, Roger byl mnohem uvolněnější, často přestal cvičit, aby vyprávěl zábavný příběh (některé o jeho spoluhráčích, což bylo zajímavé), zkontroloval si telefon, dělal si legraci se svými trenéry nebo kontroloval své děti.

V tu chvíli Kumar netušil, že bude pozván na třetí setkání s 20násobným grandslamovým šampionem. Naposledy to mělo být na legendárním stadionu Arthura Ashe s pětinásobným vítězem US Open.

Roger Federer, „nejvíce dotazovaný sportovec na světě“

Po jejich druhém setkání se Kumar zeptal samotného Federera na tajemství jeho uvolněné povahy. Roger Federer - který byl nedávno zvěčněn švýcarským muzeem - vysvětlil Kumarovi, že soukromá setkání jsou vzácnou příležitostí, když se dostane nějaký čas pryč od zvědavých očí a snaží se z nich vytěžit maximum.

Kumar shrnul Federerovu odpověď takto:

profesionální tenisová výsledková tabulka
Neustále má fanoušky a média, kteří sledují každý jeho pohyb, a dokonce i jednoduchý trénink zahrnuje tisíce lidí, kteří ho sledují, a hodiny žádostí o rozhovor z médií, díky čemuž je těžké se uvolnit a být opravdu sám sebou. Zmínil, že noc předtím dokončil svůj noční zápas kolem 1 hodiny ráno, ale kvůli všem rozhovorům neopustil areál dříve než ve 4 hodiny ráno.
Roger Federer tvrdí, že je nejvíce dotazovaným sportovcem

Roger Federer tvrdí, že je nejvíce dotazovaným sportovcem

To by bylo únavné pro kohokoli, ale zvláště pro někoho jako Roger Federer, který si na kurtu dává tolik práce. Skutečnost, že po každém zápase plní své mediální povinnosti, bez ohledu na trvání a výsledek, svědčí o jeho trpělivosti a pokoře.

Federer ale Kumarovi naznačil, že by dal přednost menšímu počtu rozhovorů.

Trochu podrážděně tvrdil, že je nejvíce dotazovaným sportovcem na světě, mnohem víc než jako Tom Brady nebo LeBron, kvůli všem různým jazykům, kterými mluví, a široké mezinárodní přitažlivosti tenisu, pokračoval Kumar.
Roger Federer je idolem milionů lidí po celém světě

Roger Federer je idolem milionů lidí po celém světě

Kumar také popsal své zkušenosti na stadionu Arthura Ashe s Rogerem Federerem jako „surrealistické“ a shrnul svůj obdiv ke Švýcarům dlouhým a srdečným poděkováním.

Když si vzpomínám na dětství na emocionální horské dráze, která byla fanouškem Fedu, nebo celou dobu, kterou jsem strávil tréninkem a soutěžením, inspirovaný tím, že jednoho dne budu jako Roger nebo vášeň pro tenis a schopnost překonat všechny jeho výzvy, naučil jsem se z jeho sledování nebo ze zkušeností s setkáním a hraním si s mým idolem mohu opravdu říci jen „Děkuji, Rogere!“

Populární Problémy

Pokud jste byli na Internet Relay Chat (IRC), je pravděpodobné, že jste v určitém okamžiku narazili na robota. Boti jsou nezávislé programy nebo skripty, které se připojují k síti stejným způsobem, jako by to dělal člověk. Lze je naprogramovat tak, aby reagovaly na ...

Podívejte se, jak se dá speciální vánoční festival Hough sledovat online. „Prázdniny s větvemi“ se konají v pondělí 16. prosince ve 22 hodin ET/PT na NBC.

Jak prát bundu North Face. Bundy North Face, dokonce i nepromokavé, nemusíte brát do čistírny. Pokud se však rozhodnete samostatně prát produkt North Face, budete chtít chránit své investice. Existují efektivní domácí ...

Jak pomoci špatným kolenům pomocí jógy. Cvičení jógových pozic neboli ásan, jak se jim tradičně říká, které se zaměřují na kolenní klouby, vám pomůže udržet vaše kolena pružná a zdravá, stejně jako pomůže rehabilitovat všechny ztuhlé nebo zraněné ...

Total Bellas je zpět pro 6. sezónu, která má premiéru ve čtvrtek 12. listopadu 2020. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování pořadu online, pokud nemáte kabel.