Od příštího roku jsou pro indické fanoušky k dispozici ručníky Wimbledon

Mistrovství - Wimbledon 2013: První den

Vzhledem k tomu, že letošní Wimbledon byl tím největším zklamáním (alespoň pro fanoušky Rafaela Nadala a Rogera Federera), je tu dobrá zpráva, na kterou mohou indičtí fanoušci jásat. Ručníky, které používali například Federer, Nadal nebo Sharapova, by byly od příštího roku k dispozici k prodeji dokonce i v Indii.

Welspun, společnost se sídlem v Bombaji, která je zodpovědná za dodávku ručníků Christy, získala povolení k jejich prodeji v Indii také wimbledonskými úřady.

Tyto ručníky Christy pro Wimbledon budou také k dispozici na místě ve Wimbledonu v průběhu akce. Zatímco po zbytek roku by (wimbledonský) muzejní obchod, který je otevřen pro návštěvníky po celý rok, také prodával tyto ručníky, říká předseda Welspun BK Goenka.

Ručníky nejsou nic menšího než suvenýr. Novak Djokovič, světová tenistka, si uchovává zásoby těchto ručníků.

Wimbledon je nejznámější tenisový turnaj na světě, řekl Djokovič. A barvy jsou pěkné.

Společnost Welspun v roce 2006 získala společnost CHT Holding Ltd, což byla holdingová společnost přední britské značky ručníků Christy. Tyto ručníky byly vyrobeny a převážná část množství byla odeslána z továrny Vapi v Gujratu z Welspun India Ltd, uvedl úředník.

Fanoušci mohou také získat tyto wimbledonské ručníky také na Obchod Sportskeeda .

Populární Problémy

7. nasazený Borna Coric nastoupí v prvním kole St. Petersburg Open na španělského veterána Feliciana Lopeze. Oba hráči se potkají potřetí na turné, přičemž Lopez vede proti sobě 2: 0.

Jak vyrobit česnekovou pastu. Česnek obsahuje tolik vody, že z něj můžete udělat hustou pastu pouhým nasekáním a rozdrcením. S pouhými několika přísadami a přesným promícháním můžete česnek přeměnit na toum ...

Komplexní náhled na finále Světového turné Barclays ATP, které končí.

Novak Djokovič je na prahu historie ve Wimbledonu. Nedávno se stal jediným mužským hráčem v otevřené éře, který vyhrál dva tituly na každé grandslamové akci, World No.

Ve věku 34 let Sania Mirza nadále vzdoruje všem šancím a očekáváním.

Jak nasadit alžbětinský obojek na kočku. Alžbětinské obojky, také známé jako e-obojky, jsou důležité pro zdraví a pohodu zraněných koček. Zabraňují vaší kočce olizovat a kousat zranění, případně odstranit stehy a ...