Od příštího roku jsou pro indické fanoušky k dispozici ručníky Wimbledon

Mistrovství - Wimbledon 2013: První den

Vzhledem k tomu, že letošní Wimbledon byl tím největším zklamáním (alespoň pro fanoušky Rafaela Nadala a Rogera Federera), je tu dobrá zpráva, na kterou mohou indičtí fanoušci jásat. Ručníky, které používali například Federer, Nadal nebo Sharapova, by byly od příštího roku k dispozici k prodeji dokonce i v Indii.

Welspun, společnost se sídlem v Bombaji, která je zodpovědná za dodávku ručníků Christy, získala povolení k jejich prodeji v Indii také wimbledonskými úřady.

Tyto ručníky Christy pro Wimbledon budou také k dispozici na místě ve Wimbledonu v průběhu akce. Zatímco po zbytek roku by (wimbledonský) muzejní obchod, který je otevřen pro návštěvníky po celý rok, také prodával tyto ručníky, říká předseda Welspun BK Goenka.

Ručníky nejsou nic menšího než suvenýr. Novak Djokovič, světová tenistka, si uchovává zásoby těchto ručníků.

Wimbledon je nejznámější tenisový turnaj na světě, řekl Djokovič. A barvy jsou pěkné.

Společnost Welspun v roce 2006 získala společnost CHT Holding Ltd, což byla holdingová společnost přední britské značky ručníků Christy. Tyto ručníky byly vyrobeny a převážná část množství byla odeslána z továrny Vapi v Gujratu z Welspun India Ltd, uvedl úředník.

Fanoušci mohou také získat tyto wimbledonské ručníky také na Obchod Sportskeeda .

Populární Problémy

Bjorn Borg oslavoval Rafaela Nadala jako největšího hliněného závodníka všech dob a prozradil, že by si přál mít na Roland Garros během svého nejlepšího ročníku uzamčené rohy se Španělem.

Váš průvodce streamováním 101 dalmatinů online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Jak jíst jídlo s novými nebo utaženými rovnátky. Pokud jste právě dostali rovnátka nebo si je nechali utáhnout, může to být pro vaše zuby těžké a prvních pár dní velmi bolestivé. Tato bolest obvykle po několika dnech odezní, ale je to opravdu ...

Nejnovější speciální funkce 'CMT Crossroads' Halsey a Kelsea Ballerini. Zde je návod, jak sledovat show online bez kabelu.