Roland Garros 2021: Karolina Muchová vs Andrea Petkovic náhled, souboj a předpověď

Karolina Muchova

Karolina Muchova

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Karolina Muchova vs Andrea Petkovic

Datum: 1. června 2021

Turnaj : Roland Garros 2021

Kolo : První kolo (kolo 128)

chicago crossover 2019 objednávka ke sledování

Místo : Paříž, Francie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Červený jíl

vyléčení tenisového lokte doma

Odměna : 17 171 108 €

Načasování zápasu: Cca. 20:00 místního času, 18:00 GMT, 14:00 EST, 23:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - NBC Sports / Tennis Channel | UK - ITV | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Karolina Muchova vs Andrea Petkovic preview

Karolina Muchová zahájí svou kampaň Roland Garros 2021 v úterý střetnutím prvního kola s bývalou semifinalistkou Andreou Petkovic.

Muchova, která je také 18. nasazenou v Paříži, si v letošním turnaji prošla bohatou formou. Češka zahájila sezónu semifinále na Australian Open a dokázala to podpořit vítězstvím nad Naomi Osaka a Marií Sakkari na evropské antuce.

Andrea Petkovic

Andrea Petkovic

Petkovic z její strany v posledních několika sezónách bojuje se zraněními a ztrátou formy. Ani do roku 2021 si nevedla nejlépe ze startů a je držitelkou špatného rekordu výhry 4: 9.

Petkovic si ráda hraje na antuce, když dosáhla posledních čtyř na Roland Garros v roce 2014. Ale kromě pár výher v kvalifikačních kolech na akcích WTA se Němka v této sezoně ještě musí projevit na červené špíně.

Karolina Muchová vs Andrea Petkovic proti sobě

Toto je první setkání kariéry mezi Karolinou Muchovou a Andreou Petkovic, takže jejich současný vzájemný zápas stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Karolina Muchova vs Andrea Petkovic prediction

Karolina Muchová bude pokračovat ve své dobré formě.

Karolina Muchová bude pokračovat ve své dobré formě.

tenisové hity

Karolina Muchová se do soutěže přihlásí jako pevný favorit vzhledem k jejímu nedávnému běhu v dobré formě. To znamená, že bude muset dávat pozor na Andreu Petkovic, která má solidní všestrannou hru, která se příliš neliší od té české.

Ve dnech, kdy Petkovic dobře trefuje míč, se může postavit proti nejlepším z jakékoli části hřiště. Němka, která je bývalou světovou jedničkou, nedávno ukázala záblesky svého nejlepšího tenisu, ale v úterý bude muset být mnohem důslednější.

Muchová se do soutěže přihlásí s tím, že převezme kontrolu nad zápasem pomocí svých velkých úderů a čistých přístupů. To znamená, že Čech může být zranitelný, když je tlačen do obrany.

Bude na Petkovicovi, aby se pokusil hrát tak agresivně, jak jen může, a nedovolil Muchové, aby se na hřišti cítila příliš pohodlně. Pasivní přístup umožní českému času pouze se usadit, což by ji činilo opravdu nebezpečnou.

Předpověď: Karolina Muchová vyhrát ve třech setech.

natahovat tenisky

Pomozte prosím Sportskeeda zlepšit jeho tenisové pokrytí. Proveďte 30sekundový průzkum Nyní!

Populární Problémy

Udělá Rafael Nadal lehkou práci Davida Goffina, nebo může talentovaný Belgičan v jejich střetu R3 vyzvat Španěla na vlastní pevnost?

Moderní stavební trakaře jsou relativně levné, trvanlivé a snadno se používají. Pokud ale hledáte rustikálnější, ozdobný trakař, který můžete použít jako truhlík nebo něco vystavit, zde je několik kroků, které vám pomohou ...

Bývalá přítelkyně Alexandra Zvereva Brenda Patea kritizovala Němce za to, že použil své nenarozené dítě k posílení své vlastní image na veřejnosti, přestože s ní během těhotenství nebyl v kontaktu.

Elizabeth DeLuca je vášnivou milovnicí sportu a ráda cestuje. Píše o svých zkušenostech a také sdílí informativní informace týkající se golfových vstupenek Masters, sportu a souvisejících akcí po celém světě. Jeho příspěvky o turnaji Masters 2015 Hospitality Packages jsou velmi oblíbenými lidmi, kteří mají rádi sport.

Jak zůstat fit bez cvičení. Dospělí potřebují alespoň 150 minut fyzické aktivity týdně, aby zůstali zdraví. Https://www.cdc.gov/physicalactivity/basics/adults/index.htm Pokud chcete být zdraví a vyhýbat se cvičení, nejlepší ...

Zde je návod, jak sledovat online přenos z prvního a čtvrtfinálového turnaje NCAA Men's Hockey online bez kabelu.