Roland Garros: Pablo Carreno Busta vs Daniel Altmaier Náhled, souboj a předpověď | French Open 2020

Pablo Carreno Busta

Pablo Carreno Bustanejlepší všude kolem tenisová raketa

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Pablo Carreno Busta vs Daniel AltmaierDatum: 5. října 2020Turnaj: Roland Garros 2020

Kolo: Čtvrté kolo (16. kolo)Místo: Paříž, FrancieKategorie: Grand Slam

Povrch: červený jílOdměna: Cca. 38 000 000 €Načasování zápasu: Cca. 16:00 SELČ, 19:30 IS

Živé televizní vysílání: USA - NBC Sports / Tennis Channel | Indie - Star Sports Select / Disney+ Hotstar VIP | Evropa - Eurosport

Náhled Pablo Carreno Busta vs Daniel Altmaier

Německý Daniel Altmaier pokračoval ve snu na French Open 2020 vyřazením 7. semene Matteo Berrettini ve třetím kole. V pondělí se ve čtvrtém kole postaví proti formovanému Pablu Carrenovi Bustovi.

Carreno Busta ve svém zápase třetího kola překonal ve čtyřech setech krajana Roberta Bautistu Aguta. Devětadvacetiletý hráč hraje v současnosti pravděpodobně nejlepší tenis své kariéry.

Carreno Busta předvedl proti Bautistovi Agutovi neobvyklou útočnou hru, která se vyplatila i přesto, že se dopustil 51 nevynucených chyb. Mladší Španěl se nebál riskovat, zejména na svém forhendovém křídle, což Bautistu Aguta postavilo na zadní nohu.

stolní tenis pro začátečníky

Pabla Carrena Busta nyní dělí od vítězství jeho nejlepšího výkonu na Roland Garros už jen jedna výhra. 17. semeno dosáhlo čtvrtfinálové fáze v roce 2017 a doufá, že tento čin zopakuje i letos.

Daniel Altmaier

Daniel Altmaier

Jeho další soupeř, Daniel Altmaier, přichází s působivým vítězstvím proti Matteovi Berrettinimu. Němec ve třetím kole pálil na všechny válce, což mu přineslo zatím největší vítězství v kariéře.

Altmaier prožívá na Roland Garros sérii šesti zápasů, když před hlavním losováním úspěšně překonal tři kvalifikační kola. Jeho dominance byla taková, že ve všech těchto zápasech upustil jen jeden set, přestože se potýkal s takovými postavami jako Feliciano Lopez a Jan-Lennard Struff.

stříbrné lesklé tenisky

Altmaierovu kariéru v minulosti sužovala zranění. Problémy s rameny a kyčlemi způsobily, že vynechal několik grandslamových kvalifikací a svůj hlavní remízový debut mohl absolvovat až letos.

Pablo Carreno Busta vs. Daniel Altmaier proti sobě

Vzájemný souboj mezi Pablem Carrenem Bustou a Danielem Altmaierem je v současné době 0: 0, protože na turné se nikdy předtím nepotkali.

Predikce Pablo Carreno Busta vs. Daniel Altmaier

Pablo Carreno Busta je nepochybně solidním hráčem téměř v každém oddělení. Je často těžké přes něj zasáhnout a on sám je více než schopný zasáhnout své protivníky.

Pablo Carreno Busta

Pablo Carreno Busta

Španěl si umí dobře poradit s topspinem nabitými přízemními údery i s ploššími a rychlejšími. Daniel Altmaier by proto potřeboval zamíchat své střely. Přidání trochu rozmanitosti může Carrena Busta nechat hádat, protože základní rally s jednou notou jednoduše zahrají jeho silné stránky.

Altmaier může testovat Pabla Carrena Busta na set nebo dva, ale je nepravděpodobné, že by způsobil rozrušení nad jedním z nejvíce in-formujících hráčů na turné v současnosti.

Předpověď: Pablo Carreno Busta vyhraje ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Abyste udrželi nízkou hladinu cholesterolu, musíte udělat mnoho stejných věcí, které byste udělali pro snížení hladiny cholesterolu. To znamená, že k udržení dobrého cholesterolu musíte jíst zdravě a cvičit. Můžete také provést několik změn životního stylu ...

Jak nosit opravdu nízké pytlovité kalhoty, aniž byste o ně přišli. Styl známý jako prověšení je široce zastoupen v rapu, hip-hopu a městské kultuře. Http://www.nytimes.com/2007/08/30/fashion/30baggy.html? _R = 0 Je to také notoricky známá funkce mezi...

Zápasy na exhibičním turnaji Adelaide Day at the Drive byly potvrzeny a Rafael Nadal se v pátek večer zúčastní Dominica Thiema.

Rozpis losování mužů na letošním prvním turnaji ATP Masters 1000 v Indian Wells.

Li Na a její manžel Jiang Shan s jejich holčičkou Alisou Peking, 3. června (IANS) Čínská dvojnásobná vítězka grandslamu Li Na porodila gi.

Naučte se, jak čistit a pečovat o své Crocsy s tímto dokonalým průvodcem. Postupujte podle těchto tipů, aby vaše pěnové dřeváky vypadaly svěže a krásně voněly.