Roland Garros: Pablo Carreno Busta vs Daniel Altmaier Náhled, souboj a předpověď | French Open 2020

Pablo Carreno Busta

Pablo Carreno Busta

western grip tenis

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Pablo Carreno Busta vs Daniel Altmaier

Datum: 5. října 2020

Turnaj: Roland Garros 2020

Kolo: Čtvrté kolo (16. kolo)

Místo: Paříž, Francie

Kategorie: Grand Slam

Povrch: červený jíl

Odměna: Cca. 38 000 000 €

Načasování zápasu: Cca. 16:00 SELČ, 19:30 IS

jak bodovat stolní tenis

Živé televizní vysílání: USA - NBC Sports / Tennis Channel | Indie - Star Sports Select / Disney+ Hotstar VIP | Evropa - Eurosport

Náhled Pablo Carreno Busta vs Daniel Altmaier

Německý Daniel Altmaier pokračoval ve snu na French Open 2020 vyřazením 7. semene Matteo Berrettini ve třetím kole. V pondělí se ve čtvrtém kole postaví proti formovanému Pablu Carrenovi Bustovi.

Carreno Busta ve svém zápase třetího kola překonal ve čtyřech setech krajana Roberta Bautistu Aguta. Devětadvacetiletý hráč hraje v současnosti pravděpodobně nejlepší tenis své kariéry.

Carreno Busta předvedl proti Bautistovi Agutovi neobvyklou útočnou hru, která se vyplatila i přesto, že se dopustil 51 nevynucených chyb. Mladší Španěl se nebál riskovat, zejména na svém forhendovém křídle, což Bautistu Aguta postavilo na zadní nohu.

Pabla Carrena Busta nyní dělí od vítězství jeho nejlepšího výkonu na Roland Garros už jen jedna výhra. 17. semeno dosáhlo čtvrtfinálové fáze v roce 2017 a doufá, že tento čin zopakuje i letos.

Daniel Altmaier

Daniel Altmaier

Jeho další soupeř, Daniel Altmaier, přichází s působivým vítězstvím proti Matteovi Berrettinimu. Němec ve třetím kole pálil na všechny válce, což mu přineslo zatím největší vítězství v kariéře.

Altmaier prožívá na Roland Garros sérii šesti zápasů, když před hlavním losováním úspěšně překonal tři kvalifikační kola. Jeho dominance byla taková, že ve všech těchto zápasech upustil jen jeden set, přestože se potýkal s takovými postavami jako Feliciano Lopez a Jan-Lennard Struff.

Altmaierovu kariéru v minulosti sužovala zranění. Problémy s rameny a kyčlemi způsobily, že vynechal několik grandslamových kvalifikací a svůj hlavní remízový debut mohl absolvovat až letos.

Pablo Carreno Busta vs. Daniel Altmaier proti sobě

Vzájemný souboj mezi Pablem Carrenem Bustou a Danielem Altmaierem je v současné době 0: 0, protože na turné se nikdy předtím nepotkali.

Predikce Pablo Carreno Busta vs. Daniel Altmaier

Pablo Carreno Busta je nepochybně solidním hráčem téměř v každém oddělení. Je často těžké přes něj zasáhnout a on sám je více než schopný zasáhnout své protivníky.

Pablo Carreno Busta

Pablo Carreno Busta

tenisová raketa pro 3 roky staré

Španěl si umí dobře poradit s topspinem nabitými přízemními údery i s ploššími a rychlejšími. Daniel Altmaier by proto potřeboval zamíchat své střely. Přidání trochu rozmanitosti může Carrena Busta nechat hádat, protože základní rally s jednou notou jednoduše zahrají jeho silné stránky.

Altmaier může testovat Pabla Carrena Busta na set nebo dva, ale je nepravděpodobné, že by způsobil rozrušení nad jedním z nejvíce in-formujících hráčů na turné v současnosti.

Předpověď: Pablo Carreno Busta vyhraje ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Kingfish je robustní tučná ryba, která odolává různým způsobům vaření. Můžete vyzkoušet jednoduchou pánvi smaženou na pánvi, použít různé koření nebo ji jednoduše ochutit solí a pepřem. Grilované nebo pečené ledové ryby jsou stejně ...

Jak vizuálně zmenšit velká prsa. Existuje mnoho způsobů, jak vizuálně zmenšit svůj velký hrudník. Můžete používat chytré módní triky, ale můžete být překvapeni množstvím nechirurgických metod, které mohou fyzicky vládnout vaší hrudi. Ne ...

Jak opravit roztrhané semišové boty. Některé semišové boty jsou tak pohodlné, že vás láká je nosit každý den. Na tkanině to vyžaduje daň. Jednoho dne se mohou vaše boty něčeho zachytit a roztrhnout, ale zatím je nevyhazujte! Semiš, ...

Pád z koně je téměř nevyhnutelný, pokud jezdíte často. Naučit se předcházet pádům a elegantnímu pádu, když k tomu dojde, může pomoci zabránit vážnému zranění, i když nemůžete nic udělat, abyste se úplně chránili. Pokud jsi...

Jak prát boty Toms. Boty Toms jsou pohodlné a zábavné na nošení, takže se pravděpodobně hodně zašpiní. Můžete je vyprat ručně pomocí jednoduchého čisticího roztoku, nebo je můžete dát do pračky. Nechat...

Pokud žijete v USA, můžete sledovat online přenos 24 hodin 24 hodin Le Mans několika různými způsoby.