Roland Garros: Petra Kvitova vs Oceane Dodin náhled, head-to-head & prediction | French Open 2020

Petra Kvitová

Petra Kvitová

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Petra Kvitová vs Oceane Dodin

Datum: 28. září 2020

Turnaj: Roland Garros 2020

Kolo: První kolo (kolo 128)

Místo: Paříž, Francie

použitá tenisová raketa

Kategorie: Grand Slam

Povrch: červený jíl

Odměna: Cca. 38 000 000 €

Načasování zápasu: 11:00 SELČ, 14:30 IST

mohu umýt tenisky?

Živé televizní vysílání: USA - NBC / tenisový kanál | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Petra Kvitová vs. Oceane Dodin

Petra Kvitova je připravena zahájit svou kampaň French Open proti světové jedničce 118 a domácímu favoritovi Oceane Dodinovi 2. den mistrovství.

Česká hvězda odstoupila z premiérové ​​akce v Římě a do antukového Slamu vstupuje prakticky bez zápasových tréninků na povrchu. Její poslední výlet na US Open skončil srdcervoucí prohrou ve čtvrtém kole se Shelby Rogers a Kvitova se nyní bude snažit vykoupit.

Bude však mít velmi málo času na to, aby se usadila v naprosto odlišných podmínkách. A ani její soupeř s velkým bítem jí to neulehčí.

Oceane Dodin má na svém domácím Slamu rekord 1-4.

Oceane Dodin má na svém domácím Slamu rekord 1-4.

Oceane Dodin se na začátku března solidně vrátila k turné, dosáhla čtvrtfinále v Lyonu, kde natáhla na tři sady šampionku Australian Open Sofii Keninovou. Od té doby však zápasila o konzistenci.

Po několika zapomenutelných týdnech na americkém švihu se Dodin vrátil, aby soutěžil na evropské antuce. Podařilo se jí dosáhnout pár čtvrtfinále ITF, ale ve svém posledním musela odstoupit asi před týdnem.

Obava ze zranění by mohla znamenat velké potíže pro Dodin, která na antuce nehraje svůj nejlepší tenis. Hlavními zbraněmi jsou její velké podání a údery země, ale pokud nebude úplně fit, nedostane se s nimi příliš daleko.

přímý přenos kovbojů proti lvům

Zkoušené podmínky by mohly být velmi obtížné i pro ty nejschopnější hráče. Zda se Dodin dokáže vyrovnat, zejména proti silnému soupeři, jako je Kvitova, se teprve uvidí.

Petra Kvitova vs Oceane Dodin proti sobě

Petra Kvitová

Nejlepší výkon Petry Kvitové na French Open přišel v roce 2012, kde se dostala do semifinále

Obě ženy se na turné nikdy předtím nezkřížily, takže jejich současný souboj stojí 0: 0. I přesto bude Kvitova pevným favoritem, který do toho míří kvůli velkému rozdílu ve zkušenostech z velkých zápasů mezi nimi.

umístění tenisových loketních pásů

Predikce Petra Kvitova vs Oceane Dodin

Zápas má obrovský význam pro Petru Kvitovou, která celý rok vypadala docela dobře. Češce v několika jejích velkých zápasech chyběly poslední úpravy a bude se snažit tento trend na French Open změnit.

Pro Oceane Dodin bude důležité zůstat blízko Kvitové brzy, vzhledem k čistým startům, které měla její soupeřka po celý rok. Mládež bude muset zůstat silná při vlastním podání a čekat na správnou příležitost, aby na Kvitovou vyvinula tlak.

Česká hvězda si za ta léta vedla extrémně dobře, když zmírnila svoji hru, dala si větší rezervu na údery a přidala do svých záběrů topspin - to vše, aby se vyhnula zbytečným nevynuceným chybám. Když je však Kvitová pod tlakem, občas se vrátí ke svému přirozenému gung -ho stylu úderů - a právě v tom jsou pro ni potíže.

Čech bude muset prokázat zdrženlivost a odolat pokušení hledat snadné výstupy. Je důležité, aby svou hru trpělivě prováděla, a to nejen pro tento jeden zápas, ale pro celý turnaj. Pokud to zvládne, je stejně dobrým uchazečem jako kdokoli jiný.

Předpověď: Petra Kvitová vyhraje ve dvou setech.

Populární Problémy

Pokud trávíte hodně času venku v jarních a letních měsících - například pořádáním venkovní večeře nebo víkendovým kempováním - určitě narazíte na nějaké včely. Pokud vás znepokojuje včely napadající váš společenský ...

Jak psát pro globální publikum. Pokud inzerujete nebo píšete o syceném nápoji, jak tomu říkáte? Soda? Pop? Šumivý nápoj? Minerální? Všechny tyto podmínky jsou „správné“ v závislosti na tom, kde se vaši čtenáři nacházejí. Dnes je zde ...

Lindsey Vonnová je velkou fanynkou Rogera Federera a nedávno prohlásila, že je důvodem, proč sleduje tenis. Vonn také vyjádřil naději, že Federer se vrátí na kurt brzy poté, co byl téměř rok mimo hru.

Mac

Tento wikiHow vás naučí, jak změnit jazyk, ve kterém vaše klávesnice na počítači Mac pracuje. Klikněte na nabídku Apple a poté. Je to ikona černého jablka v levém horním rohu obrazovky.

Jak vyhrát Smashfest od Nickelodeon.Com. Napadlo vás někdy, že je Smashfest příliš tvrdý? Jednu minutu to máte, druhou minutu ne? Najednou jste si mysleli, že jste vybrali špatnou postavu? Takže potřebujete pomoc. Přečtěte si tento článek a ...