Jak nosit flitrové šaty

Nic nevypovídá jako flitrové šaty. Jasné, poutavé a jiskřivé, budete mít v tomto souboru všechny oči. Je však důležité vybrat a stylizovat své flitrové šaty, aby se vám dostalo pozornosti ze správných důvodů. Výběrem lichotivých flitrových šatů a jejich správným stylingem se váš outfit bude třpytit tak akorát.

návod na raketbal

Část 1 ze 3: Výběr šatů

 1. Obrázek s názvem Noste flitrové šaty Krok 1

  1 Vyberte si šaty jednoduchého střihu. Flitry dělají velké prohlášení. Když máte na sobě flitrové šaty, budete točit hlavy. K flitrům nepotřebujete odvážný výstřih ani dramatickou siluetu. Místo toho se podívejte po šatech, které mají docela obyčejný (a vyšší) výstřih, lem a tak dále. Nechte mluvit flitry, ne hluboký výstřih do V nebo asymetrický lem.
  • Existuje spousta stylů s „jednoduchým“ designem, takže prozkoumejte! Můžete se rozhodnout pro šaty bez ramínek, základní šaty na střídání, šaty s jednoduchými závodními zády, šaty na trička, šaty se špagetovými ramínky atd.! Pokud jde o střih, pamatujte, že méně opravdu znamená více. Udržujte to základní!


 2. Obrázek s názvem Noste flitrové šaty Krok 2

  2 Ujistěte se, že jsou vaše šaty dostatečně dlouhé. „Dost dlouho“ pro každého pravděpodobně znamená něco jiného, ​​ale ujistěte se, že to nejsou nejkratší šaty, které vlastníte. Stinnou stránkou flitrů je, že mohou vypadat efektně, pokud nejsou správně nošeny. Je v pořádku nosit mini šaty, ale zkuste si takové, ve kterých se můžete pohodlně usadit bez obav.
 3. Obrázek s názvem Noste flitrové šaty Krok 3

  3 Najděte flitrové šaty, které padnou vašemu rámu. Možná se vám podaří uniknout s malými černými šaty, které se vpředu trochu shlukují nebo vám trochu visí na zádech, ale flitrové šaty by měly sedět, jako by byly pro vás ušité. Protože všechny oči budou upřeny na vás, chcete se ujistit, že vám vaše šaty dělají přízeň! Najděte si šaty, které vám padnou na všechna správná místa a budou přesně viset.
  • Pokud se jedná o šaty s rukávy, ujistěte se, že ramena sedí.
  • Hledání dokonalých šatů může chvíli trvat, ale bude to stát za to.
 4. Obrázek s názvem Noste flitrové šaty Krok 4

  4 Vyberte si flitrové šaty v jedné barvě. Pokud chcete šaty, které jsou celé pokryty flitry, držte se pouze jedné barvy a jedné barvy. Flitrové šaty vás odliší, ale vzorované nebo vícebarevné flitrové šaty se prostě stanou očima. Ať už jsou vaše šaty černé, stříbrné, zlaté, červené nebo růžové ... vyberte si jedny a držte se jich!
 5. Obrázek s názvem Noste flitrové šaty Krok 5

  5 Zvažte šaty s flitrovými detaily. Flitrové šaty nemusí nutně znamenat, že jsou zahaleny jiskrou. Šaty s flitrovými akcenty jsou trendy a často univerzálnější a ‚nositelnější‘ než celé flitrové číslo. Podívejte se například na šaty s flitrovou kapsou, flitrovými nášivkami na loktech, flitrovým lemováním atd. Pop flitrů může jít dlouhou cestu!
  • Šaty, které obsahují flitry prostřednictvím vzoru, jsou také vynikající volbou. Například černé šaty se zlatými květy z flitrů jsou zábavné, aniž by byly přehnané.
  reklama

Část 2 ze 3: Doplňkové vybavení vašeho outfitu

 1. Obrázek s názvem Noste flitrové šaty Krok 6

  1 Spojte své flitrové šaty s plnými barvami. Pokud je chladnější den a potřebujete si k šatům obléknout sako nebo punčocháče, zůstaňte u černé. Nenechte se zbláznit a oblékněte si blýskavou bundu nebo třpytivé punčocháče s flitrovými šaty. Flitrové šaty dělají všechno za řeč a zbytek vašeho outfitu by je měl doplnit. Jinými slovy, nesrovnávejte jiskru se jiskrou!
 2. Obrázek s názvem Noste flitrové šaty Krok 7

  2 Udržujte svou obuv jednoduchou. Dvojice jednoduchých, jednobarevných podpatků nebo bytů funguje perfektně. Pokud máte pochybnosti, nahoďte jednoduchý černý pár. Vyhněte se metalickému páru, který bude přetížen leskem. Vyhoďte boty ze složitého designu, protože budou kontrastovat s vašimi flitrovými šaty. Existuje čas a místo pro poutavou obuv, ale není to tak, když už houpáte honosné flitrové šaty.
 3. Obrázek s názvem Noste flitrové šaty, krok 8

  3 Přeskočte šperky. Když jste zahaleni flitry, máte dost blingu. Přeskočte náušnice, náhrdelníky, náramky nebo jakýkoli jiný druh šperků. Jakákoli další jiskra bude silná a váš outfit bude vypadat zaneprázdněně. Skvělá věc na sobě skvělých flitrových šatů je, že nemusíte trávit žádný další čas vybíráním svých šperků!
 4. Obrázek s názvem Noste flitrové šaty, krok 9

  4 Flitrové šaty navršte do elegantní bundy nebo kabátu. Pokud je venku trochu chladněji nebo chcete svému outfitu jednoduše přidat další vrstvu, neváhejte hodit něco na flitrové šaty - jen se ujistěte, že je to že jo věc! Rozhodněte se pro strukturovanější materiál, než pro pletený materiál, který zachytí vaše flitry. Například hedvábný sako nebo módní kožená bunda se perfektně hodí k flitrovému šátku.
  • Udržujte svrchní oděvy jednoduché, pokud jde o barvu nebo detaily, aby zůstaly sekundární vůči flitrovým šatům.
  reklama

Část 3 ze 3: Nosit make -up s flitrovanými šaty

 1. Obrázek s názvem Noste flitrové šaty Krok 10

  1 Paletu udržujte neutrální. S odvážnými flitrovými šaty nechcete na obličeji používat žádné zářivé nebo odvážné barvy. Místo toho použijte neutrální paletu k vylepšení svých funkcí, aniž byste vypadali jako Vegas showgirl. U očních stínů se držte barev jako pálená, hnědá, šedá nebo černá. Pro vaše rty se držte nahé nebo jemně růžové.
 2. Obrázek s názvem Noste flitrové šaty, krok 11

  2 Noste na rtech lesk. Dodejte svému pudru barvu neutrální rtěnkou, ale nezůstávejte jen u toho. Přidejte na rtěnku vrstvu lesku, abyste získali trochu lesku, který krásně doplní vaše flitrové šaty. Záblesk z vašich rtů rozzáří celý váš obličej a dodá vašemu jinak neutrálnímu vzhledu make -upu trochu veselosti.
 3. Obrázek s názvem Noste flitrové šaty, krok 12

  3 Bronzujte si obličej. Se třpytivými šaty není nic lepšího než zdravá, zářící pokožka. Přidejte trochu tvářenky do jablek na tvářích. Poté si oprašte svůj oblíbený bronzer na lícní kosti a podél horní části čela. To dodá vaší pleti záři políbenou sluncem, která bude dobře fungovat s vaším živým souborem.
  • Nezapomeňte si natřít bronzer na krk a hrudník, aby se shodila veškerá vaše odhalená pokožka!
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Je v pořádku rozhodnout se pro tmavé líčení rtů se zlatými flitrovými šaty? 100%ano. Vytváří temný, svůdný obraz síly a tajemství. Mějte na paměti vzhled, kterého se snažíte dosáhnout; Nedoporučoval bych to jako každodenní pohled, nechávejte si ho na velmi zvláštní příležitosti a buďte si jistí, protože VY vyniknete.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak se starat o kočku Li Hua. Péče o kočku Li Hua není na rozdíl od péče o většinu ostatních koček. Krmte svou kočku zdravou stravou a udržujte ji hydratovanou vodou. Kartáčujte svou kočku jednou týdně a kontrolujte, zda neobsahuje blechy, rány a další ...Soudy v Comptonu v Kalifornii byly přejmenovány na Court of Champions Venuše a Sereny Williamsové.Ceny MTV Movie & TV Awards 2019 jsou zde. Zjistěte, jak sledovat obřad online, pokud nemáte kabel.

Míč ve službě ve službě i přes přestávky v tenisové lize mistrů Jak se tenis v průběhu desetiletí vyvíjel, propůjčil žákům vzrušení.Jak vypadat rodilý Američan. Krásné vzory, látky a symboly inspirované indiánským uměním a designy se objevují všude od pařížských módních drah až po řetězové maloobchodní prodejny. Pokud chcete nosit mokasíny, korálkové šperky a další ...Hráči jsou v Muirfield Village na Memorial Memorial Tournament. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z turnaje online bez kabelu.