Šanghaj: Brandon Nakashima vystřelil na Holger Rune o první vítězství v Top 10; Safiullin sesadil Zvereva

Když v pátek odjedou dva další turínští naději, využije někdo jako Casper Ruud turnaj Masters 1000?masáž zad tenisovým míčkem

Brandon Nakashima potřeboval velké vítězství poté, co minulý týden propadl mimo Top 100. V pátek v Šanghaji předvedl dvaadvacetiletý hráč jeden z – ne-li jeho nejlepší – výkon v sezóně.

Nakashima, která se postavila na páté místo Holger Rune, potřebovala pouhých 67 minut, aby postoupila přes Dána. Světová 122. hráčka zvítězila 6-0, 6-2 a zajistila si první výhru v Top 10 své kariéry.'Určitě jsem spokojený s úrovní, na které jsem hrál. Možná to tu dnes nebyl jeho nejlepší tenis, ale soustředil jsem se jen na sebe,“ řekl Nakashima v rozhovoru u soudu.

Nakashima si v roce 2023 zajistil oboustranné vítězství teprve potřetí, přičemž jeho nejlepší jízda přišla v Lyonu, když se dostal do semifinále. Rodák ze San Diega zahájil tento turnaj Masters 1000 právě v 11.-19. O místo ve čtvrtém kole se Nakashima střetne s Číňanem Zhang Zhizhenem, který se stal prvním domácím favoritem, který se dostal do třetího kola po jeho rally 4-6, 6-3, 6-4 nad nasazeným č. 28 Tomasem Martínem Etcheverrym.

Nakashima proti nasazené č. 3 nezahodil podání, čímž si zachránil osamocený bod zlomu, kterému čelil.Rune, který se po Wimbledonu potýkal se zraněním zad ale řekl, že se „cítí zdráv“, když jde do Pekingu , nyní prohrál šest z posledních sedmi zápasů. Ještě důležitější je, že 20letý hráč promarnil šanci posílit svou pozici číslo 8 v závodě do finále ATP. Totéž lze říci o turínském kolegu Alexandra Zvereva.

Deváté nasazené s přehledem porazil Roman Safiullin. Rus postoupil 6-3, 6-1 díky proměně čtyř ze šesti brejkbolů. Zverev, o jedno místo před Runem na aktuálním žebříčku závodu, získal 48 procent svých bodů v prvním podání porážkou.V prvním kole Safiullin rozhodně vyřadil Andyho Murrayho. Jako další dostane semifinalistu US Open Bena Sheltona poté, co 19. nasazený porazil Jaume Munara 6-4, 6-4.

nejstarší profesionální tenista

Osmý nasazený Casper Ruud je mezi hráči zvenčí, kteří doufají, že dosáhnou významné pozice na Rune a Zverevovi. Ruud, vicemistr v Turíně v loňském roce, vyhrál svůj debut v Šanghaji tím, že ustoupil přes Yoshihita Nishioku 7-5, 6-0.

Nor je aktuálně 10. v závodě, ale může překonat Runea tím, že se dostane do finále – a Zvereva, pokud zvedne svou dosud největší trofej. Ruud se setkává s 29. nasazeným Chrisem Eubanksem, vítězem 4-6, 6-3, 6-2 nad Yannickem Hanfmannem, aby si zajistili 16. místo.

Populární Problémy

Podívejte se, jak sledovat premiéru filmu „Whiskey Cavalier“ online s kabelem nebo bez kabelu. Přečtěte si informace o živém přenosu.

Tenis - Šampion australských chlapců Anderson obviněn z ovlivňování zápasů: místní média

Jak vypracovat kliky lásky. Zbavit se rukojetí lásky nebo vršku muffinů je hlavně o hubnutí. To vyžaduje snížený příjem kalorií, obvykle tím, že budete méně jíst a zdravěji se rozhodovat o tom, co jíte. Cvičení může pomoci spálit ...

Pokud nemáte kabel, můžete stále snadno sledovat 2021 Golden Globes online zdarma. Zde je několik různých způsobů, jak to udělat.

Cookies jsou malé soubory, které webové stránky ukládají do vašeho prohlížeče, aby mohly později poskytovat lepší výsledky vyhledávání. Soubory cookie pomáhají zlepšit váš celkový zážitek z procházení tím, že umožňují webovým stránkám pamatovat si vaše preference a ...