Jak streamovat knihu džunglí: Průvodce prohlížením rodiny

streamujte knihu džungle

Disney

2 držadla tenisová raketa

Kniha džunglí, vydaná 18. října 1967, byla 19. celovečerním animovaným filmem společnosti Disney. Vycházel ze série knih Rudyarda Kiplinga a byl inspirován dobou, kdy žil v Indii. Film vypráví příběh sirotka Mauglího, který je v indické džungli vychováván vlky a jehož přátelé jsou panter a medvěd, kteří chtějí, aby odešel dřív, než mu tygr Shere Khan může ublížit.

Film by byl druhým Disneyho vysoce výdělečným animovaným filmem pro americké a kanadské vydání a byl posledním filmem, na kterém by sám Walt Disney pracoval před svou smrtí. Film je mezi fanoušky stále oblíbený a zahrnuje dva živé akční předělávky, jeden z roku 1994 a druhý z roku 2016, a také pokračování vydání z roku 1994, Kniha džunglí 2 .

Nyní můžete sledovat Kniha Džunglí streamování online. Ve filmu hráli Phil Harris, Sebastian Cabot a Sterling Holloway a odvrací se od Kiplingových temnějších knih. Je to nejlépe vydělávající film roku 1967 a písně The Bare Necessities a I Wanna Be Like You byly nominovány na seznam AFI 100 Years ... 100 Songs. Zde je návod, jak streamovat Knihu džunglí právě teď:

Jak streamovat knihu džunglí- exkluzivně na Disney+

Kniha Džunglí je jedním z fanoušků oblíbených originálních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Kniha Džunglí a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Knihu džunglí
  5. 5. Klepněte na Knihu džunglí
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


Kniha džunglí: Přehled

Datum vydání: 18. října 1967
Tvůrci: Rudyard Kipling, Larry Clemmons, Ralph Wright, Ken Anderson
Ředitel:
Wolfgang Reitherman
V hlavních rolích:
Phil Harris, Sebastian Cabot, Louis Prima, Bruce Reitherman, George Sanders
Hodnocení:
G
Synopse:
Vychován vlky, Mauglího spřátelil panter a medvěd, kteří se ho snaží dostat bezpečně pryč od tygra, Šér Chána.

tenisový míček rozpůlený

Jak dlouhá je Kniha džunglí?

Kniha džunglí má 78 minut.


Děj knihy džunglí

Panther Bagheera najde jednoho dne v džungli Mauglího, lidského sirotka. Nevěděl, co jiného dělat, vezme Mauglího k dvojici vlků, kteří právě měli mláďata, a oni chlapce přijmou. Mauglího vychovávají vlci několik let, než se vlčí smečka dozví o návratu Shere Khana, lidožravého bengálského tygra. Bagheera nabízí vzít Mauglího do lidské vesnice, kde bude v bezpečí, ale Mauglí nechce jít. Té noci, když spí na stromě, zaútočí krajta jménem Kaa, který chce jíst Mauglího. Bagheera chlapce zachrání, ale stále není přesvědčen, že by měl jít do mužské vesnice. Snaží se připojit ke sloní hlídce v čele s plukovníkem Hathim. Mauglí a Bagheera bojují a Bagheera nechává chlapce samotného; potká se s Baloem, který mu slíbí, že ho naučí přežít sám. Ale opice zaútočí a unesou Mauglího a vezmou ho ke králi Louiemu, který slíbí, že Mauglího pustí, pokud opice nejprve naučí rozdělávat oheň. Mauglí neví jak.

Baloo a Bagheera zachraňují Mauglího před opicemi a Bagheera přesvědčí Balúa, aby mu pomohl přesvědčit Mauglího, aby šel k lidem. Baloo souhlasí. Aniž by to věděli, Shere Khan odposlouchává a rozhodne se zabít samotného Mauglího. Druhý den ráno Baloo říká Mauglímu, že musí jít do Man Village, ale Mauglí uteče. Narazí na Kaa, který se ho pokusí znovu sníst, ale Shere Khan zasáhne, což Mauglímu uteče.

Do džungle přichází bouře, když Mauglí najde skupinu supů, kteří ho přijmou jako dalšího vyděděnce. Shere Khan je najde a vyděsí supy; Baloo přijde a bojuje s ním a je téměř zabit. Blesk zasáhne strom, rozdělá oheň a Mauglí přiváže hořící větev k ocasu Šere Chána, čímž ho vyděsí, aby utekl. Safe, Mauglí jde s Bagheera a Baloo do Man Village, ale zdráhá se jít dovnitř, dokud neuvidí mladou dívku u řeky. Vidí ho a upustí svůj hrnec s vodou, který pro ni Mauglí získá. Ohlédne se na své přátele, pokrčí rameny a následuje dívku do vesnice, připravenou žít s lidmi.

Kniha džunglí Cast

Mnoho oblíbenců Disney propůjčilo svůj hlas knize The Jungle Book, včetně Sebastiana Cabota, Phila Harrise, Verny Feltonové a Louise Prima. Zde jsou hlavní členové obsazení knihy The Jungle:

Phil Harris jako medvěd Baloo

Baloo je Medvědí přítel Mauglího a chce, aby opustil vesnici pro vesnici. Phil Harris je známý pro své role ve filmech Disney. Zahrál si ve 40 filmech a televizních seriálech, mezi nimi Kniha džunglí, Aristokoti a Robin Hood. Během své kariéry byl nominován na tři ceny Grammy, všechny za filmy Disney.

Bruce Reitherman jako Mauglí mužský mládě

Mauglí je osiřelé dítě vychované vlky v džungli; nechce nic jiného, ​​než zůstat se svými zvířecími přáteli. Bruce Reitherman by hrál v několika filmech Disney; jeho nejznámější role byly jako Mauglí a také jako Christopher Robin ve filmu Mnoho dobrodružství Medvídka Pú a Medvídka Pú a bouřlivého dne.

Sebastian Cabot jako Bagheera Panther

Stejně jako Baloo chce Bagheera zachránit Mauglího před Šér Chánem tím, že ho vezme do lidské vesnice. Bagheera je ten, kdo našel Mauglího a vzal ho k vlkům, aby vychovali. Sebastian Cabot byl známý herec, který se objevil v Knize džunglí i Meč v kameni. On je nejlépe známý jako pan francouzský v televizním seriálu Family Affair.

kineziologická páska na tenisový loket

George Sanders jako tygr Šér Chán

Shere Khan vidí Mauglího jako nepřítele a chce ho zabít. George Sanders byl slavný herec a spisovatel, který je nejlépe známý pro své role v Rebecce, Obraz Doriana Graye a Vše o Evě, za které získal Cenu Akademie.

Sterling Holloway jako had Kaa

Kaa je obrovský had, který chce jíst Mauglího. Sterling Holloway byl oceněný herec se 181 rolemi pod opaskem. Objevil by se v celém vesmíru Disney a vyhrál by Grammy za film Medvídek Pú a Tygr také; byl nominován na další tři ceny Grammy - dvě ve franšíze Medvídek Pú a jedno za Knihu džunglí.

Písně z džungle a soundtrack

Kniha džunglí byla nominována na Oscara i na Grammy. The Bare Necessities, premiérová píseň filmu, byla nominována na Oscara v kategorii Nejlepší hudba, Originální píseň a film jako celek byl nominován na cenu Grammy za nejlepší nahrávku pro děti. George Bruns zaznamenal film, zatímco Sherman Brothers, Robert a Richard by spolupracovali na několika písních. Terry Gilkyson napsal The Bare Necessities.

Kniha džunglí u pokladny

Kniha džunglí vyšla deset měsíců po smrti Walta Disneyho a měla rozpočet 4 miliony dolarů. Během počátečního kasovního prodeje vydělala Kniha džunglí 11,5 milionu dolarů a v roce 1970 se stala druhým nejvýdělečnějším animovaným filmem s výdělkem 13 milionů dolarů. Bylo by re-povolený třikrát, v roce 1978, 1984 a 1990.

Recenze knihy Jungle - Co řekli kritici

Ačkoli poznamenali, že se film dost odchýlil od Kiplingova původního psaní, kritikům se Kniha džunglí líbila a označili ji za nádhernou. Film zůstává oblíbeným a drží 87% kladné hodnocení na Rotten Tomatoes .

Kde se kniha džunglí hodí do Disneyho filmu Pantheon

Kniha džunglí je i po více než 40 letech od počátečního vydání Disney stále velmi oblíbená. Film přinesl několik pokračování a tři hrané předělávky, z nichž všechny si v kinech vedly dobře. Animátoři nadále tvrdí, že film byl průlomový ve své animaci postav, a Disneyovi vlastní animátoři se inspirovali v Knize džunglí pro několik filmů včetně Disneyho Robina Hooda, Aladdina a Lvího krále. Kromě filmů se postavy z filmu objevily i v dalších titulech Disney včetně TaleSpin, House of Mouse a Who Framed Roger Rabbit a také ve videohrách. Dvě z filmových písní, The Bare Necessities a I Wanna Be Like You byli zvoleni do seznamu 2004 AFI’s 100 Years ... 100 Songs list , a Shere Khan byl vyroben ScreenRantův seznam 20 nejlepších darebáků Disney . Film byl také nominován do 100 nejlepších amerických filmů AFI.

Trailer knihy džunglí

Podívejte se na trailer knihy The Jungle Book.

levoruká tenisová raketa

Trivia Book of Jungle: 5 rychlých faktů

Vydáno necelý rok po smrti Walta Disneyho, mnozí přemýšleli, zda film - a studio - padnou. Kniha džunglí ale měla obrovský úspěch a společnost zůstala na solidní finanční půdě. Zde je pět rychlých faktů o Knize džunglí:

1. Kniha džunglí Waltův poslední film

Kniha džunglí byla posledním filmem, na který dohlížel Walt Disney , který zemřel pouhých 10 měsíců před jeho vydáním. Je to také první film, který byl uveden po Waltově smrti.

2. Supi je poctou Beatles

Supi ve filmu měli původně vyjádřit The Beatles, ale když jim jejich manažer vzal nápad, Johnovi Lennonovi se to nelíbilo a prošel . Animátoři zachovali svůj původní vzhled ptáků - s disketovými účesy a Liverpoolskými akcenty - jako poctu rockové kapele.

3. Peck Lobbies pro Jungle Book Oscar

Herec Gregory Peck, který byl prezidentem Akademie filmových umění a věd - majitelé Oscarů - tvrdě loboval za to, aby Kniha džunglí byla nominována za nejlepší film . Ostatní členové s ním nesouhlasili o důležitosti animovaných filmů a Kniha džunglí byla předána za nominaci na nejlepší film. Akademie by svůj postoj přehodnotila, ale ne déle než 20 let, kdy byla Disney’s Beauty and the Beast nominována na cenu za nejlepší film.

4. Bratři Shermanovi klepli na „přepsání“ hudby z džungle

Sherman Brothers, Robert a Richard, byly přineseny poté, co původní hudbu k filmu produkoval Terry Gilkyson. S pocitem, že je hudba příliš temná, požádal Walt Disney bratry Shermanovy, aby hudbu přepsali, aby byla veselejší a méně temná. Oni dělali. Jediná Gilkeysonova píseň, která ve filmu zůstala, byla The Bare Necessities, která byla nominována na Oscara.

5. Kniha džunglí je pro mnoho oblíbených Disney „poslední“

The Kniha džunglí bude sloužit jako několik „posledních“ : je závěrečný film, na kterém by Darleen Carr pracovala pro Disney, a poslední film, který by animátor Eric Larson animoval. Byla to také konečná role herečky Verny Feltonové, která hrála v několika filmech Disney, a byl to poslední film, na kterém měl ruku Walt Disney, protože během produkce zemřel.

tenisové boty

Populární Problémy

Jak vyrobit kostým kočky Jellicle. Jellicle kočky jsou kmen smyšlených kočkovitých tvorů, které vytvořil T.S. Eliota a přivedl k životu ve scénickém muzikálu Kočky. Kostým kočky Jellicle je těsný oděv, který má kožešinu, kočičí ...

Jak zhubnout. Snížení celkového tělesného tuku vám nejen pomůže zhubnout, ale může také výrazně zlepšit vaše zdraví. Snížené riziko srdečních chorob, cukrovky, hypertenze a spánkové apnoe je jen několik výhod ...

Jak rychle zhubnout. Nejlepší způsob, jak zhubnout a udržet si ji, je vytvořit si nízkokalorický plán stravování, kterého se můžete dlouhodobě držet. Kromě toho cvičte každý den, abyste spálili další kalorie a udrželi si zdravé srdce. Jestli ty...

Ať žije starý král Roland Garros: Pocta Bjornu Borgovi