Sania Mirza a Cara Black zvítězily na turnaji WTA Pan Pacific Open v Tokiu

Vítězové Cara Black a Sania Mirza slaví se svým talířem

Vítězové Cara Black a Sania Mirza slaví se svým talířem

Sania Mirza a její partnerka Cara Blacková ze Zimbabwe získali čtyřhru na turnaji WTA Toray Pan Pacific Open v Tokiu. Ve finále zvládli tvrdou výzvu Hao-Ching Chan a Liezel Huber o skóre 4-6, 6-0, 11-9.

Zápas trval 1 hodinu a 25 minut.

Po prohraném prvním setu se Sania a Cara silně vrátily a druhý set docela snadno zpečetily. Ve třetí sadě zachránili dva mečboly, než nakonec srovnali remízu.

Sania a Black během celého zápasu vypálili 4 esa a získali všechny body zlomu, které získali. Ušetřili také 5 z 9 bodů zlomu, kterým čelili.

Toto bylo první turnajové vítězství pro Sania a Blacka jako dvojité partnery.

levné tenisové rakety online

Ve dvouhře turnaje Petra Kvitová porazila Angelique Kerberovou 6-2, 0-6, 6-3. Pro Kvitovou to byl 11. titul WTA v kariéře a druhý letošní.

Populární Problémy

Háčkování pravděpodobně považujete za relaxační aktivitu, takže byste mohli být překvapeni, když vám to po nějaké době začne být nepříjemné. Koneckonců, háčkování využívá opakující se pohyby, které mohou namáhat vaše zápěstí. Pokud chcete umět ...

Jak se dostat do esportu. Esports je vysoce konkurenceschopné a rychle rostoucí odvětví. Hraní videoher na profesionální úrovni vyžaduje čas, obětavost a spoustu dovedností. Budete muset rozvíjet odborné znalosti ve hře a ...

Cointreau je oranžový likér, který pochází z Francie a zůstává jednou z nejběžnějších značek triple sec. Někteří ho považují za kategorii svého likéru. Zatímco Cointreau se běžně vyskytuje v receptech na koktejly, je ...

Výzva se vrací dnes večer pro sezónu 35 s názvem „Totální šílenství“. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online, pokud nemáte kabel.

Světovou jedničku Novaka Djokoviče čeká v Londýně těžká remíza, kde se utkají s Alexandrem Zverevem, Marinem Cilicem a Johnem Isnerem.

Chcete se dívat na Super Bowl LV na Roku nebo Roku TV? Zde jsou všechny různé způsoby, jak můžete sledovat Chiefs vs Bucs naživo.