Sania Mirza se za ta léta zdvojnásobila

Bethanie Mattek-Sands z USA (L) hovoří o taktice se Sania Mirzou

Bethanie Mattek-Sands z USA (L) hovoří o taktice se Sania Mirzou

Sania Mirza, která se nyní zaměřuje především na svou kariéru ve čtyřhře, má nespočet partnerů ve čtyřhře z různých zemí. S 16 tituly již v její kočičce se podívejme na některá její úspěšná partnerství od roku 2005.

Bethanie Mattek-Sands - Saniaina současná partnerka, známá jako „Lady Gaga of Tennis“, je také její nejlepší kamarádkou na turné. V roce 2006 absolvovali slušné výlety a v Cincinnati získali svůj 1. titul v roce 2007. Před opětovným spojením sil v roce 2012 se dostali do čtvrtí obou Slamů (US Open 2007 a Wimbledon 2008), které hráli. To byly nejlepší výsledky Sania v Grand Slam ve čtyřhře, dokud nepřišla Elena Vesnina. Letos měla Mirza/Mattek kuriózní start, když hned v prvním týdnu nové sezóny vyhrála Brisbane, ale poté prohrála v 1. kole Australian Open. Byl to opravdu pocit deja vu, protože také vypadli z French Open 2012 v 1. kole po vítězství v Bruselu. Jejich druhý letošní titul přišel v Dubaji a ve finále porazil Petrova/Strebotnik. Mattek je jediným hráčem, se kterým Sania získala 4 tituly. S nějakou větší důsledností může tento okouzlující tým v roce 2013 nakonec vyhrát slam.

jak se naučit tenis

Liezel Huber - Sania a bývalý světový Huber 1 vyhráli společně 3 tituly a všichni tři přišli v Indii (Hyderabad 2004, Bangalore 2006, Kalkata 2006). To byly také první tři Saniiny tituly ve čtyřhře. Hráli spolu na US Open 2006, ale prohráli ve 3. kole. Naposledy v Sydney 2013, zdá se, překonali podvádějící fiasko na Australian Open 2012. Mimochodem, Sania porazila Hubera pokaždé, když se proti sobě postavili ve smíšené čtyřhře.

Elena Vesnina - Nejúspěšnější partnerství Sania se rozpadlo kvůli loňské olympiádě. Přestože vyhráli pouze 2 tituly (Indian Wells a Charleston 2011), jejich vystoupení na grandslamech bylo příkladné, když se dostalo do finále na French Open 2011 a semifinále na Wimbledonu 2011 a Australian Open 2012. Žádný z dalších partnerství Sania ve čtyřhře nemá dokonce přiblížit se k tomu, pokud jde o rekord Grand Slam. Jejich fanoušci jim přezdívali „Mirzina“, mnozí by rádi viděli tento pár zpět.

Ruská hráčka Elena Vesnina (L) a indická hráčka Sania Mirza

Ruská hráčka Elena Vesnina (L) a indická hráčka Sania Mirza

proč je tenis 15 30 40

Shahar Peer - Po Velké trojce mě napadá jméno Peer. Přátelé už od juniorů nedovolili tenisu stát v cestě náboženství. Ve skutečnosti jejich vítězství na Stanfordu 2007 dalo Sanii titul 1. úrovně Premier. V roce 2007 odehráli v Los Angeles ještě 1 akci a od té doby se ještě nespárují.

Vania King - Sania získal první titul ve čtyřhře mimo Indii s Vania na Fes 2007. Indoamerické partnerství nevyhrálo žádné další společné zápasy, přestože hrálo na Australian Open 2009 a Japan Open 2009.

Mara Santangelo - Sania získala v roce 2007 4 tituly ve čtyřhře se 4 různými partnery a 1 z nich přišel s Marou. Bylo to překvapivé vítězství pro tuto dvojici, která ve finále New Haven prohrála pouhé 3 zápasy s tehdejším týmem Huber/Black č. 1 a zvítězila 6-1 6-2. Na jiných turnajích se jim ale příliš nedařilo.

Chuang Chia-jung - V roce 2009 vypadal tento pár jako další velká věc v ženské čtyřhře. Postoupili do semifinále v Miami a Madridu a vyhráli pláž Ponte Vedra. Překvapivě se jim nepodařilo překročit 2. kolo na Slamech, a proto se rozešli.

Virginie Ruano Pascual - Hráli poprvé v roce 2005 na Sunfeast Open v Kalkatě (když byl Pascual zařazen na č. 1 ve čtyřhře), v semifinále ztratili těsný setr 3 proti Myskina/Likhotsova. V roce 2010 se opět spojili a dosáhli 3. kola Australian Open.

Anastasia Rodionova - Vyhráli Pattaya Open v roce 2012 a ve stejném roce postoupili do semifinále Estorilu, ale nevypadali jako ideální pár, protože oba se rádi vracejí ze dvora dvojic.

různé tenisové nabídky

Alicia molik - Sania má málo příznivců, kteří ji chválí stejně jako bývalá světová jednotka č. 8 (dvouhra) Alicia. Nikdy nezískali titul, ale v několika akcích se jim dařilo, dostali se do finále v Istanbulu 2007 a 3. kola na Australian Open 2008. Dalším hráčem, s nímž Sania občas hrála s pěknými výsledky, je Francesca Schiavoneová . Naposledy se spojili na US Open 2009.

Caroline Wozniacki - Přestože hráli pouze na 1 turnaji- Wimbledon 2010- si zaslouží zvláštní zmínku, protože poté se Caro stal č. 1 ve dvouhře. Sania si mimochodem hrála s Kim Clijstersová v exhibičním zápase v roce 2006, když porazil sestry Williamovy.

Jannete Husarova - Sania se s tímto veteránem zúčastnila 1. kola 3. kola v grandslamové čtyřhře na French Open 2006. Husarova je nyní zpět na Tour a není důvod, proč by se tito dva nemohli znovu spojit.

Ind vyhrál poprvé ve čtyřhře na Grand Slamu s Yuliana Fedak na French Open 2005. Sania také získala po 1 titulu Edina Gallovits (Guangzhou 2010) a Yaroslava Shedova (Citi Open 2011). Mezi některými dalšími známými jmény se spojila s Michaellou Krajiceck (Wimbledon 2006), Anabel Medina (Australian Open 2007) a Vera Dushevina (USO 2009) za pouhý 1 Slam. Flavia Penneta, Jie Zheng a Alisa Kleybanova jsou 3 hráči, se kterými bych osobně rád viděl Sania hrát na Tour. Mimochodem, její juniorský wimbledonský titul přišel s Kleybanovou v roce 2003. Martina Sanchez je možná další hráčkou, která může perfektně pochválit hru Sania. Ale prozatím doufejme, že královna indického tenisu brzy dostane Slam v ženské čtyřhře.

Populární Problémy

Bronzová obuv je skvělý způsob, jak upevnit vzpomínky na milovanou osobu. Můžete bronzovat boty svého dítěte nebo bronzovat boty zesnulého přítele nebo člena rodiny. Poté, co boty vyčistíte, použijete štětec na velbloudí srst k nanášení tenkých vrstev ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dos Anjos vs Lee a všechny zápasy UFC Rochester v sobotu večer.

Nudí vás cvičební rutina a chcete si okořenit věci? Nebo možná chcete jen zapůsobit na přátele? Proč se nevyzbrojíte kliky s jednou rukou? One-armer je stejně jako klasický push-up, ale samozřejmě s poloviční ...

Indian Wells 2012: Pánské náhled

Č. 14 Buffalo se vydá na silnici, aby se v úterý střetlo se severním Illinois ve MAC. Zde je návod, jak sledovat hru online zdarma.

Tomic vyčítal vzteku rakety