Serena Williamsová se stává obětí soudního podvodu

MELBOURNE, AUSTRÁLIE - 28. LEDNA: Serena Williamsová pózuje s Daphne Akhurst Trophy poté, co vyhrála ženy

Vítěz! Legenda ji vyhrála 23rdMajor na Australian Open - v osmém týdnu těhotenství!

Jaký je příběh?

Sociální média byla nedávno zmatena zprávou napůl vybavenou světovou jedničkou Serenou Williamsovou, která byla žalována pro-life obhájcem za to, že v důsledku jejího těhotenství měla na Australian Open „nefér výhodu“.

nájezdníci vs titáni živě streamují zdarma

Žaloba údajně tvrdila, že Williamsová měla „nespravedlivou výhodu“ v tom, že je těhotná, a měla být považována za dvojníka. Tuto žalobu, jak uvádí zpráva, předložila aktivistka zabývající se potraty, která žádala o odebrání titulu Sereny, protože v době vítězství na Australian Open byla v osmém týdnu těhotenství.

Ukázalo se, že tento příběh, který byl široce sdílen na sociálních sítích, nejvíce na Twitteru a Facebooku, byl převzat z komediálního webu, což je fakt, že původní sdílení bylo vynecháno, což vedlo k velkému počtu lidí, kteří sdíleli článek jako pravdivý.

V případě, že jste nevěděli ...

Minulý týden Williams odhalila, že byla tehdy 20 týdnů těhotná se svým prvním dítětem, kterého sdílí se snoubencem Alexisem Ohanianem. Toto odhalení bylo podle ní náhodné, protože Williams neměla v úmyslu odhalit své těhotenství veřejnosti až o několik týdnů později. Po své chybě však Williamsová skutečně potvrdila své těhotenství prostřednictvím svého zástupce, který také oznámil, že světová jednička nebude po zbytek roku 2017 hrát tenis.

rozdíl ve stolním tenisu na ping pongu

Srdce věci

Příběh na Twitteru tvrdil, že Williamsová byla žalována „pro-life“ aktivistou proti potratům, který tvrdil, že Williamsův plod by měl být považován za lidskou bytost, a ergo jako dvojitý partner, což dává americké ikoně nespravedlivou výhodu. To už očekávala, když vyhrála Australian Open, když vyhrála 23rdMajor osm týdnů těhotná.

Jen jeden účet sdílel tento příběh na Twitteru více než 3 000krát, přičemž několik dalších jej také šířilo jako pravdivý. To bylo také sdíleno na Facebooku tisíci jako pravdivé, ačkoli původní sdílející opomněl zmínit, že článek byl napsán na webu komedie/satiry.

Co bude dál?

Williams, přestože letos jen hrál - a vyhrál - Australian Open, se minulý měsíc vrátil na světovou jedničku poté, co nejbližší konkurentka Angelique Kerberová nedokázala od roku 2016 obhájit body.

Americká světová jednička si od zbytku sezóny vezme mateřskou přestávku, ale prostřednictvím svého mluvčího uvedla, že se plně zamýšlí vrátit v sezóně 2018.

Take Sportskeeda

Zvěsti jsou často šířeny jako zprávy, bez ověření nebo kontroly pozadí a s množstvím zdrojů, z nichž každý má své vlastní předsudky, ověření není často snadné. Internet také nabízí anonymitu a často má jen malé nebo žádné důsledky pro ty, kteří záměrně sdílejí falešné zprávy, jak to udělal tento uživatel.

Přestože uživatelé někdy upozorňují na podvody, a mnohým se to může dokonce zdát zřejmé, většina takových podvrhů pokračuje po značnou dobu, než budou oficiálně odhaleny.

V tomto případě je docela pravděpodobné, že Williams neodpoví.

body na stolní tenis

Populární Problémy

Podívejte se, proč je Lleyton Hewitt jedním z nejinspirativnějších tenistů vůbec.

Jak postavit baseball. Baseball je jednou z nejoblíbenějších amerických zábav. Stále se však můžete naučit hrát bez ohledu na to, kde se na světě nacházíte! Naučit se správně nadhazovat vyžaduje odhodlání a porozumění ...

Po několika týdnech vysoce oktanového tenisu na severoamerických hardcourts se pozornost přesune do New Yorku na US Open.

Takto můžete sledovat premiéru 2. série seriálu '90 Day Fiancé: The Other Way' online, bez kabelu.

Zde je kompletní přehled všeho, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat online přenosy předkola UFC 243 online.

Finále ATP začíná příští týden.