Agent Sereny Williamsové přináší aktuální informace o fyzické kondici a potenciálním návratu Američanů

2020 ženy

ASB Classic 2020 pro ženy: 5. den

Agentka Sereny Williamsové Jill Smollerová poskytla krátkou, ale pozitivní aktualizaci kondice svého klienta. Podle Smollera Williams prochází rehabilitací a doufá, že se vrátí včas na US Open.

Serena Williamsová utrpěla zranění pravé nohy poté, co uklouzla na kurtu během zápasu prvního kola proti Aliaksandře Sasnovich ve Wimbledonu. Třiadvacetinásobný šampion Major byl ošetřen, ale nebyl schopen pokračovat a svěřil zápas Bělorusovi.

Americká legenda tehdy neprozradila rozsah jejího zranění a ani její trenér Patrick Mouratoglou. Nicméně, Mouratoglou prozradil, že jeho svěřenec dokázal chodit , což naznačuje, že zranění nebylo tak vážné, jak se původně obávalo.

Nyní agentka Williamsu Jill Smollerová v nedávném rozhovoru s TMZ Sports prohlásila, že devětatřicetiletému muži se „daří skvěle“.

'Má se skvěle,' Smoller odpověděl na otázku, jak se cítí Serena Williamsová .


Smoller byl poté požádán, aby poskytl aktuální informace o návratu Sereny na turné. Smoller uvedl, že devětatřicetiletý hráč v současné době prochází rehabilitací, ale znělo to sebevědomě, že světová šestnáctka bude včas vhodná na US Open.

'Doufejme, že na US Open (kdy můžeme očekávat, že uvidíme Serenu Williamsovou znovu v akci),' řekl Smoller. 'Právě dělá rehabilitaci.'

Nakonec, když se TMZ zeptala Williamsova agenta, zda bude její klient brzy viděn na turné, Smoller odpověděl důrazně „doufejme“.

Serena Williamsová nevyhrála US Open od roku 2014

Serena Williamsová na US Open 2020

Serena Williamsová na US Open 2020

Serena Williamsová má ve Flushing Meadows hvězdný rekord, přestože naposledy získala titul v roce 2014.

Od svého prvního titulu na US Open v roce 1999 přidala Američanka v New Yorku dalších pět korun, aby se celkově shodovala na šesti, což je jeden krátký start v Melbourne a Londýně.

Od třetího zisku titulu v roce 2008 Američanka nikdy neprohrála před semifinále v New Yorku. Za toto období zvládla tři umístění na druhém místě (2011, 2018 a 2019), čtyři semifinálová umístění (2009, 2015, 2016 a 2020) a tři kampaně, které získaly titul (2012, 2013 a 2014),

Zatímco Williamsová během tohoto období získala více titulů na Australian Open (4) a Wimbledonu (5), také si prošla několika brzkými výjezdy. Záznam 39leté ženy na Roland Garros také bledne ve srovnání s jejími běhy na US Open. Od roku 2008 získala v Paříži dva tituly, ale před čtvrtfinále také sedmkrát vypadla.

Populární Problémy

Jak uspořádat flash disk. Tento wikiHow vás naučí organizovat soubory a složky, které jsou na vašem flash disku. Najděte na počítači port USB. Porty USB připomínají horizontální, obdélníkové sloty s tenkou plastovou tyčí na ...

Petra Kvitová se vrací na turné na Western & Southern Open proti krajance Marie Bouzkové. Dvojnásobný vítěz Major má působivou bilanci proti českým kolegům.

Zde je návod, jak si objednat UFC 244 PPV, který představuje jeden z nejočekávanějších bojů roku-titul „BMF“ mezi Nate Diazem a Jorge Masvidalem.

Vyslovte slova - Australian Open a mnoho Nadalských fanoušků by se pravděpodobně šklebilo, nebo přinejlepším pokrčilo rameny pochybností, stejně jako Nadal. Happy Slam je pro Nadala a jeho legie fanoušků po celém světě jednou z nadějí, víry a inspirace, po níž následuje úzkost, bolest, zlomené srdce a agónie.

Novak Djokovic nedávno na Twitteru potvrdil, že odstoupil z Miami Masters 2021.