Živý stream Shameless Season 11: Jak se dívat online zdarma

William H. Macy jako Frank Gallagher v SHAMELESS, This is Chicago !.

Zobrazit čas William H. Macy jako Frank Gallagher v SHAMELESS, This is Chicago !.

Gallaghers jsou zpět na poslední sezónu. 11. a poslední sezóna hitové dramedy Nestydatý premiéra neděle 6. prosince ve 21 hodin ET/PT na Showtime.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte Showtime, můžete sledovat toto Nestydatý Řada 11 epizod online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Showtime kanál Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání na kanálu Prime Showtime . Amazon Prime i Showtime Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

zdvojnásobuje badminton

Sledujte Showtime na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete na Prime Showtime Channel, můžeš se dívat Nestydatý živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


Showtime Online

Toto je nakonec stejná možnost jako výše, kromě toho, že místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy Showtime. Streamovací služba Showtime , který zahrnuje veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání, je dodáván s 30denní zkušební verzí zdarma:

Zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do streamovací služby Showtime, můžete sledovat Nestydatý živě nebo na vyžádání na počítači prostřednictvím webové stránky Showtime nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, Smart TV, Facebook Portal TV nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení.


Sledujte Showtime na FuboTV

Showtime je k dispozici jako doplněk na hlavní balíček více než 100 kanálů FuboTV. Do vaší bezplatné sedmidenní zkušební verze lze zahrnout balíček hlavních kanálů i doplněk Showtime:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Nestydatý živě nebo na vyžádání v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .


Sledujte Showtime na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplněk Showtime:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete, můžeš se dívat Nestydatý živě nebo na vyžádání v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Náhled „nestoudné“ sezóny 11Hrát si

Shameless Season 11 (2020) Oficiální upoutávka | William H. Macy SHOWTIME Series Je to poslední výzva pro Gallaghers a jste pozváni na večírek, abyste ukončili všechny večírky. Po desetiletí nefunkčnosti se oblíbený klan South Side vydává s největším třeskem všech dob. Bude to divoká poslední jízda, ale přicházejí změny, které každého z nich donutí buď vykročit… 2020-11-24T16: 30: 19Z

Rodina Gallagherů a jejich svérázní přátelé jsou zpět na poslední sezónu. Nestydatý původně měla premiéru v roce 2011 a podle tiskové zprávy Showtime se řadí mezi komedie č. 1 Showtime, nejdelší série a nejmladší publikum v historii sítě.

Postavy Nestydatý přinesli divákům Showtime více smíchu a slz a čistého požitku než jakýkoli program v naší historii, řekl Gary Levine, prezident zábavy v Showtime, na zimním tiskovém turné Asociace televizních kritiků, když oznámili, že show končí. I když jsme smutní, že se s Gallaghers můžeme rozloučit, nemohli jsme si být jistější schopností showrunnera Johna Wellse, jeho spisovatelského týmu a tohoto skvělého obsazení, aby se naše série dostaly do patřičného rozsahu. Nestydatý závěr.

Jsem neuvěřitelně vděčný za všechny roky podpory od Garyho Levina a všech v Showtime, které nám umožnily uskutečnit Nestydatý “řekl výkonný producent John Wells Je to fantastický zážitek a my všichni v obsazení a štábu jsme měli úžasný čas sledovat život rodiny a přátel Gallaghera. Bylo mi potěšením!

v tenise, kolik her je v sadě

Nestydatý hvězdy William H. Macy, Jeremy Allen White, Ethan Cutkosky, Shanola Hampton, Steve Howey, Emma Kenney, Cameron Monaghan, Christian Isaiah, Noel Fisher a Kate Miner. Emmy Rossum byla série pravidelná až do konce deváté sezóny. Zda se Rossum objeví v závěrečné sezóně, je stále ve vzduchu. Nedávno to řekl EP Wells Týden zábavy vzájemně by rádi, aby se objevila, ale nejsou si jisti, že to dokážou.

Ona a já jsme mluvili a myslím si, že by se ráda vrátila na krátký rozhovor. Zda to bude možné, vzhledem k tomu, jaký je náš plán střelby a jaký je její plán střelby a kde bude v zemi, nemám tušení, řekl Wells. Znovu, nesnažit se o to být chytrý nebo tak něco. Bude to založeno na okolnostech, kdy budeme připraveni střílet, bez ohledu na to, zda to bude možné. Ale byla bych ráda, myslím, že by chtěla, nejsem si jistá, jestli to bude možné.

Nestydatý vysílá v neděli v 9 hodin ET/PT na Showtime.


Populární Problémy

Conor McGregor a Dustin Poirier dokončují svoji trilogii v sobotu na UFC 264. Zde je návod, jak nakupovat a sledovat PPV prostřednictvím ESPN Plus.

Jak pomoci útulkovým psům. V útulcích pro zvířata čekají na nové domovy tisíce psů. Dobrovolnictvím ve svém místním útulku můžete pomoci zlepšit jejich život. Pokud se nemůžete dobrovolně přihlásit, můžete vždy darovat peníze nebo zboží ...

Jak vyrobit česnekovou pastu. Česnek obsahuje tolik vody, že z něj můžete udělat hustou pastu pouhým nasekáním a rozdrcením. S pouhými několika přísadami a přesným promícháním můžete česnek přeměnit na toum ...

Snoubenec skotského tenisového esa Andy Murray, Kim Sears, odpověděl svým kritikům na její sprosté chvástání inovativním způsobem tričkem s nápisem „Parental Advisory“. Explicitní obsah 'v australském otevřeném finále.

Poslední golfový major roku 2021, The Open Championship, se koná tento týden v Royal St George's. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos z turnaje.

Tento tutoriál vám ukáže, jak kreslit vysoké podpatky, tenisky, sandály a pánské boty. Pojďme začít! Nakreslete zakřivenou čáru a přímku jako vodítko pro tvar vysokých podpatků.