Statistika dne: Daniil Medveděv zaznamenal 40. vítězství v top 10 kariéry vítězstvím nad Rublevem

Světová trojka je po Alexandru Zverevovi teprve druhým mužem narozeným v roce 1990 nebo později, který dosáhl tohoto milníku.Daniil Medveděv zahájil v pondělí večer vítězně svou kampaň ATP Finals, když ve svém prvním zápase s každým kolem na turnaji porazil krajana Andreyho Rubleva 6:4, 6:2.A vítězstvím Medveděv pokořil dvojici milníků.Nejdříve, bylo to jeho 65. vítězství v tomto roce . Je prvním mužem, který v roce 2023 dosáhl 65 vítězství, a celkově jen druhým hráčem – muž nebo žena – po Igovi Swiatekovi, který letos zaznamenal 68 vítězství.

Za druhé, bylo to milník 40. vítězství v Top 10 jeho kariéry .Od začátku žebříčku ATP před více než 50 lety v srpnu 1973 je Medveděv teprve 41. člověkem, který zaznamenal 40 výher v Top 10 kariéry, a sedmý. aktivní mužský hráč mít tolik.Je také druhým mužem narozeným v roce 1990 nebo později, který dosáhl 40 vítězství v Top 10 kariéry, po Alexandru Zverevovi. Kei Nishikori byl tři dny od sepsání tohoto seznamu – narodil se 29. prosince 1989.

AKTIVNÍ HRÁČI MUŽŮ S 40+ 10 NEJLEPŠÍMI VÝHRAMI :
254: Novak Djokovič
186: Rafael Nadal
105: Andy Murray
62: Stan Wawrinka
45: Alexander Zverev [narozen v roce 1997]
40: Kei Nišikori
40: Daniil Medveděv [narozen v roce 1996]tkaničky do tenisek
 Medveděv vede letos proti Rublevovi 3:0.

Medveděv vede letos proti Rublevovi 3:0.Medveděv loni prohrál epos 6-7 (7), 6-3, 7-6 (7) s Rublevem ve fázi mezi sebou na ATP Finals, ale letos neztratil se svým krajanem ani set. s přímými výhrami v Dubaji (6-2, 6-2) a na US Open (6-4, 6-3, 6-4) a tento vzorec pokračoval i v jejich odvetném zápase ATP Finals v pondělí večer.

První set mohl dopadnout jakkoli – Medveděv získal jediný brejk setu v sedmé hře, ale Rublev měl během úvodního setu sedm brejkových šancí a všechny promarnil.

Jakmile měl Medveděv první set v kapse, stavidla se otevřela a on se bouřil do vedení 5-1, double-break, a nakonec ho o dvě hry později naservíroval v lásce.

Medveděv zakončil zápas s třikrát větším počtem vítězných chyb než nevynucených chyb, 24 ku 8 a více než šestkrát tolik vítězů, kolik nevynucených chyb na forhendu, 13:2.

Letos vede proti Rublevovi 3:0 a celkově 7:2.

sledujte nestydatou 9. epizodu 8

Populární Problémy

Jak uspořádat večírek čtvrtého července. Čtvrtý červenec je vždy zábavný a slavnostní čas. Teplé letní počasí, grilování s přáteli a rodinou a ohňostroj dělají ze dne nezapomenutelný. S několika jednoduchými dekoracemi a vhodnými pro piknik ...

„The Good Lord Bird“, nová minisérie v Showtime, má premiéru v neděli večer. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.

Jak vyléčit roztrhaného psa ACL bez chirurgického zákroku. Pevné vláknité pásy, které spojují stehenní kost (stehenní kost) s holenní kostí (holenní kost), se nazývají zkřížené vazy, označované také jako CCL nebo ACL. Někdy činnosti s vysokou hmotností nebo ...

Jak vyrobit malinu Martini. Malinové martini je chutná variace na tradiční martini pro ty, kteří dávají přednost ovocnějšímu koktejlu. Existuje několik způsobů, jak přidat malinovou příchuť do vašich martini, takže ať už chcete použít ...

Dominic Thiem nedávno dlouze hovořil o fyzických a motivačních problémech, se kterými se letos potýká.