Statistika dne: Taylor Fritz zaznamenal 50. vítězství v kariéře Masters 1000 vítězstvím nad Wawrinkou

Je to 14. americký hráč, který kdy dosáhl tohoto milníku, a jen třetí aktivní Američan po Isnerovi a Sockovi.Taylor Fritz zaznamenal milník 50. vítězství v Masters 1000 své kariéry vítězstvím 7-6 (10), 6-2 nad Stanem Wawrinkou ve svém středečním úvodním zápase na Rolex Monte Carlo Masters.Je 14. americkým hráčem, který vyhrál 50 Masters 1000 zápasů od začátku této úrovně turnaje v roce 1990, a teprve třetím aktivní Americký hráč, který toto číslo trefil po Johnu Isnerovi a Jacku Sockovi.AMERICKÍ MUŽI S 50+ KARIÉRNÍMI MISTRY 1000 VÝHER (aktivní hráči tučně):
209: Andre Agassi
190: Pete Sampras
157: Andy Roddick
145: John Isner
137: Michael Chang
130: Jim Courier
84: Todd Martin
83: James Blake
72: Sam Querrey
70: Mardy Fish
67: Vince Spadea
52: MaliVai Washington
50: Jack Sock
50: Taylor Fritz

Fritz narozený v roce 1997 je také teprve pátým mužem narozeným v roce 1997 nebo později, který dosáhl tohoto milníku, po Alexandru Zverevovi (105), Stefanos Tsitsipas (72), Denis Shapovalov (52) a Hubert Hurkacz (51). Fritz se nyní utká se čtvrtfinalistou Australian Open Jiřím Leheckou o postup do čtvrtfinále v Monaku.

Fritz se nyní utká se čtvrtfinalistou Australian Open Jiřím Leheckou o postup do čtvrtfinále v Monaku.Wawrinka vyhrál oba předchozí schůzky této dvojice při střetnutí ve druhém kole v Monte Carlu a měl své šance v prvním setu – včetně spousty setbolů v tie-breaku –, ale Fritz bouři přečkal a vyklouzl set a křižoval odtud, přičemž ve druhém setu dvakrát zlomil na cestě k vítězství.Na nasazenou osmičku v osmifinále bude čekat nenasazený Čech Jiří Lehecká, který v průběhu dne vyřadil Grigora Dimitrova 7-6 (4), 6-4.Fritz a Lehecka se už jednou střetli, letos na United Cupu, kde Fritz zvítězil 6-3, 6-4. Lehecka se o několik týdnů později dostal do svého prvního grandslamového čtvrtfinále na Australian Open.

Populární Problémy

Pohled na 5 nejúspěšnějších grandslamových šampionek dvouhry žen. Sestry Williamsové (Serena Williamsová a Venus Williamsová) se ukázaly jako prominentní vítězky.

Evropská antuková houpačka míří tento týden do Portugalska, kde je naplánováno zahájení turnaje Millenium Estoril Open na 26. dubna.

Jak zjistit, zda jste zamilovaní. Zamilovanost může být velmi silná věc. Pokud jste zamilovaní, můžete si všimnout, že vaše emoce jsou všude. Jste však pravděpodobně příliš zaneprázdněni přemýšlením, zda osoba, která se vám líbí ...

Balení na dovolenou se může cítit jako jeho vlastní práce a může se zdát nevyhnutelné, že skončíte přílišným balením nebo zapomenutím zásadní položky. Ale tím, že si uděláte trochu času na vytvoření promyšleného plánu a naučíte se pár tipů na balení, jako ...

Daria Kasatkina se stala první ruskou vítězkou St. Petersburg Ladies Trophy a současně získala svůj druhý titul WTA v roce 2021.

Částečný přístup, částečně přirozené schopnosti a částečně tvrdá práce, žít svůj život jako šampion je možné ve všech oblastech života, ať už jste sportovec, akademik nebo řídící letového provozu. S trochou snahy můžete najít ten správný druh ...