Přímý přenos finále „Steven Universe Future“: Jak se dívat online

Steven Universe Future

Cartoon Network Steven Universe Future

Steven Universe Future dnes večer uzavírá sezónu na Cartoon Network. Epizody 17, 18, 19 a 20 budou odvysílány dnes večer v pátek 27. března od 7 do 20 hodin. Východní. Zde je návod, jak je kdykoli sledovat online, ať už je chcete sledovat živě během jejich vysílání, nebo později po jejich odvysílání.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Cartoon Network/Adult Swim na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících streamovaných živých televizních přenosů bez kabelu předplatné služby:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Cartoon Network/Adult Swim je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

přímý přenos barca vs skutečná společnost

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové epizody až tři dny poté, co vysílat, i když jste je nezaznamenali.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují Cartoon Network/Adult Swim.

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Součástí je Cartoon Network/Adult Swim Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má nové epizody a speciály k dispozici po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR , což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Podrobnosti a náhled „Steven Universe Future“

Na dnešní večer by mohly existovat drobné spoilery, pokud jde o přívěsy a tweety od lidí zapojených do show.Hrát si

Trailer Steven Universe Future Finale | Cartoon Network Sledujte Steven Universe Future v aplikaci CN 👉 cartn.co/YTSteven Vždy budeme vaší rodinou, Stevene. Fanoušci, divíte se už roky. Nyní KONEČNĚ dostanete všechny odpovědi. Nenechte si ujít finále 4 epizod Steven Universe Future příští pátek v 7 hodin na Cartoon Network! O Steven Universe: Představujeme křišťálové drahokamy! Granát, ametyst, perla ... a ... 2020-03-21T02: 32: 45Z

Steven Universe Future se odehrává asi dva roky po hlavní sérii. Každá epizoda je 15 minut dlouhá, což zase povede k hodině nového Steven Universe Future obsah dnes večer, protože Cartoon Network vysílá čtyři epizody zády k sobě. Epizody zády k sobě se vysílají od 7 do 20 hodin Dnes v noci.

Epizoda 17 se jmenuje Homeworld Bound. Popis zní: Steven míří do Diamonds, aby mu poradil, jak ovládat své nové schopnosti.

Epizoda 18 se jmenuje Všechno je v pořádku.

Epizoda 19 se jmenuje I Am My Monster.

Epizoda 20 se jmenuje The Future.

Etienne Guignard, scénárista show, řekl, že pracovali na I Am My Monster.

Připravte se na budoucí finále Steven Universe v tento pátek @cartoonnetwork ! 'I am My Monster' je poslední epizoda, se kterou jsem ve scénáři spolupracoval @itsmeMIKIB . Díky za všechno, Stevene<3 #StevenUniverseFuture #StevenUniverse #StevenUniverseFutureSpoilers #CartoonNetwork pic.twitter.com/ujn89o48SB

- Etienne Guignard (@cocoshonen) 26. března 2020

Maya Petersen také tweetovala o posledních epizodách.

Byla to poezie! https://t.co/Pp0Mblp8qD

tipy na tenisový volejbal

- Maya Petersen (@rnn_tweet) 26. března 2020

Taky, amishkumar už se staral o věci se svým krásným, zdravým Stevenem za Všechno je v pořádku.

Všechno je v pořádku.

- Maya Petersen (@rnn_tweet) 26. března 2020

Doufám, že je to v pořádku, udělal jsem trochu více promo umění. Můj telefon je v tmavém režimu, ale prostě jsem s ním šel.

Užijte si zítra závěrečné epizody Steven Universe Future !! ? pic.twitter.com/7YC0Sev8sF

- Jeff Ball (@jeffthatnoise) 27. března 2020

Fragmenty a Homeworld Bound byly děsivé !!? Vraťme se k 1. sérii ??? #StevenUniverseFuture pic.twitter.com/uOhof50ivV

- Amish Kumar (@amishkumar) 26. března 2020

Fanoušci si užívali novou titulní sekvenci této limitované série, která zahrnovala představení nových křišťálových drahokamů. Ale jeden fanoušek napsal na Reddit že měli smutnou myšlenku na novou titulní sekvenci: Malá scéna těsně před začátkem epizody. To je chrámový kopec ve zpětném zrcátku. V úvodní kartě necháváme plážové město za sebou. Necháváme za sebou Steven Universe.

Je pravda, že show necháváme za sebou. Ale je to opravdu konec? Na Redditu si někteří fanoušci myslí, že by tento tweet mohl dát naději, že z toho bude ještě něco dalšího Steven Universe postavy někdy v budoucnosti.

Všimněte si, jak specifikují jeho poslední epizodu Steven Universe Future ale neříkejte, že je to opravdu definitivní konec? To dává fanouškům naději.


Populární Problémy

Čerpací stanice s plným servisem jsou stále vzácnější. Samoobsluha může být o něco rychlejší a vědět, jak správně naplnit nádrž, vám také může pomoci ušetřit trochu peněz, což z ní činí nejinformovanější a nejrychlejší volbu. Můžete se naučit ...

Č. 5 Kansas hostí v pátek Monmouth. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Jak uspořádat zimní večeři. Zima je skvělý čas na pořádání večírku přátel a rodiny: chladné počasí přiměje každého, aby se shromáždil v teplém domě nebo bytě, a lidé obvykle rádi jedí těžké, bohaté, ...

Eagles and Steelers se střetnou v neděli v zápase 5. týdne. Takto můžete hru sledovat na zařízení Roku, Firestick, telefonu nebo jiném streamovacím zařízení.

Podle zpráv se dvě indické tenisové superhvězdy rozhodly před čtyřmi dny. .

Washington Open začal jako vyladěný turnaj ATP 500 na US Open později v srpnu.