Stream „Steven Universe Future“: Jak sledovat epizody 15 a 16 online

Steven Universe Future

Cartoon Network Steven Universe Future

Steven Universe Future dokončuje svou sezónu tento měsíc na Cartoon Network. Epizody 15 a 16 byly vysílány dnes večer v pátek 20. března v 7 a 19:15 hodin. Východní. Zde je návod, jak je kdykoli sledovat online.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Cartoon Network/Adult Swim na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících streamovaných živých televizních přenosů bez kabelu předplatné služby:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Cartoon Network/Adult Swim je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové epizody až tři dny poté, co vysílat, i když jste je nezaznamenali.

cilic vs federer hlava na hlavě

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují Cartoon Network/Adult Swim.

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Součástí je Cartoon Network/Adult Swim Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má nové epizody a speciály k dispozici po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR , což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Podrobnosti a náhled „Steven Universe Future“Hrát si

Steven Universe Future - oficiální upoutávka | Čtyřdílný speciál Steven Universe se vydává na svou poslední cestu se srdečným čtyřdílným speciálem v pátek 6. března v 7 hodin! Sledujte více Steven Universe zde! 👉 cartn.co/YTSteven O Steven Universe: Představujeme křišťálové drahokamy! Granát, Ametyst, Pearl ... a Steven. Steven možná neví, jak využít magické síly, které mu vycházejí z pupku,… 2020-02-21T00: 54: 26.000Z

Steven Universe Future se odehrává asi dva roky po hlavní sérii. Každá epizoda je 15 minut dlouhá, což zase povede k 30 minutám nového Steven Universe Future obsah dnes večer.

Epizoda 15 se jmenuje Mr. Universe.

Epizoda 16 se nazývá Fragmenty.

Tady je náhled.

hulu.com/start/ps4


Hrát si

Trénink Jaspera a Stevena! Mr. Universe/Fragments Sneak Peek Breakdown! (Steven Universe Future) Steven Universe Future epizody 15 a 16, Mr. Universe & Fragments, mají nové tiskové obrázky a jako vždy jsme tu, abychom je rozebrali! Jasper trénuje Stevena, možné nové rodinné příbuzné a rvačku v Little Homeworld? ► 2020 MERCH: teespring.com/stores/new-year-new-roundtable ► PŘIPOJTE SE k nám youtube.com/channel/UCnZrjucYjaXKUx8rD3qOBlw/join patreon.com/RoundtableVids #StevenUniverseFuture #StevenUniverse Music od Epidemic Sound (epidemics) 2020-03-19T21: 28: 02Z

Fanoušci si užívali novou titulní sekvenci této limitované série, která zahrnovala představení nových křišťálových drahokamů. Ale jeden fanoušek napsal na Reddit že měli smutnou myšlenku na novou titulní sekvenci: Malá scéna těsně před začátkem epizody. To je chrámový kopec ve zpětném zrcátku. V úvodní kartě necháváme plážové město za sebou. Necháváme za sebou Steven Universe.

Příští týden bude finále a pak se rozloučíme Steven Universe Future . Epizody příštího týdne budou zahrnovat čtyři zády k sobě od 19 hodin Eastern za hodinu zcela nového obsahu.

Epizody se jmenují Homeworld Bound, Everything’s Fine, I Am My Monster a poté finále, které se jmenuje The Future. Názvy epizod jsou známé, ale popisy ještě nebyly zveřejněny.


Populární Problémy

Jak nosit těsné kalhoty. Těsné kalhoty jsou super univerzální možností, kterou můžete mít ve svém šatníku. Skinny džíny, cigaretové kalhoty, kalhoty na jógu nebo cokoli mezi tím lze přidat k vašemu outfitu a vytvořit tak elegantní siluetu, která může vypadat ležérně nebo ...

Jak vyměnit kolečka kancelářské židle. Kolečka mohou pomoci vaší kancelářské židli stát se univerzálnější, což vám umožní otáčet se na kolečkách místo toho, abyste byli zaseknutí na jednom místě. Když se však vaše židle začne kývat, když se budete otáčet kolem ...

Dnešní basketbalová hra Texas Tech vs TCU není v televizi, ale zde je návod, jak ji můžete sledovat živě online na ESPN Plus.

„Sněžení“ se vrací pro sezónu 3 ve středu. Zde je návod, jak sledovat staré a nové epizody online bez kabelu.

Pablo Carreno Busta nastoupí v pondělí ve čtvrtém kole French Open 2020 proti Danielu Altmaierovi. Oba hráči se proti sobě postaví poprvé na turné.

Pokud máte zájem o posílení paží, můžete vyzkoušet spoustu skvělých cviků. Chcete-li trénovat bez jakéhokoli vybavení, zkuste udělat 2 sady 12 až 15 kliků, prkna, tricepy a shyby. Pokud máte po ruce volné váhy, ...