Stream „Steven Universe Future“: Jak sledovat epizody 15 a 16 online

Cartoon Network Steven Universe FutureSteven Universe Future dokončuje svou sezónu tento měsíc na Cartoon Network. Epizody 15 a 16 byly vysílány dnes večer v pátek 20. března v 7 a 19:15 hodin. Východní. Zde je návod, jak je kdykoli sledovat online.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Cartoon Network/Adult Swim na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících streamovaných živých televizních přenosů bez kabelu předplatné služby:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Cartoon Network/Adult Swim je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.návod na ortézu tenisového lokte

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové epizody až tři dny poté, co vysílat, i když jste je nezaznamenali.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují Cartoon Network/Adult Swim.

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verziJakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

kde se dívat, jak to vrak ralph

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Součástí je Cartoon Network/Adult Swim Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má nové epizody a speciály k dispozici po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR , což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Podrobnosti a náhled „Steven Universe Future“Hrát si

Steven Universe Future - oficiální upoutávka | Čtyřdílný speciál Steven Universe se vydává na svou poslední cestu se srdečným čtyřdílným speciálem v pátek 6. března v 7 hodin! Sledujte více Steven Universe zde! 👉 cartn.co/YTSteven O Steven Universe: Představujeme křišťálové drahokamy! Granát, Ametyst, Pearl ... a Steven. Steven možná neví, jak využít magické síly, které mu vycházejí z pupku,… 2020-02-21T00: 54: 26.000Z

Steven Universe Future se odehrává asi dva roky po hlavní sérii. Každá epizoda je 15 minut dlouhá, což zase povede k 30 minutám nového Steven Universe Future obsah dnes večer.

Epizoda 15 se jmenuje Mr. Universe.

Epizoda 16 se nazývá Fragmenty.

Tady je náhled.Hrát si

Trénink Jaspera a Stevena! Mr. Universe/Fragments Sneak Peek Breakdown! (Steven Universe Future) Steven Universe Future epizody 15 a 16, Mr. Universe & Fragments, mají nové tiskové obrázky a jako vždy jsme tu, abychom je rozebrali! Jasper trénuje Stevena, možné nové rodinné příbuzné a rvačku v Little Homeworld? ► 2020 MERCH: teespring.com/stores/new-year-new-roundtable ► PŘIPOJTE SE k nám youtube.com/channel/UCnZrjucYjaXKUx8rD3qOBlw/join patreon.com/RoundtableVids #StevenUniverseFuture #StevenUniverse Music od Epidemic Sound (epidemics) 2020-03-19T21: 28: 02Z

Fanoušci si užívali novou titulní sekvenci této limitované série, která zahrnovala představení nových křišťálových drahokamů. Ale jeden fanoušek napsal na Reddit že měli smutnou myšlenku na novou titulní sekvenci: Malá scéna těsně před začátkem epizody. To je chrámový kopec ve zpětném zrcátku. V úvodní kartě necháváme plážové město za sebou. Necháváme za sebou Steven Universe.

Příští týden bude finále a pak se rozloučíme Steven Universe Future . Epizody příštího týdne budou zahrnovat čtyři zády k sobě od 19 hodin Eastern za hodinu zcela nového obsahu.

jak se dívat na kovbojskou hru online

Epizody se jmenují Homeworld Bound, Everything’s Fine, I Am My Monster a poté finále, které se jmenuje The Future. Názvy epizod jsou známé, ale popisy ještě nebyly zveřejněny.


Populární Problémy

Jak přežít první ročník střední školy. Každý se cítí nervózní a nadšený z nástupu na střední školu. Jako student střední školy s vámi bude zacházeno jako s odpovědnější osobou. Vaše hodiny budou intenzivnější a učitelé ...

CiCi Bellis se utká s Jennifer Bradyovou v celoamerickém střetu druhého kola na US Open 2020. Bellis se úspěšně vrátil z několika operací, zatímco Brady je jedním z nejvíce in-form hráčů na turné.

Tweenerový odpal tenisu je snadno nejzábavnější střelou v tenise. Podívejte se na náš seznam 20 nejlepších výstřelů, které kdy byly v profesionálním tenise zasaženy.

Vycházející hvězda Frances Tiafoe se ve třetím kole Australian Open 2019 utká s Andreasem Seppi. Zde je návod, jak sledovat zápas online v USA.

Novak Djokovič předvádí opravdové sportovní výkony během vítězství nad Radkem Štěpánkem ve 2. kole wimbledonského mistrovství 2014.

Dobrý pár pevných a pohodlných sportovních bot může být drahý, a přesto, pokud jsou plně využity, pravděpodobně se během chvíle zašpiní. Při čištění obuvi musíte být opatrní, ale správná péče a dobré čištění mohou ...