UCLA vs Arizona WCWS Live Stream: Jak sledovat online zdarmaTwitter/UCLASoftball Rachel Garcia a UCLA Bruins se setkají s Arizona Wildcats ve druhém kole Světové série Women’s College.

proč tenisté odrážejí míč před podáním

Přímý přenos hry UCLA vs Arizona a všech her WCWS můžete sledovat prostřednictvím bezplatné zkušební verze PlayStation Vue zde . Více informací o PS Vue a dalších možnostech živého streamu najdete níže


UCLA Bruins a Arizona Wildcats se v pátek setkají ve druhém kole Světové série Women’s College v OGE Energy Field, součást komplexu USA Softball Hall of Fame Complex v Oklahoma City.

Začátek hry je naplánován zhruba na 19:00. ET a bude vysílán na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících bezdrátových streamovacích služeb pro živé televizní vysílání:

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři zahrnují ESPN a ESPN2.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos UCLA vs Arizona (a všechny ostatní hry WCWS) na vašem počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV , Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN a ESPN2.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos UCLA vs Arizona (a všechny ostatní hry WCWS) na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Sling TV

ESPN a ESPN2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos UCLA vs Arizona (a všechny ostatní hry WCWS) na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Náhled UCLA vs Arizona

Bruins (51-6) porazili Minnesotu Golden Gophers 7-2 v otvíráku College World Series. UCLA vedla 3: 0, než se jejich nepřátelé shromáždili o pár v horní části šestky, ale Bruins odpověděli čtyřmi vlastními běhy v dolní polovině směny.

Fieldbalová juniorka Bubba Nickles zahájila šestou směnu rally Minnesoty zastřelením shortstopky Gophers Allie Arneson, když se seniorka snažila natáhnout svůj singl RBI na double.

V tuto chvíli prostě musíme hrát jeden za druhého, řekla juniorská nadhazovačka Rachel Garcia Denně hnědá . Bubba se k té jedné hře rozhodně postavil zády. Myslím, že to právě vyhodilo celý tým.

Nickles otevřel bodování soutěže úvodním homerunem ve spodní části prvního.

Podle Daily Bruina bylo opravdu klíčové nastartovat naši dynamiku. Jen jsem opravdu chtěl vyjít co nejlépe a mít kvalitní at-bat, opravdu. Nesnažil jsem se dosáhnout homerunu, ale podařilo se nám to dostat dopředu.

Garcia vyškrtl sedm a dovolil čtyři zásahy a pár procházek, přičemž všech sedm směn. V této sezóně vyhodila 36,2 směn ze 44 svých týmů.

Bylo pro nás opravdu důležité mít [Garciainu] záda - je hodně hozená a jsem si jistý, že jí spadne rameno, řekla pravá hráčka v poli Aaliyah Jordan, podle Daily Bruin. Ale myslím si, že mít ji za zády a umět předvést spoustu běhů, je pro nás opravdu důležité.

Jordan, druhák v červené košili, šel 1 na 2 s párem procházek, třemi RBI a dvěma běhy.

Divoké kočky (47–12) stáhly Washington Huskies v prvním kole do směny navíc.

Po pěti bezbrankových rámech trefila juniorská shortstopka Arizony Jessie Harperová sólovou střelu v horní části šestky, ale první hráčka Huskies Sami Reynoldsová vyrovnala skóre ve spodní polovině rámce vlastním dingrem.

Arizonský juniorský chytač Dejah Mulipola zlomil remízu dvojitým výstřelem v horní části osmičky. Senior startér Taylor McQuillin překonal vzdálenost, vyškrtl sedm a vzdal šest zásahů a dvě procházky v osmi snímcích.

Myslím, že klíčovou věcí, kterou jsem v této hře resetoval, byl domácí běh, řekl McQuillin Arizona Desert Swarm . První domácí homerun hned po (homerun Jessie Harperové) v té směně, když přišel Sami Reynolds. To je ono, teď jsme ve hře, toto je ten velký okamžik, musíme zvládnout tlak, vzít to a běžet s tím.


Populární Problémy

Palermo Ladies Open je jedním z posledních několika antukových turnajů WTA Tour, než se rozběhne hardcourtová houpačka.

Serena Williamsová pokračovala ve své dominanci nad Marií Šarapovovou až do finále Wimbledonu. Tam se setká s nováčkem Garbine Muguruzaovou, která porazila Agnieszku Radwanskou po kontroverzních výzvách od Poláka po zjevných pokynech z boxu jejího hráče.

Zápas č. 1 Iowa a č. 6 Nebraska se v pátek sejde na obrovský otvírák sezony. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze zápasu online.

Jak malovat textilní boty. Pokud jste nadějnou módou, mohou být vaším ideálním plátnem obyčejné textilní boty. Pár nudných bílých bot můžete proměnit v něco skutečně poutavého. Malování textilní obuvi však vyžaduje úsilí: ...

Jak projít 10 000 kroků denně. Každý den ujít 10 000 kroků je skvělý způsob, jak zůstat aktivní a zdravý. Díky jednoduchému přidání krokoměru a několika vycházkových bot zvýší vaše metoda 10 000 kroků vaši kondici a ...

92. ročník udílení cen Akademie se koná v neděli 9. února 2020. Noc by mohla být obrovská pro „Jokera“, který vede balíček s 11 nominacemi.