Tennessee vs Kentucky Basketball Live Stream: Jak se dívat online zdarma

Sledujte Kentucky Basketball online

Getty

Národní tým č. 1 absolvuje největší test za dva měsíce, když Tennessee zamíří do Rupp Areny, aby se v sobotu večer zúčastnil Kentucky č. 5 v masivním zápase SEC.

Začátek hry je naplánován na 20:00. ET a budou vysílány na ESPN, ale pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

sportstime ohio live stream zdarma

PlayStation Vue

PlayStation Vue nabízí čtyři různé kanálové balíčky , z nichž všechny obsahují ESPN.

Zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi (k registraci nebo sledování nemusíte mít konzoli PlayStation) a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu , Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně ESPN.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, PlayStationu 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

ESPN je součástí balíčku kanálů Sling Orange.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

tenisové rakety pro děti od 2 let

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Platformy ESPN

Je vyžadováno předplatné kabelu nebo přihlášení

Kromě toho můžete na počítači sledovat živý přenos ze hry přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

ramenní popruh pro tenisový loket

Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté k přihlášení použít své přihlašovací údaje PlayStation Vue, Hulu nebo Sling TV a sledovat na digitálních platformách ESPN.


Náhled vs Tennessee vs Kentucky

Pokud jde o debaty o nejlepším týmu vysokoškolského basketbalu, v šokujícím velkém množství těchto konverzí se přehlíží tým číslo 1 v žebříčku.

Jedním konkrétním důvodem, proč se týmům jako Duke, Virginia, Michigan a Michigan State často dostává větší národní lásky, je to, že se dobrovolníci od vítězství z 9. prosince nad Gonzagou ve skutečnosti nesetkali s velkou zkouškou. K vítězství 19 v řadě je třeba něco říci, ale mimo Zags byla nejlepší výhra tohoto úseku na cestě proti Floridě, Tým č. 37 v upraveném žebříčku účinnosti Kena Pomeroye .

Naštěstí (nebo možná bohužel podle toho, jak se na to díváte) dostanou spoustu šancí tyto pochybnosti umlčet po zbytek cesty. Z posledních osmi zápasů v Tennessee je sedm proti týmům, které patří mezi 35 nejlepších v žebříčku KenPom. Tato rukavice začíná v sobotu nejtěžším ze skupiny, výletem do Kentucky na zápas Top-5 v jednom z nejnepřátelštějších prostředí v zemi.

Ačkoli Wildcats přicházejí z dvoubodové domácí ztráty proti LSU, která byla poznamenána kontroverzí poté Bzučák, který bije tip Kavell Bigby-Williams jsou stále jedním z nejlepších národních týmů. Celkově jich je 20-4, tři z těchto čtyř porážek přišly o dva body nebo méně, a jsou projektované dvě semena .

Hlavní trenér John Calipari navíc věří, že poslední ztráta může být z dlouhodobého hlediska dobrá.

Myslím, že bys měl skoro zaklepat na ústa a ztratit řekl . Napsal jsem jim SMS pravděpodobně dvě hodiny po zápase a v podstatě řekl: „Je těžké prohrát, ale tohle jsme potřebovali,“ protože lidé se pohybovali špatným směrem a neposlouchali, co říkáme.

Je to obrovská hra pro oba týmy, ale hlavní trenér Tennessee Rick Barnes bagatelizuje její důležitost ve velkém schématu věcí.

Vím, že [hráči] vidí humbuk, nemůžete si pomoci, ale vidíte to kolem této hry, ale doufejme, že jich bude víc a víc, řekl. Nemyslím si, že tato hra bude definovat naši sezónu nebo Kentucky. Na to je stále příliš mnoho basketbalu.

Pokud jde o individuální shody, musí být nejpřesvědčivější ten, který je uvnitř Granta Williamse a PJ Washington.

Williams, obhájce národního hráče roku SEC, je na dobré cestě stát se prvním hráčem od Arkansasova Corliss Williamsona v letech '94 a '95, který získal ocenění v letech zpětně. Jeho průměry 19,4 bodu, 7,4 doskoku, 3,5 asistence, 1,2 zisku a 1,6 bloku se od loňského roku zvýšily, zatímco v ofenzivním hodnocení, skutečném střeleckém procentu, bodech za zápas, doskoku na zápas se řadí do Top 10 v SEC a asistencí na zápas.

průvodce tenisovými raketami

Washington mezitím měl nekonzistentní první dva měsíce sezóny, ale v posledních sedmi zápasech byl absolutní silou, v průměru 20,7 bodu,
8,6 doskoku a 1,1 bloku na hru. Jeho vzestup úrovně hry posunul Kentucky od pouze dobrého k legitimnímu uchazeči Final Four.

PJ Washington právě teď hraje skvělý basketbal, úroveň typu SEC Player of the Year, Řekl seniorský admirál Schofield z Tennessee .

Za to, co stojí za to, si tvůrci kurzů jako Kentucky odskočí domů, upřednostňování „koček do 3.5 .


Populární Problémy

LeBron James '' The Shop 'se vrací pro novou epizodu mimo jiné s Jay-Z a Bad Bunny. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování pořadu online.

Základní karate punč v Shotokan. Je tak přímý, lineární a silný, že dokáže někoho vyrazit jediným úderem. Takto to děláte správně a mocně. Postavte se do pohodlného postoje. Můžete být v přirozeném postoji, ...

Nubuck je druh kůže vyrobený z hovězí kůže. Stejně jako semiš je broušen, aby si zdříml. Ale zatímco semiš je vyroben zevnitř kůže, nubuk je vyroben zvenčí, který je silnější a odolnější. Je velmi zranitelný vůči ...

Jak na snowboardu v Kanadě. Kanada je domovem zasněžených vrcholů a nádherných výhledů, které vytvářejí nezapomenutelný a vzrušující zážitek ze snowboardingu. Pokud vás zajímá snowboarding v Kanadě, máte na výběr spoustu sjezdovek. ...

Zelená obrazovka je klíčovou součástí amatérské i profesionální filmové tvorby, která umožňuje vytvářet kulisy místo zelené barvy v záběru. Vytvořte si vlastní nastavení zelené obrazovky, které se snadno vyrábí a snadno přenáší ...

Venus a Serena Williamsová, Victoria Azarenková a Sloane Stephensová přistály ve stejné čtvrti v Lexingtonu. Ve hře je i spousta kvalitních amerických hráčů, což potěší domácí publikum.