Tenis: Claycourt přeměňuje na French Open showdown

2012 China Open - 9. den

Claycourtová, která převede Marii Šarapovovou a Victorii Azarenkovou, se ve čtvrtek postaví proti sobě v semifinále French Open a do finále postoupí buď Serena Williamsová nebo Sara Erraniová.

Šarapovovy rané kariérní boje na rudé hlíně na Roland Garros jsou dobře zdokumentované a jednou popsala svůj pohyb na kluzkém povrchu jako kráva na ledu.

Proces učení byl ale vždy v provozu a v loňském roce všechny zaskočila ziskem titulu k dokončení své grandslamové sady.

V minulosti byla Azarenková na hlíně podobně neklidná a loni řekla, že ačkoli nebyla vdaná za povrch, snažila se to lépe poznat a pochopit.

Na otázku po jejím vítězství 7: 6 (7/3), čtvrtfinále 6: 2 nad Marií Kirilenkovou, pokud se situace zlepšila, odpověděla: Ještě nemám prsten na prstu.

25 palcová tenisová raketa

Ale mám pocit, že jsme udělali krok vpřed. Stěhujeme se společně. Takový vztah se posouvá vpřed a uvidíme, co se stane potom.

O tři roky mladší než Šarapovová ve 23 letech se šampionka Australian Open Azarenková těší z vítězné bilance 7: 5 proti Rusku, přestože letos nehrály. Jejich poslední střetnutí na antuce proběhlo loni ve Stuttgartu, když Šarapovová zvítězila 6: 1, 6: 4.

Jejich semifinále, řekla Azarenková, bude intenzivní.

Je to rozhodně neuvěřitelná bojovnice a vždy bojuje o každý míč, bez ohledu na skóre, řekla.

To je něco, špičkoví hráči jsou tak dobří a právě proto je těžké proti nim hrát.

Obhájkyně titulu a druhé nasazené se ve svém čtvrtfinálovém zápase proti Jeleně Jankovičové špatně zakolísaly, první set shodily 6: 0, než otevřela ramena, aby zapnuly ​​výkon a získaly skóre 0: 6, 6: 4, 6: 3. vyhrát.

Pokud se má dostat přes Azarenkovou a dosáhnout druhého rovného finále v Paříži, bude muset zvýšit rychlost.

Na antuce jsme nehráli více než rok. Naposledy to bylo ve Stuttgartu. Tento turnaj hraje opravdu dobře. Vždy těžký zápas, řekla.

Hráli jsme si navzájem tolikrát, že mezi sebou opravdu nejsou žádná tajemství, pokud jde o naše herní styly a to, co děláme dobře a ne.

Kdokoli ve čtvrtek vyhraje, bude mít ve finále pravděpodobně skličující vyhlídky ve formě Sereny Williamsové, pokud podle očekávání nejlepší nasazený tým, který má za sebou 29 vítězných zápasů kariéry, v druhé části uvidí lehkou Italku Saru Erraniovou. semifinále.

Williamsová je 13: 2 proti Sharapově a proti Azarenkové je 12: 2. Na antuce nikdy neprohrála ani s jedním.

Patnáctinásobná grandslamová šampionka si prošla svými prvními čtyřmi zápasy na turnaji za ztrátu pouhých 10 her, ale ve čtvrtfinále byla otřesená, když získala set, 2: 0 a bod zlomu proti bývalé šampionce Světlaně. Kuzněcovovou.

Ale vyhrabala si cestu ven z té díry a navzdory tomu Errani, který loni prohrál finále se Šarapovovou, představuje pro Američana, 31letého, zdaleka nejstaršího ze semifinalistů, malé nebo žádné nebezpečí.

Errani je však jediným out-and-out antukovým kurtem, který v turnaji zbyl, a na povrchu se bude dívat na své taktické schopnosti, aby vytáhla Williamsovou z kroku.

Populární Problémy

Zde je návod, jak můžete online sérii 6 seriálu „American Horror Story“ s názvem „Episode 100“ online bez kabelu.

Rafael Nadal zahájil kampaň za 13. titul Roland Garros, ale tentokrát není drtivým favoritem na vítězství. Novak Djokovic také hledá další French Open a Dominic Thiem bude doufat, že naváže na své nedávné vítězství v USO

Jak udržovat koženou obuv. Milujete své kožené boty a chcete je udržet krásné a lesklé po mnoho let. Aby vaše boty vypadaly co nejlépe, pravidelně je čistěte, zejména v drsném počasí, jako je sníh a led ....

Jak běžet déle. Možná jste odhodláni zlepšit svou celkovou kondici, nebo opravdu doufáte, že dokončíte půlmaraton, nebo jen chcete zlepšit své šance na to, abyste autobus stihli odjet do práce. Ať už je vaším cílem schopnost ...

Karolina Muchová nastoupí ve čtvrtek ve druhém kole US Open 2020 s Annou Kalinskou. Muchova aktuálně vede mladou Rusku 1: 0 na zápasy.