Tenisová hvězda Jack Sock podepisuje s WWE | IMG

Jack Sock tenis

Jack Sock

MIAMI, FL (27. července 2015)

WME | Společnost IMG dnes oznámila, že vycházející americká tenisová hvězda Jack Sock podepsala se společností celosvětovou smlouvu o zastoupení v oblasti marketingu a managementu.

Toto je velmi vzrušující období mé kariéry a globálních odborných znalostí, které WME | Nabídky IMG mi pomohou nastavit základ pro dlouhodobý úspěch na tenisovém kurtu i mimo něj. Jsem velmi odhodlaný dosáhnout svých cílů a nemůžu se dočkat, až zahájím toto nové partnerství, řekl Sock.

Jsme nadšeni, že můžeme reprezentovat Jacka, neuvěřitelně talentovaného a charismatického hráče s potenciálem stát se příští velkou americkou tenisovou hvězdou, řekl Fernando Soler, vedoucí tenisové divize IMG. Společně WME | IMG nabízí našim klientům odborné znalosti napříč mnoha platformami a těšíme se, až Jackovi pomůžeme dosáhnout jeho cílů.

Dvaadvacetiletý Sock z Nebrasky si užívá nejlepší sezónu v kariéře, vyhrál svůj první titul na okruhu ATP World Tour (mistrovství USA v antuce) a dosáhl kariérního žebříčku světové č. 30 (15. června 2015) . Nejlepší Sockův grandslamový výkon se dostavil na Roland Garros 2015, když se poprvé ve své kariéře dostal do čtvrtého kola a spadl na Rafaela Nadala. Sock, bývalý juniorský vítěz US Open, je nejmladším Američanem v top 100.

Od loňského sloučení obou společností WME | Tenisová divize IMG zaznamenala velkou dynamiku a do svého seznamu zahrnula mnoho hráčů, mezi něž patří Serena Williamsová, Novak Djokovič, Maria Šarapovová, Kei Nishikori, Petra Kvitová, Jo-Wilfried Tsonga, David Ferrer, Venus Williams, Genie Bouchard, Madison Keys, Garbine Muguruza a John McEnroe, mezi ostatními.

O společnosti WME | IMG

WME | IMG je světovým lídrem v oblasti zábavy, sportu, akcí, médií a módy. Společnost působí ve více než 25 zemích a specializuje se na reprezentaci a řízení talentů; strategie značky, aktivace a licencování; mediální produkce a distribuce; a řízení událostí.

tenisový loketní ortéza vs rukáv

Populární Problémy

Showtime dokumentární film 'Basketball County: In the Water' zkoumá obrovský talent NBA, který přišel z PG County. Zde je návod, jak to sledovat online zdarma.

Jak učinit své berle pohodlnější. Uvízli jste pomocí berlí po zranění nohy? Brzy možná zjistíte, že kromě samotného zranění řešíte nepohodlí z neustálého opírání se o své nové opory. Nicméně přidáním ...

Karen Khachanov hovořil o podmínkách na Roland Garros před svým zápasem čtvrtého kola proti Novakovi Djokovicovi. Chačanov má proti Djokovičovi bilanci 1: 3, přičemž jeho jediné předchozí vítězství nad Srbem přišlo na Paris Indoor Masters.

Od chvíle, kdy se Roger Federer stáhl z Australian Open, jeho fanoušci horečně spekulovali o tom, kde se vrátí.

Jak cvičit prsty. Máte slabé prsty? Potřebujete je použít k něčemu, co vyžaduje flexibilitu? Chcete lépe držet sklenice, víčka a kluzké předměty? Co třeba chyty pro horolezectví nebo ...

Josh Warrington se v sobotu zúčastní Kid Galahad v očekávaném zúčtování. Zde je návod, jak sledovat boj online v USA.