Texas A&M vs UNC Live Stream: Jak se dívat bez kabelu



Getty Images Kellen Mond z Texas AM Aggies.

Č. 5 Texas A&M vypadá, že uzavírá hvězdnou sezónu, protože v sobotu se v Orange Bowl utká s výbušným týmem Severní Karolíny.

Hra začíná ve 20 hodin. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos Texas A&M vs UNC online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ESPN a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Texas A&M vs UNC naživo v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete sledovat Texas A&M vs UNC naživo v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Texas A&M vs UNC naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

řekněte ano streamování šatů

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Texas A&M vs UNC Preview

Texas A&M skončila venku a vypadala z play -off College Football, ale měla šanci získat vítězství v Orange Bowlu proti Severní Karolíně. Aggies vlastní sedm v řadě od prohry s č. 1 Alabama 52-24 na začátku října.

Aggies se budou snažit dokázat, že se výbor mýlí, když vezmou na sebe Tar Heels, skupinu schopnou sbírat body ve svazcích. Severní Karolína se umístila na 7. místě s 42,8 body. Trenér Texas A&M Jimbo Fisher hovořil o respektu, který má k Severní Karolíně, týmu vedenému veteránem přeskočeným Mackem Brownem.

Ofenzivně jsou extrémně výbušné. Vím, že mají pár kluků, ale stále mají skvělý plán - rozehrávač, ofenzivní řada, jejich schéma obecně a stále mají spoustu opravdu dobrých dovedností na přijímači, řekl Fisher. Vím, že v tomto týmu bude další dobrý hráč, protože Mack byl vždy skvělý náborář.

Defenzivně kombinují pohledy, neustále vyvíjejí tlak. Sekundární je velmi agresivní, postavte se do tváře a oblékněte si vás, a pak vás zónují, dodal. Přinášejí více tlaků, více pohledů od čtyř dolů, tři dolů. Co dělají, podporovatelé jsou velmi aktivní; může běžet. Přední kluci mohou spěchat a kousat tvrdě, kluci by se mohli hýbat a blokovat. Speciální týmy jsou velmi zdravé. Mack tedy znovu sestavil další skvělý fotbalový tým a my budeme mít plné ruce práce a budeme muset hrát skvělý fotbalový zápas.

Kellen Mond byla zapalovací svíčka pro přestupek A&M, absolvovala 19 přistání a vrhla jen tři zachycení. Běh zpět Isaiah Spiller pravděpodobně překoná hranici 1 000 yardů proti Tar Heels, když v sezóně přijde na 986 yardů a 7 přistání.

Hlavním trenérem UNC Mackem Brownem je, že chtějí ovládnout scrimmage, udržet fotbal. Kellen Mond je herní manažer velmi podobný Ianovi Bookovi. Ví, co má dělat. Sedíte a díváte se na konec hry, on neobrátil míč a je mu 23 z 28 přihrávek a nedělá chyby.

Jimbo odvedl skvělou práci při koučování těchto chlapců a díky tomu, aby pochopili, kdo jsou a kým chtějí být. Myslím, že proti Tennessee měli míč 40 minut a Tennessee měl 37 útočných her.

Texas A&M je favoritem 7,5 bodu na zápas, s celkovým součtem 65,5 bodu.


Populární Problémy

Námořní móda se stala populární ve třicátých letech 19. století, skok začal obrazem mladého prince Alberta Edwarda, oblečeného v námořnickém obleku. Http://www.vogue.com/946330/best-nautical-style-vogue-archives/ Od té doby má námořní styl ...

Jak zabránit zamrznutí lahví králíka. Králíci milují chladné počasí. Potřebují však také neustálý přístup k vodě a může být obtížné udržet tekoucí vodu, jakmile teploty klesnou pod bod mrazu. Abyste měli králíka hydratovaného, ​​...

Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat bezplatné streamování filmu „Vidím tvůj hlas“ online.

Po startu 1: 0 ve hře MAC se Western Michigan vydá do Glass Bowl, aby se v sobotu zúčastnil Toleda. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Světový č. 13 David Goffin nedávno vyjádřil své myšlenky na Rafaela Nadala a Dominica Thiema, kteří oba odstoupili z nadcházejícího Miami Masters.

Jak zabránit svazkům. Federální zákon zaručuje vašim zaměstnancům právo připojit se k odborové organizaci nebo ji vytvořit. Federální zákon také zakazuje diskriminaci zaměstnance za pokus o vstup do odboru. Https://www.thehrspecialist.com/36119/Unions_in_the_s ...