Přímý přenos Thunder vs Warriors: Jak se dívat online bez kabeluGetty Strážce hromu Shai Gilgeous-Alexander.Dvojice obyvatel dolní části Západní konference se setká v pondělí, když Golden State Warriors (3-14) budou v pondělí hostit Oklahoma City Thunder (5-10).Utkání začíná ve 22:30. ET a budou vysílány na NBA TV (na národní úrovni), Fox Sports Oklahoma (lokálně na trhu Thunder) a NBC Sports Bay Area (lokálně na trhu Warriors). Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Všechny trhy: FuboTV

NBA TV, Fox Sports Oklahoma (místní trhy) a NBC Sports Bay Area (místní trhy) patří mezi Více než 95 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Thunder vs Warriors na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.pravidla venkovního raketbalu

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Všechny trhy: Sling TV

NBC Sports Bay Area (místní trhy) je součástí balíčku kanálů Sling Blue, zatímco NBA TV je součástí doplňku Sports Extra. Fox Sports Oklahoma není součástí, ale hra bude také v televizi NBA na trzích Thunder.Získejte Sling TVJakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Thunder vs Warriors sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

jak dát tenisové míčky na nohy chodce

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

Thunder & Warriors Markets: Hulu s živou televizí

Fox Sports Oklahoma (místní) a NBC Sports Bay Area (místní) jsou součástí 60 a více živých televizních kanálů, které jsou součástí Hulu s živou televizí , který je také dodáván s obrovskou streamovací televizí a filmovou knihovnou Hulu na vyžádání. Televize NBA není součástí Hulu, takže je to pouze možnost pro ty, kteří jsou na trzích Thunder a Warriors.

Získejte Hulu s živou televizí

profesionální hráč badmintonu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Thunder vs Warriors na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Thunder vs Warriors

Pád z milosti byl pro Golden State Warriors rychlý. Poté, co se dostali do pěti po sobě jdoucích finále NBA, se Warriors snaží zůstat konkurenceschopní.

Nejsem na to zvyklý, ale vždy jsem si byl dobře vědom této možnosti, zranitelnosti každého týmu, hráče a trenéra, řekl Kerr pro The Chronicle. Stačí si každý den vyzvednout zprávy a přečíst si o někom, kdo byl obchodován, střižen nebo propuštěn. Nikdy jsem nic z toho nebral jako samozřejmost.

To, co válečníkům nepomohlo, jsou zranění. Hvězdné stráže Klay Thompson a Stephen Curry už byli poraženi, ale Golden State brzy sužovala řada dalších zranění.

Takto vypadá zpráva o zranění proti Thunder: Jacob Evans: ven (levý únosce), Alen Smailagic: ven (podvrtnutí pravého kotníku), Damion Lee: ven (ruka), Klay Thompson: ven (slza levého kolena), D „Angelo Russell: ven (pravý palec), Draymond Green: ze dne na den (pata), Stephen Curry: ven (ruka).

Poté, co byli válečníky nabitým týmem, se Warriors spoléhají na mladé střídání, aby je udrželi nad vodou. Devět hráčů na soupisce je 23 nebo mladších.

Je to úplně jiné, řekl. Od té doby, co jsem tady, byli naši nováčci v podstatě 13. nebo 14. muž. Jejich úkolem bylo sledovat veterány před nimi a naším úkolem bylo pracovat s nováčky před nebo po tréninku. ... Ale teď s nimi musíte jít do války a oni nejsou připraveni.

Thunder jsou uprostřed své vlastní přestavby, když poslali Paula George a Russella Westbrooka pryč mimo sezónu. OKC prohrálo tři v řadě, ale tyto ztráty přišly Lakers a Clippers - oběma mocnostem Západní konference.

Letos jsme měli hodně (těsných ztrát), řekl strážce Shai Gilgeous-Alexander novinářům po páteční prohře s Lakers. Je to něco, z čeho se všichni poučíme a budeme se tím zlepšovat.

sušení tenisek v sušičce

Gilgeous-Alexander byl pro Thunder světlým bodem, který dával fanouškům naději do budoucna. 21letý mladý strážný má v této sezóně průměrně 19,7 bodu.

Oklahoma City je 6,5 bodovým silničním favoritem této hry a celkový počet je stanoven na 212,5. V této sezóně se týmy potýkají potřetí. Thunder vyhráli poslední setkání 114-108 9. listopadu za 21 body od Danila Gallinariho.


Populární Problémy

Danny McBride se vrací do HBO s novou komedií „Spravedlivé drahokamy“. Zde je návod, jak sledovat streamování série online bez kabelu.

Jak uvařit vejce. Pytlačení vajec je zdravý způsob přípravy vajec, protože k vaření nepotřebujete máslo ani olej. Pošírovaná vejce lze jíst tak, jak jsou, na saláty nebo na chlebu nebo z nich udělat vejce Benedikt. Dokonalé sázené vejce bude mít ...

Vše, co potřebujete vědět o velkofilmu Djokovic vs Tsonga ve druhém kole.

Jak spider curl. Mnozí, kteří se věnují vzpírání nebo silovému tréninku, chtějí velké a silné bicepsy. Biceps je dvouhlavý sval. Abyste získali požadovanou velikost a tvar, musíte trénovat obě hlavy. Musíte také trénovat brachialis ...

Je zřejmé, že hovězí maso je maso skotu, ale jak se dostane ke stolu? Aby se hovězí maso podávalo v době večeře například ve formě steak z porterhouse, musí se obětovat, aby se ten steak dostal. V...

Roger Federer byl nedávno zařazen do nejlépe placeného sportovce na světě, ale v seznamu celebrit je vzdálená třetina. Kylie Jenner, nejbohatší celebrita na světě, loni vydělala půl miliardy - více než celkové Federerovo čisté jmění.