Živý přenos Tigres vs Leon: Jak sledovat finále v USA

Živý přenos finále Tigres vs Leon

Getty

Finále Liga MX Clausura začíná ve čtvrtek na Estadio Universitario, protože Tigres UANL hostí Leona pro první etapu jejich stěžejního zápasu.

Ve Spojených státech je začátek zápasu naplánován na 21:45. ET a budou vysílány na Univision.

Ale pokud nemáte kabel nebo tento kanál, můžete sledujte hru živě online prostřednictvím FuboTV , bezdrátová streamovací služba, která zahrnuje více než 95 živých televizních kanálů, včetně Univision.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru (a další programy) na vyžádání do tří dnů od jejího závěr, i když to nezaznamenáte.

Náhled Tigres vs Leon

Leon hledal svůj osmý celkový titul a první od Clausury 2014 a sestavil téměř dokonalou sezónu.

Po umístění na 14. místě během kampaně Apertura 2018 dosáhla La Fiera úžasných 13-2-2, aby dosáhla na tabulku Clausura 2019. V 17 zápasech nasbírali 41 gólů, což bylo o osm více než kdokoli jiný, a inkasovali jen 14krát, což bylo také nejlepší v lize. Jejich série 12 výher vytvořila nový rekord Ligy MX a jejich 41 celkových bodů bylo nejvíce v 17 zápasové sezóně.

Navzdory Leonově dominanci však Tigres nezůstal pozadu, protože tým Ricarda Ferrettiho skončil 11-4-2 a skončil na druhém místě v tabulce s 37 body. Honí se za celkovým sedmým titulem a čtvrtým od roku 2015 (Apertura 2015, Apertura 2016, Apertura 2017).

A jak se ukázalo, umístění na prvním a druhém místě se ukázalo být klíčové pro obě družstva. Každý tým hrál v semifinále nerozhodně-Leon 1-1 vs Amerika a Tigres 1-1 vs Monterrey-ale dokázal postoupit do finále díky pravidlům Liga MX tiebreaker, která upřednostňují klub s vyšším nasazením.

Bez ohledu na to, jaký máte pocit z pravidel tiebreakerů, konečným výsledkem v tomto případě jsou dva nejzasloužilejší týmy, které hrají o trofej.

Je to také dobrý způsob, jak přivést letošní kampaň k plnému kruhu, protože tato dvě družstva hrála 5. ledna o remízu 2: 2, aby zahájila sezónu. Zdálo se, že gól 89. minuty od Yaira Morena dává Leonovi vítězství, ale penalta v ubývajících sekundách umožnila Andre-Pierrovi Gignacovi vyrovnat Tigres.

Leon bude bez útočníka Jose Juana Maciase, který je s Mexikem na mistrovství světa hráčů do 20 let, což znamená, že ještě více útočné zátěže dopadne na ramena Angela Mena. Pokud je však tato sezóna něčím náznakem, určitě tuto výzvu zvládne-31letý podpis Cruz Azula nasbíral v 21 zápasech v této sezóně 14 gólů a 12 asistencí.

U Tigres je nepravděpodobné, že by kvůli zranění hráli obránci Carlos Salcedo a Jesus Duenas. Oba hráli v první noze proti Monterrey, zatímco Duenas seděl ve druhé noze. Očekává se, že Gignac, který vynechal nějaký čas dříve v sezóně, bude moci hrát.

Druhá etapa tohoto zápasu se uskuteční v neděli 26. května v Estadio Leon.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat film „Kdo chce být milionářem?“ edice pro celebrity pořádaná Jimmym Kimmelem online, pokud nemáte kabel.

Video: Djokovič a Ivanovic tančí ve stylu Gangnam!

Žádný trénink na horní části těla by nebyl úplný bez nějakých cviků zaměřených na vaše tricepsy a my si máme z čeho vybírat! Všechny tyto cviky využívají všechny 3 hlavy svalu, ale některé cílí na střední hlavu více než jiné ....

Ať už mu říkáte 'The Caped Crusader', 'The Dark Knight', 'The World's Greatest Detective', nebo jednoduše 'Batman', jeho batsuit se stal ikonou. Batman nosí svůj Batsuit, aby zakryl svou identitu a zastrašil padouchy, ale můžete ...

Novak Djokovic a jeho rivalové z Big 3 přišli v posledním desetiletí monopolizovat formát Best-of-5 na Slams. Ben Rothenberg vyzval Slamy, aby alespoň v roce COVID-19 přešli na Bo3, aby měli všichni férovou šanci.

Jak mít nízkokalorické grilování. Když se počasí zahřeje, není nic zábavnějšího, než trávit čas s přáteli a rodinou na grilování. Pokud pořádáte grilování, budete mít na starosti podávání různých jídel, kterými nakrmíte všechny své ...