Co vaše oblíbené tenisové hvězdy řeší online? The Stars on Social 14. prosince - 21. prosince

Londýn, Anglie - červenec 08: Roger Federer ze Švýcarska hraje během mužů bekhend

V předvánočním čase je tenisový svět plný spousty věcí. Mimosezónní čas si cení každý hráč a přenesli se na sociální média, aby nás informovali o svých neustálých aktivitách.

hrbáč proudu notre dame

Victoria Azarenková

Dnes jsem měl svůj nejtěžší boj a své nejlepší vítězství! Náš syn se narodil zdravý a šťastný! Tak vděčný a požehnaný! Děkuji

Fotografie, kterou zveřejnila Victoria Azarenka (@vichka35) 19. prosince 2016 v 18:10 PST

V komplikovaném prohlášení po Roland Garros, Azarenková oznámila Při zotavování se ze zranění kolena, které jsem utrpěl v Roland Garros, jsem obdržel zprávu od svého lékaře, že můj přítel a já se staneme rodiči na konci tohoto roku. Nemohli jsme být šťastnější a cítit se velmi požehnaně, že jsme mohli začít tuto vzrušující cestu budování rodiny společně.

19. prosinceth, Azarenková porodila svého chlapečka s přítelem, Billy McKeague a tenisový svět se radovali z přivítání dítěte!

Přečtěte si více.


Petra Kvitová

V asi nejděsivějších, nejtragičtějších zprávách v tenise tohoto týdne byla dvojnásobná wimbledonská šampionka Petra Kvitova napadena zlodějem ve svém bytě v České republice; 26letá žena utrpěla zranění levé paže-rakety-při pokusu o obranu a podle lékařů se očekává uzdravení.

Kvitová si dá delší přestávku, aby se vzpamatovala z traumatického incidentu, a po operaci podstoupí vážnou fyzickou rehabilitaci.

Přečtěte si o tom více zde.


Maria Šarapovová

Nesnáším, když mě posadí vedle uličky s rohlíkem ... vše, co chci, je toustovač a nějaký smetanový sýr. Vážně, čokoláda Sugarpova se nyní prodává v 70 @ralphsgrocery v jižní Kalifornii, včetně té na Manhattan Beach.

Fotografie, kterou zveřejnila Maria Sharapova (@mariasharapova) 18. prosince 2016 v 15:34 PST

Maria Sharapova si udělala čas na propagaci své značky čokolády „Sugarpova“ a procestovala několik měst. V nedávné aktualizaci Instagramu byla viděna s mladým fanouškem a před ní byly zobrazeny čokolády!

Určitě žije život, když propaguje svou čokoládovou řadu!


Roger Federer

Švýcarský velký Roger Federer se vydal na Twitter, aby formálně oznámil svůj návrat na kurty na začátku ledna na Hopmanově poháru týmů.

Federer si v této sezóně udělal brzkou přestávku a je to už šest měsíců, co se švýcarská legenda vrátila na okruh ATP. Jeho fanoušci jsou z jeho návratu více než nadšení a nemohou se dočkat, až brzy přijde leden!

průvodce nákupem tenisové rakety

Přečtěte si více o Federerově návratu zde.


Serena Williamsová

Dobře, jak neuvěřitelné jsou tyto boty !? Více na cestě 20. 12.! @nike #hyperadapt

Video zveřejněné Serenou Williamsovou (@serenawilliams) 14. prosince 2016 v 10:20 PST

V nedávném nahrání videa na Instagram, bývalé světové jedničce, je Serena Williams vidět, jak si zkouší nové boty, které se rozsvítí! Americká legenda tomu říká „futuristická“ bota. Také se nemůžeme dočkat, až se Serena v lednu vrátí na kurty a znovu nastaví míč!


Rafael Nadal

Již ve vánočním duchu slaví bývalý světový hráč číslo 1 Rafael Nadal svátky s celým svým týmem v rodném Španělsku!


Juan Martin del Potro

Chyběla jsi mi!!!

Fotografie, kterou zveřejnil Juan Martin del Potro (@delpotrojuan) 15. prosince 2016 v 6:52 PST

V další nedávné aktualizaci je Juan Martin del Potro viděn lenošit v bazénu v růžovém plováku. Po že Sezóna 2016, určitě si zaslouží přestávku!

K zábavnému podílu tohoto obrázku přidává jeho pes, který se také zdá, že se opaluje mimo toto období mimo sezónu. Bernský salašnický pes a jasně růžový plameňák určitě dělají z tohoto obrázku zábavu.

Bohužel to vypadá, že Del Potro příští rok vynechá Australian Open.

Více o tom zde.

Populární Problémy

Jak odstranit trn. Pokud vás bodl trn a uvízlo vám to v kůži, existuje řada triků, které můžete doma vyzkoušet, jak to dostat ven. Klíčem je zajistit, aby bylo vše sterilizováno a abyste také nehrabali ...

Pátá a poslední sezóna 'Greenleaf' má premiéru v úterý večer. Zde je návod, jak sledovat online streamování nových epizod, i když nemáte kabel.

„Celebrity Big Brother“ 2018 právě probíhá. Podívejte se, jak sledovat domácí hosty prostřednictvím živých kanálů online zdarma po dobu 3. týdne, a podívejte se, jak streamovat epizody.

Chcete se podívat na film Michael Vick 30 za 30? Zde je souhrn toho, jak sledovat streamování dokumentu online.

Získávání řezů a škrábanců je součástí každodenního života. Většinu času se tyto rány hojí bez obtíží. Někdy však do zranění vstoupí bakterie a způsobí infekce, které mohou být nebezpečné. Včasná detekce infekce způsobí ...

5 hráčů kromě Big 3, na které si dejte pozor na nadcházejícím French Open.