Victoria Azarenková porodila chlapečka, oznamuje novinky na Twitteru

Jedná se o první dítě dvojnásobné grandslamové vítězky Azarenkovétypy tenisových úderů

Bývalá světová jednička Victoria Azarenková dnes ráno porodila své první dítě, chlapce, s partnerem Billy McKeague. Dvojnásobná šampiónka Australian Open zveřejnila zprávu na Twitteru a sdílela svou fotografii s novorozencem, jehož jméno nebylo zveřejněno.

Popisující jeho narození jako její nejtěžší boj a nejlepší vítězství, Azarenková řekla fanouškům, že byla vděčná a požehnaná za šťastné a zdravé dítě.Šestadvacetiletá Azarenková oznámila své těhotenství na začátku tohoto roku a odhalila, že bude mít přestávku až do nějaké doby po porodu. Považována za jednu z nejsilnějších sportovkyň, běloruské eso zopakovalo, že se bude vracet ke sportu a připraveno získat další tituly, ve stopách bývalé jedničky Kim Clijstersové, která se bouřlivě vrátila k tenisu. narození jejích prvních dvou dětí.

Azarenková letos v březnu získala tituly v Indian Wells a Miami a krátce poté oznámila, že je těhotná.Několik špičkových tenisových hráčů se vydalo na Twitter poblahopřát Azarenkové k narození jejího syna. Jako první odpověděla Britka č. 2 Laura Robsonová, Bělorusce přála také švýcarská esa Belinda Bencicová a Australanka Daria Gavrilova.

počítačová loketní ortéza

Ale možná nejvýznamnější přání přišla od bývalé vítězky Světové jedničky a osmnáctinásobné dvojky Slam Martiny Navratilové, která byla mezi prvními, kdo si přáli ‘Vika‘.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Derrick Lewis vs Junior dos Santos a všechny zápasy UFC Wichita v sobotu.

Váš průvodce streamováním Robina Hooda online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Yulia Putintseva a Rebecca Peterson se utkají v prvním kole turnaje Italian Open 2020 v úterý. Zatímco Petersonová je v žebříčku WTA o 19 míst za Putintsevovou, ona vede jejich vzájemný rekord 2: 0.

Jak posílit svůj MCL. Odborníci se shodují, že je důležité brát věci pomalu, když se začnete zaměřovat na mediální kolaterální vaz (MCL) cvičením, a měli byste přestat, pokud cítíte jakoukoli bolest. Https://myhealth.alberta.ca/Healt ...