Tři k vidění, Indian Wells 6. den: Hurkacz vs. Paul; Rune vs. Wawrinka; Swiatek vs. Andreescu

Před každým hracím dnem na BNP Paribas Open si ukážeme tři zápasy, které musíte vidět.SLEDUJTE: Iga Swiatek se zastavila u pultu Tennis Channel poté, co ve druhém kole prohrála pouze jeden zápas proti Claire Liu.

Tommy Paul vs. Hubert Hurkacz

Jak reálná byla Paulova semifinálová jízda na Australian Open? Označte to jako další test této otázky. Dva týdny v Acapulcu Paul prošel jedním z těchto testů, když bojoval s křečemi, aby porazil Taylora Fritze v semifinále, ale pak těsně neuspěl v dalším, když nechal Alexe de Minaura vrátit se ze setu, aby ho porazil ve finále.Paul je momentálně na 19. místě a Hurkacz na 11. místě, takže pro Američana je to další šance udělat krok vpřed. nebude to snadné. Hurkacz vede jejich vzájemný souboj 1:0 a zažívá solidně podobnou sezónu jako Hubi – titul v Montpellier, čtvrté kolo na Australian Open. Paul může potřebovat pomoc od fanoušků Court 2 a lepší než normální výkon, aby se z toho dostal. Ale to je to, co semifinalisté Grand Slamu dělat mají.Vítěz: Hurkacz

bodovat tenis

Holger Rune vs. Stan Wawrinka

Pokud hledáte hovězí maso, toto je místo, kam jít. Ve svém jediném předchozím střetnutí, loni na podzim v Bercy, porazil teenager Rune třicátníka Wawrinku v tiebreaku třetí sady. Když se setkali u sítě, aby si potřásli rukou, řekl Wawrinka vždy animované Runě, aby se přestala chovat jako „dítě“. Pak klan Rune obvinil Wawrinku, že je bolestný smolař.Rune nevypadá jako zapomenutý typ, takže tohle může být pikantní. Rune, který je o 92 míst výše než Wawrinka a má dobrou sezónu, je favoritem. Ale je to velký favorit, nebo mírný? Wawrinkovi je nyní 37 let a za ta léta se mu vrátilo půl tuctu zranění, ne-li více. Rune loni na podzim porazil Wawrinku ve sporném zápase na BNP Paribas Masters v Paříži.

Rune loni na podzim porazil Wawrinku ve sporném zápase na BNP Paribas Masters v Paříži.Ale také sem přichází po několika čtvrtfinálových vystoupeních a tento týden zaznamenal dobrou výhru nad Miomirem Kecmanovičem. Možná mu šance na malou pomstu v pondělí přinese další?Vítěz: Wawrinka

obrázky tenisových raket

Iga Swiatek vs. Bianca Andreescuová

Swiatekovi je 21 a Andreescu 22, ale mohou vypadat jako hráči z různých dob.

Andreescu byl hvězdou roku 2019, raketově se vynořil ze zapomnění, aby vyhrál Indian Wells, Rogers Cup a US Open. Ale od té doby ji zranění znovu a znovu posílala na vedlejší kolej a do těchto stratosférických výšin se ještě nevrátila; aktuálně je na 36. místě. Swiatek byla v roce 2022 ještě větší hvězdou, vyhrála Indian Wells, Miami, Řím a dva majory a skončila č. 1. Nyní se snaží vyhnout jakémukoli náznaku pádu na zem jako Andreescu.

 Andreescu vypadá, že svrhne Swiatekovou poté, co s ní loni prohrála v Římě.

Andreescu vypadá, že svrhne Swiatekovou poté, co s ní loni prohrála v Římě.

Oba hráli jednou, loni na antuce v Římě, a Swiatek vyhrál ve dvou setech. Tvrdé kurty vyhovují Andreescu lépe a Swiatekovi možná trochu hůře. Kanaďanka to jistě vidí jako velkou příležitost, jak se prosadit na světové jedničce v místě, které miluje. Má palebnou sílu na střelbu se Swiatekem a rozmanitost, která ji může vyrušit.

Uvidíme, zda bude mít Andreescu sebevědomí, aby tyto atributy fungovaly; letos moc zápasů nevyhrála. Mezitím Swiatek vykazuje známky návratu do režimu ultra dominance, jako to dělala v poušti před rokem.

Vítěz: Swiatek

Populární Problémy

Jak ledovat dort. Ať už je to čokoládový, citronový nebo mrkvový dort, tato oblíbená cukrovinka prostě není kompletní, dokud není zmrzlá. Hotový dort bude chutnat bez ohledu na to, jak ho ledujete, ale pokud chcete, aby vypadal hezky, existují ...

V roce 2009 získal Roger Federer svůj jediný titul na Roland Garros, ale ve 4. kole málem odešel do Tommy Haas. Haas si živě pamatuje, jak Federer ve 3. setu zachránil bod zlomu za stavu 3-4, což byl zlomový okamžik zápasu.

Zde je návod, jak sledovat nejnovější dokument Showtime „Nepřátelé: prezident, spravedlnost a FBI“ online bez kabelu.

Zde je návod, jak můžete online streamovat předběžnou soutěž Miss America 2020 online bez kabelu.

Vyhřívaní soupeři Louisville a Kentucky se v sobotu sejdou na každoročním basketbalovém zápase. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Devítinásobný římský šampion Rafael Nadal ve čtvrtek v italském otevřeném osmifinále porazil Denise Shapovalova 3: 6, 6: 4, 7: 6 (7: 3).