Cena a balíčky UFC 237 PPV

Cena UFC 237 PPV

Getty Legenda MMA Anderson Silva bude bojovat v co-main eventu na UFC 237.

UFC 237 si můžete koupit právě zde . Podrobnosti o cenách a náhledu události si přečtěte níže.

aerobní tenisové boty

Tři bitvy na vysoké úrovni-Rose Namajunas vs Jessica Andrade, Anderson Silva vs Jared Cannonier a Jose Aldo vs Alexander Volkanovski-zdůrazňující hlavní kartu v Rio de Janeiru v sobotu večer, UFC 237 je událost, kterou si fanoušci boje nemohou nechat ujít .

UFC 237 PPV, který je k dispozici ke koupi výhradně prostřednictvím ESPN+, má dvě různé cenové možnosti, včetně speciálního balíčku, pokud ještě nejste předplatitelem ESPN+.

Pokud nemáte ESPN+ : Můžete získat speciální nabídku který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 237 (hodnota 59,99 $) za celkem 79,99 $.

Pokud již máte ESPN+ : UFC 237 si můžete objednat přímo zde za 59,99 $ .

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, existuje několik různých způsobů, jak můžete sledovat hlavní kartu UFC 237.

Souboje můžete sledovat na počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Ke sledování všech těchto možností budete muset být přihlášeni pomocí svého účtu ESPN+.


Náhled UFC 237

Pro událost, která se koná v Rio de Janeiru, by bylo obtížné najít lepší trojici zápasů na titulní titul UFC 237-velmi podmanivý souboj o titul, v němž se jako vyzyvatel představí Brazilka Jessica Andradeová, a dva úvodní souboje s brazilským Legendy MMA Anderson Silva a Jose Aldo.

Rose Namajunas vs Jessica Andrade

Andrade získala titul v květnu 2017, ale byla překonána mistrovskou Joannou Jedrzejczyk. To znamenalo pátou obhajobu titulu za sebou Jedrzejczyk, mistryni světa Muay Thai, která se během své kariéry v MMA posunula na 14: 0 a vypadala jako jedna z nejdominantnějších osobností v UFC.

skóre tenisový zápas

Dokud nenarazila na Namajunas.

Poté, co zahájila kariéru 3: 2, Namajunas zaznamenala působivé podání Michelle Watersonové ve druhém kole, aby připravila svou příležitost proti zdánlivě nepřekonatelnému Jedrzejczykovi. Namajunas ale potřeboval pouhé tři minuty na přistání ohromujícího TKO, a poté, když Jedrzejczyk dostal odvetu o pět měsíců později, bylo to mnohem blíž, ale Namajunas si opasek oplatil jednomyslným vítězným rozhodnutím.

Myslíte si, že by to stačilo na to, aby se Thug Rose stala jasným favoritem, ale Andrade od té prohry s Jedrzejczykem výrazně zlepšila svoji hru, když porazila Claudii Gadelhu, Teciu Torresovou a Karolinu Kowalkiewiczovou a vytvořila další titulní výstřel téměř přesně dva roky po ní za prvé.

Andrade navíc bude mít na své straně domácí brazilský dav, zatímco Namajunas poprvé ve své profesionální kariéře bojuje mimo Spojené státy. To stačí na to, aby se vyzyvatel stal oblíbeným sázením.

Anderson Silva vs Jared Cannonier

online hra Game of Thrones, řada 8, epizoda 3

Silva, široce považován za největšího umělce smíšených bojových umění všech dob, se poprvé od roku 2012 vrátí do boje ve své domovské zemi Brazílie.

Věci jsou tentokrát trochu jiné. Při své poslední cestě do Rio de Janeira zaznamenal v prvním kole TKO proti Stephanu Bonnarovi, aby zachytil rekordní 16. vítězství UFC za sebou. Byl to nejdominantnější bojovník na planetě. Nyní vstupuje do Octagonu a má jen dvě vítězství (jedno bylo přesunuto do soutěže bez soutěže) v jeho posledních sedmi soubojích.

Čtyřiačtyřicetiletý hráč se ale držel jednomyslně při ztrátě vycházející hvězdy-a nyní prozatímního šampiona střední váhy-Izraele Adesanyi v čem byl Boj noci v UFC 234. V nádrži mu evidentně něco zbylo.

Střetne se s Jaredem Cannonierem, který v listopadu zapůsobil na svůj debut ve střední váze, když na UFC 230 zaznamenal ve druhém kole KO-a Performance of the Night-proti Davidu Branchovi.

Jose Aldo vs Alexander Volkanovski

Poté, co dvakrát prohrál s Conorem McGregorem a Maxem Hollowayem, Aldo znovu ukázal záblesky toho, že byl mužem, který tak dlouho dominoval divizi muší váhy, a vyřadil Jeremy Stephensa a Renata Moicana při vítězných výkonech zezadu.

sledujte 4. sérii Simpsonových

Nyní se musí vypořádat s rychle rostoucím Alexandrem Volkanovskim. Třicetiletý Australan vyhrál všech šest svých bojů od vstupu do UFC v listopadu 2016. To zahrnuje předání jeho první prohry Jeremymu Kennedymu, ukončení série šesti zápasů Darrena Elkinse a vyřazení Chada Mendese ve druhém kole - vše v roce 2018.

On věří kdyby vyhrál, byl by ve frontě na střelu o titul a těžko se hádat. Ale porazit rozžhaveného Jose Alda v Brazílii se mnohem snáze řekne, než udělá.


Populární Problémy

Jak se zbavit škytavky od psa. Stejně jako lidé, psi a štěňata mají občas škytavku. Na tomto procesu není nic nenormálního a většinou s tím nemůžete udělat nic jiného, ​​než čekat, až přestanou ...

Druhá událost mistrovství světa ATP v claycourt Masters 1000 začíná 2. května v Madridu.

USC hostí Utah v rané klíčové hře Pac-12 v pátek večer. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Jak uzdravit koleno s kůží. Přestože je koleno stažené kůží relativně malým oděrkem, přesto chcete podniknout kroky, aby se uzdravilo co nejrychleji a nejbezpečněji. S několika snadno dostupnými potřebami můžete čistit a pečovat o ...

Andy Murray kupuje luxusní skotský hotel

Zde je návod, jak sledovat hry Charlotte Hornets online bez kabelu v letech 2019-20, ať už žijete na jejich trhu nebo mimo něj.