Přímý přenos UFC 252 Prelims: Jak se dívat online bez kabeluGetty Soupeři Jim Miller a Vinc Pichel se střetli během vážení UFC 252 na UFC APEX.Zabalená karta před startem začíná UFC 252 před největším bojem těžké váhy v historii UFC mezi Danielem Cormierem a Stipe Miocic.Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Časné předkola (19:00 ET) i přípravné zápasy (20:00 ET) budou vysílány na ESPN, ale pokud nemáte kabel, můžete můžete sledovat všechny přípravné zápasy naživo na ESPN+ :Získejte ESPN+

Nebo pokud také plánujete sledovat Miocic vs Cormier 3 a hlavní kartu UFC 252, můžete získat speciální balíček to zahrnuje rok ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 252 PPV (hodnota 64,99 $) za 84,98 $, což vede k úsporám asi 26 procent:Kupte si balíček ESPN+ a UFC 250Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat přípravné zápasy na počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat aplikaci ESPN na jakémkoli kompatibilním streamovacím zařízení připojeném k televizi, například:

Roku nebo Roku TV
Amazon Firestick nebo Fire TV
Apple TV
Chromecast
Playstation 4
Xbox One
iPhone nebo iPad
Telefon nebo tablet Android
Samsung Smart TV
Eye of the GoPokud jste si zakoupili hlavní kartu PPV, můžete ji sledovat také na ESPN.com nebo v aplikaci ESPN.
Náhled UFC 252 Prelims

V přípravných zápasech před bojovou nocí v Las Vegas na UFC 252 došlo k určitému posunu, ale stále je spousta dobrých akcí, na které se můžete těšit, protože z Las Vegas začíná velká noc.

Souboj ke sledování bude mezi Vincem Pichelem (12-2) a veteránem Jimem Millerem (32-14). Miller vyhrál tři ze svých posledních čtyř, včetně armbarského podání Roosevelta Robertsa v červnu. Miller tento týden připustil, že jeho kardio pro něj bylo v minulosti problémem a snaží se rychle začít.

Když jsem byl 100 procent upřímný, moje klimatizace byla bohužel jednou z věcí, které v posledních letech trpěly, řekl Miller novinářům, včetně MMA Junkie, během středečního dne virtuálních médií UFC 252. Bylo to něco, na čem jsem pracoval a pokoušel se to řešit, a jedna z těch věcí, kde se to nedá omluvit, ale v některých těchto soubojích, které jsem prohrál, jsem byl unavený a to je rozhodně něco, co musím jít ven a získejte hybnost brzy a udržte si ji.
Vím, že když to udělám, může to být pro mě dobrý boj. Myslím, že se to dobře spojuje a mám výhodu opravdu všude, kam boj jde.

Pokud jde o Pichela, měl s přípravou na zápas své vlastní problémy.

Moje tělocvična byla zavřená, řekl Pichel pro MMA Weekly. To bylo rozhodně velkým trnem v oku pro trénink a co. Od té doby se mi věci docela daří.
Mnoho problémů jsem neměl. S tímto táborem jsem trénoval několik posledních měsíců a naštěstí jsem neměl příliš mnoho potíží. Trénoval jsem, sílil, posiloval se a jsem připraven znovu bojovat.

Zde je kompletní sestava přípravných zápasů a poté hlavní karta:

Rané přípravné zápasy
Chris Daukaus vs. Parker Porter (těžká váha)
Kai Kamaka vs. Tony Kelley (muší váha)
Předkola
Jim Miller vs. Vinc Pichel (lehký)
Felice Herrig vs. Virna Jandiroba (slaměná váha žen)
TJ Brown vs. Danny Chavez (muší váha)
Ashley Yoder vs. Livinha Souza (slaměná váha žen)
Hlavní karta
Stipe Miocic vs. Daniel Cormier (těžká váha)
Sean O'Malley vs. Marlon Vera (bantamová váha)
Junior dos Santos vs. Jairzinho Rozenstruik (těžká váha)
John Dodson vs. Merab Dvailshvili (bantamová váha)
Herbert Burns vs. Daniel Pineda (muší váha)


Populární Problémy

Jak nosit podvazky s džíny. Podvazky nemusí být jen pro efektní obleky - jsou skvělým doplňkem k džínům a proměňují obyčejný outfit ve stylizovanější a modernější vzhled! Zkuste je spárovat se štíhlými džíny a košili na knoflíky, ...

Chcete streamovat závěr nejnovější ságy Star Wars? Zde je návod, jak streamovat The Rise of Skywalker právě teď.

Bývalý svět č. 1 Andy Murray pojednává o postupu Novaka Djokoviče v průběhu let před jeho prvním kolem roku 2021 US Open v prvním kole proti Stefanosu Tsitsipasovi.

Jak zlepšit polohu ve spánku. Najít pohodlnou polohu pro spánek může být výzva a můžete zkusit několik poloh, než najdete tu, která je pro vás. [V161171_b02]. 24. října 2019. Jakmile najdete ideální pozici, můžete ...

Po tolik potřebném vítězství nad Marylandem o víkendu se Iowa vrací na silnici, aby se dostala na Northwestern. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak si vyrobit mléčný koláč. Melkterts, zhruba přeloženo do mléčných koláčů z afrikánštiny, je jihoafrický pamlsek, který se většinou skládá z pečiva plněného krémovou náplní z mléka, cukru, mouky a vajec. Existuje několik způsobů, jak ...